Skoči na vsebino

Gregor Golobič


MiCE

Priporočene objave

Janšo lahko pri nas sesuje edino Golobič (vsaj tako zaenkrat kaže) in zato nočem, da izgine s političnega podija.

... kolikor je meni znano si je Golobič prejšnji teden poslal metek v glavo ... gledano iz političnega perspektive :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Klanjali se ti bodo...ampak samo 3 dni pred volitvami, vsa ostala 4 leta ti bodo pa sredinca kazali, ker so te zajeb..., da si jih volu...tako je to pri nas :P Mogoče bi blo boljše, da v primeru da ostaneš sam, tudi sam kandidiraš in sebe voliš! Šele takrat, bi se začelo obračat na boljše :)

NAPAČA!!!!

Ne bodo mi, ker bodo vedli da na naslednjih volitvah zopet samo jaz in edino jaz odločam in NE BOM pozabil kako so se obnašali in držali obljube.

IN TO JE SIMPL cela filozofija volitev in demokracije.

Ljudje so(smo) sami krivi, da nam delajo kar nam.

Demokracija je tudi to da se odločiš, da ne boš odločal in bodo drugi zate

VENDAR v tem primeru izgubiš legitimno pravico kritike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede novinarstva pa je stvar tudi simpl.

V tujini resni novinarji, še posebej preiskovalni novinarji, ne sprašujejo politikov "kaj imaš?", pač pa pridejo opremljeni z podatki in rečejo "ugotovili smo to in to - kako komentirate?"

Janšo lahko pri nas sesuje edino Golobič (vsaj tako zaenkrat kaže) in zato nočem, da izgine s političnega podija.

Ne verjamem

Ker če bi ga lahko bi ga že zdavnaj

Al ga ne morejo al pa ga nočejo, ker ga RABIJO

Mislim in skoraj prepričan sem, da bomo v SLo dobili pravo demokracijo in poltiko ko bodo osebki kot so JJ, GG, Jelinčič, Kresalka, Jerovšek, Kacin, Rupel, Vajgl.. obrobni igralci in pojavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolikor je meni znano si je Golobič prejšnji teden poslal metek v glavo ... gledano iz političnega perspektive :krneki:

koleno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izsek iz meni všečne Vladotove kolumne:

O. K. Ni problem, da nacionalka razkriva afere, ne glede na motive. Problem je njena nedoslednost. Taista televizija ima dvojne kriterije: enega za nepoštene lažnivce, drugega za poštene. Denimo za Janeza Janšo in njegove lažnive kljukce. Dr. Boris Vezjak v svoji najnovejši knjigi o slovenskem medijskem močvirju (Somrak medijske avtonomije) opozori, kako je Grims pred referendumom o RTVS volilce prepričeval, da so zakon pisali ugledni domači in tuji strokovnjaki, ki pa jih ne bo razkril, ker se "hočejo izogniti poplavi podtikanj in žaljivk, ki jih doživljam sam". Dobro leto po sprejemu zakona pa v parlamentu prizna: "Celotno besedilo v osnovi od prve do zadnje besede je bilo napisano z moje strani, s tiskovnimi napakami vred." Tisti mediji, ki so žrtev te njegove laži, torej predvsem nacionalka, ga niso lovil na laž. Pisal sem že, kako so se po fiasku referenduma o pokrajinah pod taktirko Grimsa orkestrirano lagali še Černač, Pukšič, Gorenak, da so v Švici, deželi referendumov, še nižje udeležbe, a jim nihče ne odreka legitimnosti, ter da je bila na nadomestnih volitvah v Ljubljani komaj kaj višja volilna udeležba. Oboje je debela laž, ki je nacionalka ni preverjala in ni kričala k odstopu tistih, ki so lagali v njeni hiši. Da ne govorimo o Janši. Denimo, ko je branil Bručana, se je zlagal, da je bil za helikopterske reševalne polete narejen javni razpis. Takrat ga je opravičil Valentih Hajdinjak: "Premier je namreč v zadnjem tednu dni dal več kot deset različnih intervjujev in izjav domačim in tujim medijem, v katerih je govoril o drugi obletnici vlade, uvedbi evra in pripravah na predsedovanje Slovenije EU". Torej, če veliko govoriš, pač veliko lažeš. In nacionalka ga na laž ni lovila. No, Janša ima kot kronana glava tudi svojo kronsko laž. V svojem govoru ob 15. obletnici osamosvojitve je ukradel precejšen del govora Tonyja Blaira iz leta 1997. Kar je nespodobno. A potem se je za ukradeni Blairov stavek pustil nagraditi z bobom leta takrat pokornega dnevnika Večera. Kar je sprevrženo. Ko ga je Mladina zalotila, se je izgovarjal, da sta se oba "zgledovala" po Masaryku. Kar je debela in večkrat ponovljena laž. Za to laž ga nacionalka ni nikoli lovila za besedo. Tudi razumniki okoli kroga Zbora za republiko ne. Z enim od njih sem svojčas sedel v radijskem studiu, pa se je sprenevedal in rekel, da v politiki citiranje in avtorstvo ni tako jasno definirano kot v znanstveni publicistiki!? In ti sprenevedavi razumniki so imeli pred dnevi v klubu Gajo mašo s pridigo o laži in morali. Ki je bila, kolikor se da razbrati iz dolgega video zapisa na vest.si, prava parada dvojne morale, dvojnih kriterijev in sprenevedanja. Ti isti razumniki, ki so na križ pribijali "lažnivega Golobiča", so že vseskozi na mrtvi straži, ko gre za čast in dobro ime prvega političnega lažnivca. Nobeden ni nikoli nakazal vsaj malo ogorčenosti nad opisanimi in drugimi lažmi. Kajti njihov lažnivec je pošten.

