Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Lejte, da me ne bom kdo narobe razumel ... čisto odvisno je na koga naletiš, tudi splošni policist lahko pregleda vse papirje, homologacijo ... samo pravim, da nisem še česa takega vidla, res pa je, da še nisem dolgo v tem poslu in še marsičesa nevem .)

Najbolš je, da imate vse pošlihtano kakor treba pa je stvar rešena, ane! :D

Jaz bi te rada spoznala, da premagam strah pred policisti/policistkami. Ta splosnimi, al pa ta prometnimi. Pa dokumente bom preverila, k jaz kr ne morem verjet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si komu od njih dala sploh kakšno kazen, k so se tok bunili? :unsure:

niso nč napisal...so bli prjazni :OK: sam osebno mi je počekirala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si komu od njih dala sploh kakšno kazen, k so se tok bunili? :unsure:

Ma ni sploh point v bunjenju, ns je bl to zdelal, ker se vaščani lažejo kaj mi tm gor delamo in to ns je razkurl, polcaji so pa pač gor pršl pa probal umirit zadevo čist korektno. :trance_33_sleep: Krivi so vaščani k prbijajo take ker pou od tega ni resnice... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Mary zakaj bi pa imela strah pred policisti? Če nimaš kaj za skrit ali pa če nisi iskana oseba itd. se nas nimaš kaj bat .)

Greve enkrat na kavo pa je. :) Itak pa vsak taprav policist loči službo in svoje kolege, kar je edino pravilno.

Hehe, česa točno ti ne verjameš, a to, da sem bila včeraj jaz tam? Ja kako bi pa drugače vedela vse te detajle? :lol:

LRR, nihče ni dobil kazni, ker kršitve nismo zaznali. Pač bunili so se, ker smo prišli gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni sploh point v bunjenju, ns je bl to zdelal, ker se vaščani lažejo kaj mi tm gor delamo in to ns je razkurl, polcaji so pa pač gor pršl pa probal umirit zadevo čist korektno. :trance_33_sleep: Krivi so vaščani k prbijajo take ker pou od tega ni resnice... :krneki:

sam res... jutr usi brez auspuhou ob 17.00 na rakitni k bodo usi zih doma že pa do blokade nažgat... kšn kandidat?? :naughty: hh heeeccc :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Mary zakaj bi pa imela strah pred policisti? Če nimaš kaj za skrit ali pa če nisi iskana oseba itd. se nas nimaš kaj bat .)

Greve enkrat na kavo pa je. :) Itak pa vsak taprav policist loči službo in svoje kolege, kar je edino pravilno.

Hehe, česa točno ti ne verjameš, a to, da sem bila včeraj jaz tam? Ja kako bi pa drugače vedela vse te detajle? :lol:

LRR, nihče ni dobil kazni, ker kršitve nismo zaznali. Pač bunili so se, ker smo prišli gor.

jst se nism....sm biu lepo nasmejan ob pogledu na policistke...hec hec.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... jutr usi brez auspuhou ob 17.00 na rakitni k bodo usi zih doma že pa do blokade nažgat... kšn kandidat?? :naughty: hh heeeccc :worship::worship::worship:

Dobra fora, da prikličeš policajke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nism....sm biu lepo nasmejan ob pogledu na policistke...hec hec.... :P

jst tud jst tud... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MoTo G_P kateri vaščani so to klicali? Sej tam ni bilo videt nobene hiše okoli? :huh: Edino če ste se prej kje drugje furali ...

Ah, fantje, vam ne priporočam, da nalašč pravocirate folk, ki je očitno že tako ali tako razdražen :BUA: Pač, če se bodo morali policisti ponovno vračat na kraj kjer so prej izrekli zgolj opozorilo, bi sigurno nekako ukrepali in potem vam sigurno nebi bilo všeč, sej komu bi pa bilo .)

Popravljeno . Popravil Mark1984
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole..... u nedelo mi mau planiramo en piknik...pr klopci...tm k smo zmeri....pač me zanima a bi bli kandidati kkšni...

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MoTo G_P kateri vaščani so to klicali? Sej tam ni bilo videt nobene hiše okoli? :huh: Edino če ste se prej kje drugje furali ...

