Skoči na vsebino

Gregor Golobič


MiCE

Priporočene objave

Đasty kako provizijo meniš da je imel Golubčič ko je ultri našel miljonski posel? Pa zih je tud prjavu tud ene 10%.

Je pa zanimiv da tip kar naprej neki šraufa in v moji trgovini z inštalacijskim materialom stalno išče nekaj kar ponavadi ne obstaja :surrender: Da bi pa vprašal za nasvet rokodelce ki nas je ponavad pet za pultom pa ni šans he he!

Kolikor vem, je prijavil svoj delež v firmi pristojni komisiji za preprečevanje korupcije, če prav mu tega ni bilo treba - takrat je veljalo, da moraš prijaviti, če imaš 20% ali večji delež, on je imel 7 ali 10, ne spomnim se točno ... potem je pa Zares sprožila zakon, da po novem moraš prijaviti te deleže komisiji že če imaš vsaj 5% delež.

Kar se provizij tiče - če jih je dobil, mu jih privoščim. A dejstvo je, da firme dobičkov niso imele, v njih je bilo zaposlenih cirka 200 visoko izobraženih mladih ljudi, ki so sedaj ostali brez dela.

PA da ne pozabimo - že v letih Janševe vlade je parlament razpravljal o Ultri, vse možne inšpekcije in davkarijo so imeli v firmi, pregledovali vsak list - pa nihče nič našel ... Pa ne mi rečt, da Janševi ljubljenčki niso hoteli nič najti?

Skratka - Golobič je za večino udeležencev v tej debati lahko "gospod Golobič". Verjetno vas pa mau faušija daje. Jaz sem mu tudi fauš tistih 100 jurjev kredita al kolk ga ima ... pa starih jajc od avta ... in podobnih reči.

Človek lahko upravičeno hodi z dvignjeno glavo. Me zanima, kdo od vas bi zdržal takšne napade na osebnost, na vse minulo delo in na poglede, kot jih je on.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj nisi povedal za tisti delež v Ultri, :jezen pa bi bilo zdele sigurno drugačno predvolilno stanje

Kot je pojasnil, je želel zaščititi firmo Ultra pred še enim polivanjem greznice, namreč, leta 2006 ali tam nekje so jih že vlačili Janševci po zobeh, cajtengih in parlamentu in videl je, kako hudo je bilo to za vse zaposlene - takrat je bil tudi še on tam zaposlen kot eden od vodilnih.

Osebno poznam 5 ljudi, ki so delali v Ultri (če odmislimo Golobiča in še koga), in ti ljudje so v zadnjih 2 letih šli čez zelo hude osebne travme zaradi tega, kar se je z Ultro dogajalo v medijih.

Mimogrede - a ni hecno, da se je magister Andrej Vizjak, Janšev minister za gospodarstvo, želel pred leti zaposliti v Ultri? Verjetno je tudi to pripomoglo k temu, da sta z Veselinovićem tako z veseljem sestavila tisto zgodbico za javnost, ki se je tako zelo prijela.

PS: ne, nisem osebni advokat Golobiča, ampak menim, da je tip eden najboljših politikov in še vedno eden najbolj poštenih politikov v naši državi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ne, nisem osebni advokat Golobiča, ampak menim, da je tip eden najboljših politikov in še vedno eden najbolj poštenih politikov v naši državi.

ja seveda biberček...motiti se je človeško :)

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...motiti se je človeško :)

Absolutno. še bolj človeško je svoje napake priznati. Vsi tisti, ki jih ne priznajo, so pa očitno popolni, kajneda.

Hahahahahaaaaaa......ravno danes jim pridržijo pičko, ki je reševala tajkuna v Delu.......in to z denarjem za razgradnjo NEK.

Bravo......Gregec.....pa ti si car

Več o tem tule: http://www.zares.si/nepravilnosti-delovanja-sklada-za-razgradnjo-nek-segajo-v-obdobje-2006-2010/

BTW, "pička" že dolgo ni več v Zaresu, so jo pospremili do vrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: seveda so tudi v tem mandatu Janševiki intenzivno preiskovali Golobiča in koruptivna dejanja in ne vem kaj še vse. Rezultat? Nič. NIČ. Oprostilna "sodba". BTW, je bilo tudi z davčnimi ugotovljeno, da ni niti evra dobil izplačano od Ultre, kadarkoli, odkar je v politiki (prej pa pač osebni dohodek, ko je bil tam zaposlen).

Ampak ne - folk je padel na foro ... lopovi so se z roko v vreči drli "Primite tatu!" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi blo tko kot pravš,ga folk zihr ne bi fuknu iz parlamenta,kot se mu po novem obeta,al pa žvimo v zmoti,a??

Zakaj, se ti folk zdi "razsoden"? SDS-ovska propagandna mašina je izpolnila svoje poslanstvo, ljudje pa so padli na finto.