cela pa TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janšo lahko pri nas sesuje edino Golobič (vsaj tako zaenkrat kaže) in zato nočem, da izgine s političnega podija.

Žal mislim da se motiš. Motiš se, da je Golubič edini, ki lahko sesuje Janšo. Mu ne seže niti do kolen, pa tudi žal mi je slovenske levice, če je Golubič njen vodja.

Drugo pa tudi za Janšo ne verjamem, da je taka sila, da bi bilo potrebno neke posebne potrebe, da se ga sesuje. Dokler ima desnica Janšo, se tam ne bo zgodilo nič.

Itak pa Golubič ni predstavnik levice, niti Janša desnice. Ko se bosta levica in desnica profilirali v Sloveniji, ne bo več niti enega niti drugega.

Zame oba skrbita samo za to, da se ohranja zmeda in status quo v slovenski politiki

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izsek iz meni všečne Vladotove kolumne:

...

Glede na temo si precej :topic: , jokcanje okoli JJ-a & co. prestavi v "njegovo" temo. :trance_33_sleep:

Golob(ic), skrajni cas je za (od)let... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA ti! :worship:

Za tebe volim potem še jaz in moj glas šteje za dva

Naj bo čimveč takih!!!

Večji bo moj vpliv in ko bom ostal sam bom postavljal ministre, vlado, predsednika

:rolleyes: Kako se mi bodo klanjali :evilgrin: :rolleyes:

Tako kot bi se morali zdaj vsem nam

In vprašte se zdaj ZAKAJ se ne!

Ma glej ni panike- ti še po pošti pošljem volilni listek.

Štos je vtem da smo že izvolili vse kar se je izvoliti dalo SLS, LDS, NSi, SDS, ......

Jelinčiča se pa ne da izvoliti ker je veliko ljudi, ki jih moti njegovo načelo- pa še ta je kot brezzobi pes, ki veliko laja ....

Končni zaključek - vedno je isto - povej mi kaj se je spremenilo med vso vladavino- Bencin gre gor ne glede kdo je na vladi, ko so pa na soočenjih pa noben ne udari po mizi in pove kako bo situacijo rešil ampak samo kako je predhodnjik vse zajebal in sedaj rešujejo kar se bo dalo. bla bla bla

Vedno je tako da se trese gora nazadnje pa se rodi taka mičkena mičkena miška.

Če bi verjel v spremembe bi volil - ker pa je ena sama velika natega se pa ne grem tega.

