Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

A res al kaj? Kje si ti prebral o tem da komu privoščim?

Ko sem bil gor, sem gospodični Lari rekel da se bo kmalu nekdo sesul in da upam da se ne bo preveč.

No, in se je. Pa mislim da ni zadnji..

Jest sem jim predlagal..kaj bojo naredl je pa seveda njihova stvar..

Ampak ker se je bolje učit iz lastnih napak in ne iz napak ali izkušenj drugih je potem tako kot je..

Sej vas pustim pri miru..

@Straža..nisem tebe mislil..

Lepo se mejte..dijo

šuuuuuuuš, pšššššššššššt. ne tko zgodi morit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je tako kot je bilo. Jaz se veliko vozim z svojim motorjem. Letos že 13000km na cestaku. Neki na pisti in pa cesti. Na obeh sem bil že poškodovan. Nikjer ni 100procent. Res pa je, da nekateri naredimo več za varnost in nekateri manj. Pri obeh je pa nevarnost prisotna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@straza ne morš ti primerjat ride pa rakitno no.....tam so same "velike ribe" k znajo furat kot Rossi :Ppa ne me dobesedno vzet

Drugač je pa tko, ta cesta ni od včeraj in tud motoristi se ne vozmo gor in dol od včeraj....ampak odkar je forum

in tema Rakitna je postala še bolj zanimiva za motoriste.....tko pač je....isto kot primer Jezersko-Železna Kapla,

Marija Reka, Dvor-Kočevje in seveda t.i. Kačje ride....

@Tony :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a gremo kei kelnarco pogledat dons???

wabljeni usi...

Hvala, mogoče jo pa res pridem pogledat, k mi se ni ratal ugotovit kam področno spada njen naglas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko:

bil sem gor, videl kaj počnete, definitivno ni ne prvi ne zadnji ki bo zalegel..

ne rečem, eni se lepo tudi hitro peljete..

eni pa ogrožate in sebe in druge..

mal pamet v roke..se mi pa kar dozdeva kdo bo naslednji..upam da sam z ranjenim egom in popraskanim motorjem..

Kdo bo naslednji? Lahk mi tut na privat, pa da vidmo ... Sicer bi raje vidu, da ne bi noben padu, ampak če že mora - a lahk stavimo?

Biker tak filing mam kot da jim privoščiš da padejo, in posiljuješ folk s tistim marofom kot da je tvoj. Saj najbrž nisi fotr kakšnemu pust jih naj se vozijo in tudi razbijejo če jim paše. Če bi pa tok rad da grejo na pisto, da jim pokažeš kako se pelje, so ti pa napisali kaj jih muči, tako da najbolj da jim nakupiš poliestre in gume in jih pelješ dol.

Pa brez zamere....

To debato smo na Motosvetu imeli že kake 1000-krat, od tega sem sam v njej sodeloval vsaj 990-krat. Spremeni se seveda nikoli nič.

Super je, če človeku rata past tko, da fenta samo sebe ... A to ni pravilo. In zato pizdim(o).

ja točn tko.. se strinjam s tabo glede piknika... drgač pa res se zadne cajte je ta tema ratala ful zamorjena...to sam zarad ene par pametnjakovičeu k usak po svoje use znajo pa use vejo.. djte mer pm... rajš kt da pametujete nj počas pelejo.. kam nj grejo.. kdo komu kej prvošči... kje nj se vozmo... pa še bi se dal naštet.. use brez smisla... raj pejte kdaj gor pa djte kšn pametn nasvet dat da se izpopounemo u znanju ob pijački lpo pa magari se gremo skupi zapelat pa nakažte... sam ne tuki pametovat o bv... gooosh.. ste k stare mame :headbang::headbang:

Evo pameten nasvet - ne hodite divjat, dirkat, zalagat do kolena na Rakitno. Pravzaprav - tega ne počnite na javnih cestah.

To je ful dobr nasvet.

hmmmmmmm sam ce tko pogledas....je na ridah welik weč padcew pa se neoglašate....tko da tut tuki was nej nebriga....če pade pade...pač želimo mu čimprejšnje okrewanje ane....pa ti kr powej na koga cilas da bo nasledni..sei mislm da wem na koga :xx:

pa newem zakaj bi se ganjali gor pa dol ker ni blo policije 2 uri...in je biu motor še zmeri na kraju nesrece...a zdej nej pa še mi se gonmo?? :hmm:

Smos e. Pol je blo pa padcev tolk, da je marsikdo tam že mal 'k pameti' pršu ... Tut dokaj tragične reči so se zgodile. Ampak, vas, juncev, to verjetno (zaenkrat) ne zanima, right?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, mogoče jo pa res pridem pogledat, k mi se ni ratal ugotovit kam področno spada njen naglas ;)

iz kopra je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ne vrjamem da mi bo dons znesl....Pičim pol še do tony-ja pa tko....Če ne dons, u nedeljo zihr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smos e. Pol je blo pa padcev tolk, da je marsikdo tam že mal 'k pameti' pršu ... Tut dokaj tragične reči so se zgodile. Ampak, vas, juncev, to verjetno (zaenkrat) ne zanima, right?