Točno tako je, kakor pravim - sem sledil primeru zelo podrobno ... je vse pisalo v medijih in bilo dostopno. Ampak ljudje se zgražajo, ker eni novinarki financ ni vsega povedal. Folk je padel na foro. Ok, in folku je pač Golobič zoprn, ker ne leporeči, ker ne razlaga, da se bosta v 3 letih cedila med in mleko ... ker ne pravi, da je treba takoj vse davke znižat ... ker ne govori, kako bomo zgradili TEš6, ker ga nujno rabimo, pa naj stane, kar hoče ... ker ni polizani pizdun, tako kot večina maškar, ki trenutno prodajajo bonbončke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi blo tko kot pravš,ga folk zihr ne bi fuknu iz parlamenta,kot se mu po novem obeta,al pa žvimo v zmoti,a??

Zakaj, se ti folk zdi "razsoden"? SDS-ovska propagandna mašina je izpolnila svoje poslanstvo, ljudje pa so padli na finto. In novinarji tudi. Nihče ni dosledno nič preverjal, le izvedli so "pogrom". Tako, kot ga bodo še velikokrat. Na sodišču, pred davčno in drugimi inšpekcijami, celo pred PREISKOVALNO KOMISIJO DRŽAVNEGA ZBORA, ki jo je vodil PETAN (SDS), je Golobič bil proglašen za ne-krivega (ker seveda SDS-ovci niso zmogli toliko, da bi napisali, da je nedolžen, pizduni se niti opravičili niso, ker so ga blatili po dolgem in počez 2 leti).

Točno tako je, kakor pravim - sem sledil primeru zelo podrobno ... je vse pisalo v medijih in bilo dostopno, verjetno je še.. . Ampak ljudje se zgražajo, ker eni novinarki financ ni vsega povedal in so ti rumeni, pardon, roza novinarji zagnali vik in krik ... . Folk je padel na klasično propagandno foro. Ok, in folku je pač Golobič zoprn, ker ne leporeči, ker ne razlaga, da se bosta v 3 letih cedila med in mleko ... ker ne pravi, da je treba takoj vse davke znižat ... ker ne govori, kako bomo zgradili TEš6, ker ga nujno rabimo, pa naj stane, kar hoče ... ker ni polizani pizdun, tako kot večina maškar, ki trenutno prodajajo bonbončke ...ker ima zoprn glas, ker je za 15 cm višji od vseh ostalih (ljudje imamo do visokih ljudi avtomatsko odpor, ker so večji od nas in bi nas utegnili v naravnem okolju ogroziti), ker se "kar nekaj pizdi" na račun tega in onega ...

Veseli smo lahko, da se modelom, kot je on, da ukvarjati s politiko! Napram povprečju slovenskega parlamenta je on naravnost genij (pa to pove več o slovenskem parlamentu, kot pa o njem, to vsi vemo). Je pa čisto normalen človek, kot vsi ostali. Če kdo misli, da ga te hajke in tudi zadeva Ultra (ko so jo SDS-ovci napadali, uničevali uspešno podjetje in pri tem onanirali v medijihi) ni prizadela, se močno moti.

BTW, Ultra je imela z državo za nekih 1,2 milijona evrov poslov v zadnjih letih .... to je problem, pravijo vsi.

Nikogar ne moti, da je Pipistrel, SDS-ovski in NSI-jevski ljubljenček dobil 3 milijone evrov subvencij in podobnih sredstev ... ne, tisto je pa vse clean ... četudi je človek bil evidentno v politiki, je vodil politično kampanjo za Peterleta pred 3 leti itd ...

No, ja, glavno, da je Golobič največji problem slovenske države. Drugih problemov itak nimamo (pokojninske reforme, dela na črno, neizterjanih davkov in prispevkov, tajkunskih poslov - s katerih sanacijo se je v tem mandatu ukvarjala predvsem ZARES in Golobič še posebej .... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, JB, Gregcu povej, da ga kar se mene tiče, biksa s podporo pokojninski reformi.

S tem, da sedaj vsi trobijo, da je potrebna, ker pač vedo, da se ji ne moremo ogniti, mene nihče ne prepriča.

Ko bo vodilo, da moramo vsi enaki čas prispevati za pokojnino, bom to sprejel. Torej, ko bo odločilna delovna doba in ne starost.

Dokler pa vidim, da bo sedanja mularija delala 30 let in dobila iste pravice, kot jaz z 44leti, je pa to eden od argumentov, ki me tudi pri tej stranki odvrača.

Še sploh, ker se zavedam, da me bodo že prej poslali na zavod ali brcnili v rit in bom zaradi tega pokasiral enormne maluse, če bo obstal predlog kakrŠnega je Boratov luzer neSvetlik nazadnje spacal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa je malo drugače. Jaz okoli sebe vidim mlade, ki bodo/bomo delali dokler ne krepnemo, ker od navadne penzije ne bo itak nič. Med tem pa dandanes šetajo okoli 48-letniki, ki so lepo v penziji in uživajo ter fušajo.

Subvencioniranstažpress

Posploševanjesuckspress

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa je malo drugače. Jaz okoli sebe vidim mlade, ki bodo/bomo delali dokler ne krepnemo, ker od navadne penzije ne bo itak nič. Med tem pa dandanes šetajo okoli 48-letniki, ki so lepo v penziji in uživajo ter fušajo.