Žal sem OSEL- ker osel gre samo 1x na led = vi ki pa volite pa očitno večkrat

Nisem mislil nič osebno s prispodobami tako, da ne misli da napadam in iščem kreg

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rude Boy:

... Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, Janša, .... bi še, pa se mi ne da :krneki:

sorry, sam taki k ti se mi pa res smilite, za vse tvoje tegobe je očitno kriv Janša ... verjemi, da če bi šlo za kakšno debelo laž, kot je na primer laž od GG, bi tudi desnico vlačili po dnevinih časopisih ... tiste laži, ki jih pa Miheljak omenja v svoji kolumni, če že to sploh so laži ? ... pa niso vredne debate na forumu ;) ... Veš, ko spremlajaš dnevni/tedenski tisk moraš prebrat še kaj drugega, kot pa samo dnevnik ali mladino ... in Miheljak, on je pa tako levo usmerjen, da ga še na Janeza Levca ne sprejmejo ... nisem pa še zasledil, da bi Miheljak kdaj komentiral Ropove laži ... in koliko laži je bilo že izgovorjeno iz ust levice, pa te laži prav tako niso omembe vredne, ker so nEPOMEMBNE ... laž GG pa je po mojem mnenju in mnenju 90% slovencev omembe vredna ... sicer pa itak vidiš koliko folka bi rad JJ tožil zaradi obrekovanj in laži, vendar se pa takšnim izpadom JJja tudi jaz nasmejim, pa ceprav sem na desni strani :whistle:

tone pa zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti za trenutek nisem podvomil, da dotični ne bo odstopil. Je pa milo rečeno sramotno, da minister v vladi neke države ne premore niti toliko domovinske pripadnosti, da bi plačeval davke v državi, v kateri si služi kruh in ožema podanike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glej ni panike- ti še po pošti pošljem volilni listek.

Štos je vtem da smo že izvolili vse kar se je izvoliti dalo SLS, LDS, NSi, SDS, ......

Jelinčiča se pa ne da izvoliti ker je veliko ljudi, ki jih moti njegovo načelo- pa še ta je kot brezzobi pes, ki veliko laja ....

Končni zaključek - vedno je isto - povej mi kaj se je spremenilo med vso vladavino- Bencin gre gor ne glede kdo je na vladi, ko so pa na soočenjih pa noben ne udari po mizi in pove kako bo situacijo rešil ampak samo kako je predhodnjik vse zajebal in sedaj rešujejo kar se bo dalo. bla bla bla

Vedno je tako da se trese gora nazadnje pa se rodi taka mičkena mičkena miška.

Če bi verjel v spremembe bi volil - ker pa je ena sama velika natega se pa ne grem tega.

Žal sem OSEL- ker osel gre samo 1x na led = vi ki pa volite pa očitno večkrat

Nisem mislil nič osebno s prispodobami tako, da ne misli da napadam in iščem kreg

Lep dan še naprej

Notorično dejstvo je. da z volilno abstinenco delaš uslugo impotentni in slabi politki/politikom

Ker se povedano že utemeljil in ker ni treba bit ne vem kako brihten, da se to razme, ne bom več ponavljal

Ko se bodo bali za svoje riti-ko bo folk začel razumeti bistvo in ceniti dosldnost, se ne bodo zajebavali več

Prejšnja vlada je naredila nekaj zelo dobrih stvari, in ker niso marsičesa kar so obljubili so pušnili in če npr. bodo mel še prilko bodo ziher bolj previdni v obljubah in dejanjih

TO JE PA TUDI TISTO zaradi česar sem bil zelo vesel zmage na volitvah 2004

Od takrat ni več nedolžnih in naijanja kaj vse in kako bi mi bolje naredili

OD takrat je JJ veliko bolj zmeren in kompromisen. Npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izsek iz meni všečne Vladotove kolumne:

O. K. Ni problem, da nacionalka razkriva afere, ne glede na motive. Problem je njena nedoslednost. Taista televizija ima dvojne kriterije: enega za nepoštene lažnivce, drugega za poštene. Denimo za Janeza Janšo in njegove lažnive kljukce. Dr. Boris Vezjak v svoji najnovejši knjigi o slovenskem medijskem močvirju (Somrak medijske avtonomije) opozori, kako je Grims pred referendumom o RTVS volilce prepričeval, da so zakon pisali ugledni domači in tuji strokovnjaki, ki pa jih ne bo razkril, ker se "hočejo izogniti poplavi podtikanj in žaljivk, ki jih doživljam sam". Dobro leto po sprejemu zakona pa v parlamentu prizna: "Celotno besedilo v osnovi od prve do zadnje besede je bilo napisano z moje strani, s tiskovnimi napakami vred." Tisti mediji, ki so žrtev te njegove laži, torej predvsem nacionalka, ga niso lovil na laž. Pisal sem že, kako so se po fiasku referenduma o pokrajinah pod taktirko Grimsa orkestrirano lagali še Černač, Pukšič, Gorenak, da so v Švici, deželi referendumov, še nižje udeležbe, a jim nihče ne odreka legitimnosti, ter da je bila na nadomestnih volitvah v Ljubljani komaj kaj višja volilna udeležba. Oboje je debela laž, ki je nacionalka ni preverjala in ni kričala k odstopu tistih, ki so lagali v njeni hiši. Da ne govorimo o Janši. Denimo, ko je branil Bručana, se je zlagal, da je bil za helikopterske reševalne polete narejen javni razpis. Takrat ga je opravičil Valentih Hajdinjak: "Premier je namreč v zadnjem tednu dni dal več kot deset različnih intervjujev in izjav domačim in tujim medijem, v katerih je govoril o drugi obletnici vlade, uvedbi evra in pripravah na predsedovanje Slovenije EU". Torej, če veliko govoriš, pač veliko lažeš. In nacionalka ga na laž ni lovila. No, Janša ima kot kronana glava tudi svojo kronsko laž. V svojem govoru ob 15. obletnici osamosvojitve je ukradel precejšen del govora Tonyja Blaira iz leta 1997. Kar je nespodobno. A potem se je za ukradeni Blairov stavek pustil nagraditi z bobom leta takrat pokornega dnevnika Večera. Kar je sprevrženo. Ko ga je Mladina zalotila, se je izgovarjal, da sta se oba "zgledovala" po Masaryku. Kar je debela in večkrat ponovljena laž. Za to laž ga nacionalka ni nikoli lovila za besedo. Tudi razumniki okoli kroga Zbora za republiko ne. Z enim od njih sem svojčas sedel v radijskem studiu, pa se je sprenevedal in rekel, da v politiki citiranje in avtorstvo ni tako jasno definirano kot v znanstveni publicistiki!? In ti sprenevedavi razumniki so imeli pred dnevi v klubu Gajo mašo s pridigo o laži in morali. Ki je bila, kolikor se da razbrati iz dolgega video zapisa na vest.si, prava parada dvojne morale, dvojnih kriterijev in sprenevedanja. Ti isti razumniki, ki so na križ pribijali "lažnivega Golobiča", so že vseskozi na mrtvi straži, ko gre za čast in dobro ime prvega političnega lažnivca. Nobeden ni nikoli nakazal vsaj malo ogorčenosti nad opisanimi in drugimi lažmi. Kajti njihov lažnivec je pošten.

cela pa TUKAJ

Miheljak je trdil, da Slivnik z Mag-om pere denar od Indonezijskega premoga. (in zato je dobil kamion premoga pred Dnevnik

Trditev je dokazal :whistle:

:lol1:

Vlado je verodostojen

Sicer maš vso pravico zagovarjat njegovo mnenje in stališče sam ne me prepričevat, da je to objektivno in sprejmljivo dejstvo

Bora Čorba je za takšne kot je on napisal: prodane duše mogu da mi ....

Še Manica mu je zadnjič na tv usta zaprla ko je hotel v stilu te kolumne novinarje učit kaj je prav in kaj ne.

In res je, da so novinarji krivi, da je Janša lagal, da je Rupar odstopil, da je Golubič lagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laž na levici je zmota ali lapsus,

Laž na desnici je laž in neresnica!

