Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Kje ste bli danes stiskači??? :P Gor je bil en z yamahico yzf125, sva kr fajn debatirala, aja gor sta bila še dva z-ja (750, 1000?), zelena ninja (se mi zdi da je tip s planine) in še veliko drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli danes stiskači??? :P Gor je bil en z yamahico yzf125, sva kr fajn debatirala, aja gor sta bila še dva z-ja (750, 1000?), zelena ninja (se mi zdi da je tip s planine) in še veliko drugih.

ej dej mi ti raj povej če maš slučajno kr registracijo, oz. če si šu čez črno vas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli danes stiskači??? :P Gor je bil en z yamahico yzf125, sva kr fajn debatirala, aja gor sta bila še dva z-ja (750, 1000?), zelena ninja (se mi zdi da je tip s planine) in še veliko drugih.

Najprej šiht, pol pa trening(sam ne na motorju)ampk sklece, tek, trebušnaki,. :closedeyes: Ju3 fantje ju3 pridem/pridemo gor,... :winkiss::P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej šiht, pol pa trening(sam ne na motorju)ampk sklece, tek, trebušnaki,. :closedeyes: Ju3 fantje ju3 pridem/pridemo gor,... :winkiss::P:P

bogi jst pa delu...pol 2 awta spucu pol spet delu dele sm pa dam prsu :P pa jutr ce pridem grem sam gor....ker mam ful dobre gume :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi jst pa delu...pol 2 awta spucu pol spet delu dele sm pa dam prsu :P pa jutr ce pridem grem sam gor....ker mam ful dobre gume :)

Jst tud če pridem grem sam opazvt ker moje gume so tud ful podobne unim na dirkališčih, jst pa nočem derkat... :rolleyes: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pridem že prej kasnej ne morm...Če bo gospod Straža doma, se bom magar sam pr njemu ustavu, da porihtamo...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pridem že prej kasnej ne morm...Če bo gospod Straža doma, se bom magar sam pr njemu ustavu, da porihtamo...

Kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli danes stiskači??? :P Gor je bil en z yamahico yzf125, sva kr fajn debatirala, aja gor sta bila še dva z-ja (750, 1000?), zelena ninja (se mi zdi da je tip s planine) in še veliko drugih.

jest sm biu dans kr debele 2 ure.. pa ni blo nobenga vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud če pridem grem sam opazvt ker moje gume so tud ful podobne unim na dirkališčih, jst pa nočem derkat... :rolleyes: :evilgrin:

name majo pa polcaji fetiš zadne par dni :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

name majo pa polcaji fetiš zadne par dni :alien1:

Jest sm meu tut eno zanimivo izkušnjo s policisti dones :naughty: Me je hotu kr ustrelit z radarjom ampk useen. Pa sm se mu zmaknu :naughty: :whistle: no bl skriv :krneki:

P.S. Ja sej vem da sm pussy :ninja::ninja:Ampk cele plače jim pa tut nam daju :angry:

Mutni poslovi pa to.. :D:D

Fantje o takih poslih pa se res ne tle pogovarjat, se bo treba za mizo usest pa se zment :evilgrin: :naughty: :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje o takih poslih pa se res ne tle pogovarjat, se bo treba za mizo usest pa se zment :evilgrin: :naughty: :whistle::whistle:

jst sedim za mizo kje pa misls da mam komp??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje o takih poslih pa se res ne tle pogovarjat, se bo treba za mizo usest pa se zment :evilgrin: :naughty: :whistle::whistle:

Sj ti boš tud not padu, sam morš pridt...heheeh :naughty:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons po šihtu pa vrjetn pridem tut jz mal kolena pretegnt.....

Bo kdo gor, pa kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer bla gor ena nova 1000rr, 2x hornet, z750, yam125......jest pa lepo s kolesom, gor se v vodo vrgu......luštn blo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons po šihtu pa vrjetn pridem tut jz mal kolena pretegnt.....

Bo kdo gor, pa kdaj?

pridemo tko k ponavad....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer bla gor ena nova 1000rr, 2x hornet, z750, yam125......jest pa lepo s kolesom, gor se v vodo vrgu......luštn blo :naughty:

sm te posnel

:naughty: :naughty: :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!