Subvencioniranstažpress

Posploševanjesuckspress

Da ne govorim o 35-letnikih (+-5 let), tudi na tem forumu, ki so se pohvalili "evo, jaz sem pa že v penziji", na račun finančnih izkoristkov na kapitalskih trgih ... kdo to plačuje, se ve! Na vsako uspešno zgodbo pride 1000 #failov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa je malo drugače. Jaz okoli sebe vidim mlade, ki bodo/bomo delali dokler ne krepnemo, ker od navadne penzije ne bo itak nič. Med tem pa dandanes šetajo okoli 48-letniki, ki so lepo v penziji in uživajo ter fušajo.

Subvencioniranstažpress

Posploševanjesuckspress

Ja res je Kec, posploševanjesuckspress!

Kajti danes je minimalna starost možne upokojitve ravno 10 let višja, kot pišeš. Namreč 58let in poleg moraš imeti kar lepo delovno dobo. Tolikšno, kot jo ti mladi okoli tebe, tisti, ki začno službovati s 30 ali več leti, ne bodo nikoli odslužili. Res je tudi, da od običajne penzije bo težko preživeti. Zato pa so drugi stebri. In če jih moramo vplačevati tisti, ki smo sedaj s 33 in več leti delovne dobe še vedno cca 10let pred penzijo, jo boste tudi ta mladi. Ali pa naj jo vplačujem in tik pred zdajci crknem, da bo ostala za tiste, ki bodo imeli pri 65letih kakšnih 20 let delovne dobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a eni res ne morte dojet da se pošteni ljudje ne grejo politikov. Govorimo pač o raznobarvnih lopovih in tukaj se vse skupaj začne. Posplošeno je res ampak 100% drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a eni res ne morte dojet da se pošteni ljudje ne grejo politikov. Govorimo pač o raznobarvnih lopovih in tukaj se vse skupaj začne. Posplošeno je res ampak 100% drži.

Kaj pa bi bilo če bi šli pošteni ljudje v politiko potem bi imeli ANARHIJO povsod ne samo v politiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a eni res ne morte dojet da se pošteni ljudje ne grejo politikov. Govorimo pač o raznobarvnih lopovih in tukaj se vse skupaj začne. Posplošeno je res ampak 100% drži.

Zakaj ne?

Mislim, a ti razumeš, da s tem žališ določene poštene ljudi?

Kaj, če jaz rečem, da se pošteni ljudje ne gredo vodovodarstva, ker so vodovodarji itak "vsi nateguni"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kaj, če jaz rečem, da se pošteni ljudje ne gredo vodovodarstva, ker so vodovodarji itak "vsi nateguni"?

Jaz bi to izjavil le za občinske redarje. Bolj častno za njih bi bilo, da bi šli med kurbe. Bi bili vsaj nekaj spoštovanja vredni.

Ja vem, offtopics, a mi žlehtnoba ne da. ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne?

Mislim, a ti razumeš, da s tem žališ določene poštene ljudi?

Kaj, če jaz rečem, da se pošteni ljudje ne gredo vodovodarstva, ker so vodovodarji itak "vsi nateguni"?

Užaljeni so ponavad ljudje z nizkim IQ. In ponavad boli tiste ki....saj veš ko mačku stopiš na rep.... Poštenga politika pa čist briga kaj meni en ljubljanski vodovodar o njemu. Če gre tukaj zate ki se tako pošteno bojuješ za pravico in resnico potem res nevem kje si jih našel 160?? Drugač pa stari tako pač je. Brez nategvanja nekak ne gre!! Zadeve je čist nemogoče obvladovat in predvidevat. Ampak večina se nas kljub vsemu zelo potrudi za svoje stranke. Sam ljudje se tega zavedamo in ne lažemo strankam kar vsevprek in jih hkrati pokrademo. No ti k maš, pa plačaš mojstra za 60 evrov na uro, kje pa ti nakopleš tolk da si to prvoščiš?? Ni videt da bi bil glih neki garač.

Ps. Sej pravilo potrjuje izjemo in obratno. Izjeme so povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užaljeni so ponavad ljudje z nizkim IQ. In ponavad boli tiste ki..

Ne, narobe si me razumel. Nisem rekel, da je kdo užaljen, pač pa da ti izvajaš žaljivo dejanje.

Nauči se brati in skušaj razumeti, kaj ti nekdo napiše.

Namreč, to, da ti jaz napišem, še ne pomeni, da ti razumeš (ali ne razumeš) - prav tako, kot to, da ti nekoga žališ, še ne pomeni, da je ta zaradi tebe užaljen. Namreč - TI se obnašaš žaljivo, pod nivojem. Tista oseba zaradi tega še ni "pod nivojem", čeprav ti tako trdiš oziroma izvajaš.

Zdaj kaj bolj razumljivo? ;-)

Ps. Sej pravilo potrjuje izjemo in obratno. Izjeme so povsod.

Blablabla... Ne gre za izjeme, gre za enostavno dejstvo, da posploševati ni prav. In to je tudi vse, kar trdim tu.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!