Predvolilne obljube politikov tako desnih kot levih se po volitvah izkažejo za laži! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev je Golobič s tem, ko je davek plačeval v tujini priznal, da ta vlada v kateri je minister države ne zna vodit uspešno. Če bi imel zaupanje vase, bi poslovanje prenesel v domovino in tudi ostalim pripravil ugodno klimo. V resnici so ti pogojno levičarski kurci poslovanje prenesli v davčno ugodne države, nas pa tu skubijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev je Golobič s tem, ko je davek plačeval v tujini priznal, da ta vlada v kateri je minister države ne zna vodit uspešno. Če bi imel zaupanje vase, bi poslovanje prenesel v domovino in tudi ostalim pripravil ugodno klimo. V resnici so ti pogojno levičarski kurci poslovanje prenesli v davčno ugodne države, nas pa tu skubijo...

:worship::worship: DOL Z BANDO POŽREŠNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev je Golobič s tem, ko je davek plačeval v tujini priznal, da ta vlada v kateri je minister države ne zna vodit uspešno. Če bi imel zaupanje vase, bi poslovanje prenesel v domovino in tudi ostalim pripravil ugodno klimo. V resnici so ti pogojno levičarski kurci poslovanje prenesli v davčno ugodne države, nas pa tu skubijo...

:lol1:Desničarski so pa boljši, kaj. Poglej si bivšega financ ministra in ostalo bando :lol1:

Vse je za v isto grabo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano, uradno niti eden desničar z izjemo bivšega župana Tržiča, ni skrival premoženja pred ljudstvom, da bi se le to ne zgražalo in ga na volitvah kaznovalo, pa še ta je odstopil. Ne vem zakaj tuliš da so vsi isti. Naj nekdo to dokaže z dokumenti. Jaz ti takoj povem primer, da niso. Poglej si trošarine s katerimi so nas obremenjevali prejšnji oblastniki in s katerimi nas žgejo sedanji... Zanimivo... Tudi največji grabežljivci prihajajo iz vrst samoimenovane levice... Šrot, Bavčar, Kordež... Dokaži da je drugače, bom tudi jaz tako govoril, dokler ne dokažeš, je vse kar napišeš navadno ovčarstvo in ponavljanje govoric z ulice...

Kaj je z bivšim financ ministrom?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev je Golobič s tem, ko je davek plačeval v tujini priznal, da ta vlada v kateri je minister države ne zna vodit uspešno. Če bi imel zaupanje vase, bi poslovanje prenesel v domovino in tudi ostalim pripravil ugodno klimo. V resnici so ti pogojno levičarski kurci poslovanje prenesli v davčno ugodne države, nas pa tu skubijo...

Tukaj se Ti pridružujem, Barabe nas skubijo preko DURSa. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... verjemi, da če bi šlo za kakšno debelo laž, kot je na primer laž od GG, bi tudi desnico vlačili po dnevinih časopisih ... tiste laži, ki jih pa Miheljak omenja v svoji kolumni, če že to sploh so laži ? ... pa niso vredne debate na forumu ;) ...

eva ga ! si že noter ! tipični primer "poštenega lažnivca" ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

car je. pšomojem ma še kje v luksemburhu kaki trr račun. neprimičnine na teenerifah ko so ful mali davki it....

pa saj ma prav :worship:

jaz bi tudi mel če bi bil eden izmed taglavhih prascov pri koritu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Naj nekdo to dokaže z dokumenti. Jaz ti takoj povem primer, da niso. .....

glej ga še enega ! dokaži, jaz pa ti takoj povem da ni res !

pa kaj ste vsi iz Kumrovške popoldanske šole ! pa ja ! najprej orto komunjare, sedaj orto kapitalisti, s praznimi žepi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo in svaka čast načelni, drugačni in ZARES politiki novega vladanja

:worship: :worship: :worship:

V Španiji bi na fuzbal stadionu začeli Pahorju mahat z belimi robci

škoda

Škoda, ker se bo v SLO politični cirkus nadaljeval.

A je lahko JJ naredil večjo uslugo?!

In vpšrašajte se ZAKAJ je GG tako nepogrešljiv. Bolj on kot načelna, poštena politika?

Če kdaj je najkasneje zdaj Borutu žal, da ni predsednik SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!