Je marsikdo pršu k pameti ja....ampak še zmeri se vozjo gor in dol po ridah....mogoče ne?

Sicer se pa zadnje čase na klopci ob cesti zberemo in kakšno rečemo....ne rečem da se kdo ne voz gor

in dol....ampak namen je druženje.....vsaj iz moje strani :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa zadnje čase na klopci ob cesti zberemo in kakšno rečemo....ne rečem da se kdo ne voz gor

in dol....ampak namen je druženje.....vsaj iz moje strani :winkiss:

Mah, lej, sej se mi ne da kr neki dopovedovat ... Z leti spoznaš razne modrosti ... med njimi, da cesta ni igrišče in tudi ni družabni prostor. :blush:

Ampak, ja ... druženje ... itak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a gremo kei kelnarco pogledat dons???

wabljeni usi...

ej .. ne se preveč matrat... bo maus pršu in jo kresnu ... pol pa še čelno dal :P ... tko da... ne mene vabit, ker boste brez ostal :lol1:

bi pršu pa na žalost ne morem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

danes okoli 14:00 so šli policaji čez preserje, kamnik pod krimom in še nekam dalje...

kdaj pol dons gor ? bi se šu kdo mal zmočt ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

danes okoli 14:00 so šli policaji čez preserje, kamnik pod krimom in še nekam dalje...

kdaj pol dons gor ? bi se šu kdo mal zmočt ? :D

nej grejo :)

jst pa kawc pridewa po 5 uri gor...jst se samo ustavm na klopci...pol pa na pjačo :)

prides do mene pa gremo skup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej grejo :)

jst pa kawc pridewa po 5 uri gor...jst se samo ustavm na klopci...pol pa na pjačo :)

prides do mene pa gremo skup?

ja prov ob 5h bom pr teb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej .. ne se preveč matrat... bo maus pršu in jo kresnu ... pol pa še čelno dal :P ... tko da... ne mene vabit, ker boste brez ostal :lol1:

bi pršu pa na žalost ne morem :naughty:

Kaj bi blo to smeha če bi bla kelnarca tut na forumu, tko kt polcajka maja :evilgrin: :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, lej, sej se mi ne da kr neki dopovedovat ... Z leti spoznaš razne modrosti ... med njimi, da cesta ni igrišče in tudi ni družabni prostor. :blush:

Ampak, ja ... druženje ... itak ...

Sej te čist razumm, jest bi se tut raj družu z ljudmi sam prek foruma, če bi biu na tvojm mestu, dost bl varno,... :winkiss::) Pa brez zamere mashina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko to kar vam mašina govori je čist vredu, sam mal je že star pa je pozabu da ti pr teh letih noben ne bo nič dopovedal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko to kar vam mašina govori je čist vredu, sam mal je že star pa je pozabu da ti pr teh letih noben ne bo nič dopovedal :D

To je pa to k se nam 18 letnim mulcom to ne da dopovedat :whistle: :naughty: Sej je "vrjetn" use res, dirkanje po cesti ni dobr, itd, ampk veš kako je pr tok starih "mulcih" kt smo mi čez en ušes not čez druzga vn, pa še to k gre not, ne pride not isto kt je blo pa mišlen :whistle::whistle: Sej k bomo starejši bomo že razumel,...............................

,.........vrjetn :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko to kar vam mašina govori je čist vredu, sam mal je že star pa je pozabu da ti pr teh letih noben ne bo nič dopovedal :D

men tud pri mojih letih noben ne bo nč dopovedal. Kar je tud prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej te čist razumm, jest bi se tut raj družu z ljudmi sam prek foruma, če bi biu na tvojm mestu, dost bl varno,... :winkiss::) Pa brez zamere mashina .)

iz tvojih tipk u božja očesa ... to bi mi res ful cajta pršparal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, lej, sej se mi ne da kr neki dopovedovat ... Z leti spoznaš razne modrosti ... med njimi, da cesta ni igrišče in tudi ni družabni prostor. :blush:

Ampak, ja ... druženje ... itak ...

no sej je lpo Biker77 povedou... lažji se je učit iz svojih napak kot pa iz napak in izkušenj drugih.... in mislm da nebomo nikamor pršli z takimi pogovorami in modrovanji drug drugemu... če do zdej ni zalegl.. pol mislm da hmal še nebo... in ja.. z leti spoznaš razne modrosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej donspridemo gor, jest, straža, fruc, casperja7 bo tut prjel bo že pohitu da mu bo še na rakitno ratal pridt, še kdo pride? :P:wub:

jest pridem :P z novim gumam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej je lpo Biker77 povedou... lažji se je učit iz svojih napak kot pa iz napak in izkušenj drugih.... in mislm da nebomo nikamor pršli z takimi pogovorami in modrovanji drug drugemu... če do zdej ni zalegl.. pol mislm da hmal še nebo... in ja.. z leti spoznaš razne modrosti..

Biker77 je bil ciničen ... Učiti se iz lastnih izkušenj ni lažje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!