Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

bil tut js dons mal v raketniških koncih, blo fajn, razen mrčesa mate ko dreka, mi je en čmru, v velikosti kkšnga tamalga vrabca v vrat prletu, sm mislu da mi ga pou manka :whistle: drgač pa kr fajn, mopedistov pa nisem kej velik sreču, razn dva spodej pr avtobusni postaji na SS mopedih v belih pajacih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mary, ti ne dojemaš da eni hodjo na šiht z veselem sam to ti človek ni hotu razlagat k nebi mel pravga efekta :010

Valda :010 Vsako nedelo, k morm delat zju3 k se zbudim, juhuuuu, sam da mi ne bo treba na rakitno pa da grem lhka na šiht :P:P

jap.. dans sm pa tud jest krstu rakitno... na unem tahudem ovinku nad našo klopco.. za dol.. sm šu mal med smreke pogleat :krneki:

Počas nas bo že zadost da use ovinke poimenujemo :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap.. dans sm pa tud jest krstu rakitno... na unem tahudem ovinku nad našo klopco.. za dol.. sm šu mal med smreke pogleat :krneki:

Si ti un z modro k ti je enkat skor bencina zmankal...?

A to un ovink ta zaprt, kjer je blo neki peska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti un z modro k ti je enkat skor bencina zmankal...?

A to un ovink ta zaprt, kjer je blo neki peska?

Ne ne mislš taprauga, on ma črno wr, ovink pa če sm jest prov razumu, en viši od klopc, za na dol, tam k je ena lepa izletna cona posuta s peskom :evilgrin: A taprauga mislm? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne mislš taprauga, on ma črno wr, ovink pa če sm jest prov razumu, en viši od klopc, za na dol, tam k je ena lepa izletna cona posuta s peskom :evilgrin: A taprauga mislm? :whistle:

Čist možno,da sem se zmotu,ker ne poznam teh motorjev :)

Jst mislim tega,če gremo na gor,en višji od klopc je desni zaprt v klanc potem se pa počas že pripelješ do vrha in obrneš,in na tem je par dni neki peska...a je to ta al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovink direkt pr klopcah, je en včeri krstil z modro XT-jko....K sreči nč hujšga, ga pa ne poznamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti un z modro k ti je enkat skor bencina zmankal...?

A to un ovink ta zaprt, kjer je blo neki peska?

un ja... nene nism, js mam črnga supermota, Yamaha WR250X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne mislš taprauga, on ma črno wr, ovink pa če sm jest prov razumu, en viši od klopc, za na dol, tam k je ena lepa izletna cona posuta s peskom :evilgrin: A taprauga mislm? :whistle:

taprauga ja :D ja prehitr sm šu pa prehladne gume sm meu.. pa je sam letet začel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno,da sem se zmotu,ker ne poznam teh motorjev :)

Jst mislim tega,če gremo na gor,en višji od klopc je desni zaprt v klanc potem se pa počas že pripelješ do vrha in obrneš,in na tem je par dni neki peska...a je to ta al ne :)

desni zaprt v klanc je taprau..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni dost da sta učeri dva :blink:

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

Hudo dobra in poučna!  :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

In ta post sm napisal tudi zato, ker je ravno danes 13 let od pogreba mojega najboljšega prijatelja na keterem so domači določili da žaro nosim jest... in tega občutka ne privoščim največjemu sovražniku !!! Fantje k je prepozn je fejst hudo in to sm v motociklizmu parkrat občutu in nikol ni pol več isto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

Fora je u tem, da ti se usaj pelat znaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je u tem, da ti se usaj pelat znaš ...

Sej po večini se fantje kr dobr pelejo sam k si mlad te v" žaru borbe" rado zanese in greš čez mejo k je pa dostikrat lahko usodna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po večini se fantje kr dobr pelejo sam k si mlad te v" žaru borbe" rado zanese in greš čez mejo k je pa dostikrat lahko usodna..

Problem je edino kot si že sam rekel.....zapodiš se za drugim in gre takoj kaj narobe :yes:

Glede prijatelja.....moje sožalje....vem kako je to da se spomniš na pokojnega :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

Lepo povedano rvt. Jaz sem drugače zelo blizu rakitne doma, ampak grem zelo redko gor, ker se tudi meni zdi zelo nevarna in hitra, če že grem grem turistično na kavico.

Drugače so pa drevesa in ostalo tudi drugje, skoraj da povsod, tako da je treba pazit in vozit z rezervo in z pametjo povsod.

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vozim po Rakitni že več kot 15 let in kolikor je lepa je lahko izredno nevarna in tut jest se rad še vedno gor kr hitr pelem ampak k je enkrat dost je dost in ne računat, da se boste pobiral tko k Lorenzo ker on se v balah ustav in na travi, na Rakitni je pa smreka,bukev,hrast.... men je en star motorist več kot deset let nazaj reku k sm vsak dan treneru Rakitno, Planino, Černevc... FANT NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJT !!!!!

lep nasvet.. take rabmo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!