K se voz gor pa dol se gre po navadi obrniti tam kjer je una avtobusna pa par hiš, spodnja al kakšna brezovica se mi zdi? Pa tam je en dec ko skos teži in sigurno tud vas kliče

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole..... u nedelo mi mau planiramo en piknik...pr klopci...tm k smo zmeri....pač me zanima a bi bli kondidati kkšni...

jah če bo plac za eno 250 kubično yamaho pol bi se lah kšn jest prkazou tm na vogalu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se voz gor pa dol se gre po navadi obrniti tam kjer je una avtobusna pa par hiš, spodnja al kakšna brezovica se mi zdi?

ne ne zdej obračamo pri skakalnici....tm k je una ravnina...da ne motmo prebivalce gor. brezovice...sam zgleda gre še zmer enim v nos :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Mary zakaj bi pa imela strah pred policisti? Če nimaš kaj za skrit ali pa če nisi iskana oseba itd. se nas nimaš kaj bat .)

Greve enkrat na kavo pa je. :) Itak pa vsak taprav policist loči službo in svoje kolege, kar je edino pravilno.

Hehe, česa točno ti ne verjameš, a to, da sem bila včeraj jaz tam? Ja kako bi pa drugače vedela vse te detajle? :lol:

LRR, nihče ni dobil kazni, ker kršitve nismo zaznali. Pač bunili so se, ker smo prišli gor.

Sam da vas zagledam v uniformi me anksioznost napade. Pa nisem iskana pr policajih, pa tud ne skrivam nic razen tist grmovje pod oblekami. Ja, prva stvar k se vprasam je: ojoooooj kaj sem naredla????!!! - ja, upam da se ob tem kmal neham trest.

Kava, bi bi :) Ce smem. Sam ne prit v uniformi, k bom zbezala v prvo tapravo grmovje pa si skopala luknjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MoTo G_P kateri vaščani so to klicali? Sej tam ni bilo videt nobene hiše okoli? :huh: Edino če ste se prej kje drugje furali ...

Je gospod policist povedal da se vozmo po zadnjih gumah in izvajamo razne trike...Kdo pa prjvla te zadeve se pa več al mn ve... Za katerga vemo da je domačin... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gospod policist povedal da se vozmo po zadnjih gumah in izvajamo razne trike...Kdo pa prjvla te zadeve se pa več al mn ve... Za katerga vemo da je domačin... :krneki: :krneki:

ja sam ta ni meu učer nč umes prstou...sigurn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se voz gor pa dol se gre po navadi obrniti tam kjer je una avtobusna pa par hiš, spodnja al kakšna brezovica se mi zdi? Pa tam je en dec ko skos teži in sigurno tud vas kliče

Glih tist dan je blo pa vse drgač...kaj se je v resnic zgodl pa od koga ej bla prjava vejo/vemo samo tisti k smo bli gor...

Straža ne ne sej ni biu un k ti zdele mislš...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole..... u nedelo mi mau planiramo en piknik...pr klopci...tm k smo zmeri....pač me zanima a bi bli kandidati kkšni...

Jaz sem bila danes prvic ob klopci, tko da ne vem ce se spodob kr prit pa jest ;)

joj men je kr nerodn, k nisem v kontekstu, kr zmente se...

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem se poskušajte držat stran od njih, ker očitno s prijavami ne bo prenehal, če je že prej klical. Vem, da je bedno, ker gor je res super lokacija ...

Mary res zanimivo, da imaš takšno reakcijo :D Jaz prej, ko še nisem bila med njimi, sem se pa vedno začela smejat, ko so me ustavli in potem so mislila, da je kej narobe z mano :D

No, se bove enkrat zmenile, v uniformi pa itak ne bom hodila na pijače :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole..... u nedelo mi mau planiramo en piknik...pr klopci...tm k smo zmeri....pač me zanima a bi bli kandidati kkšni...

Sm prej govoru s Kawcom....pa bi blo bolš da drug vikend (sobota ali nedelja)...no sicr men je useen ;)

Sam povejte kdo pride...da vemo kolk mesa napečt :P

Glede tega kdo nas je včeraj prijavu se mi pa tud sanja ne :unsure: Obračal smo pr skakalnci :whistle:

Mogoče kakšen kolesar :naughty:

Gospodična policistka, a lahko sploh dobimo kakšno kazen zarad tega ker se vozmo gor in dol? Je treba met

"dokaz" ali je zadost prijava oz. več prijav domačinov? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila danes prvic ob klopci, tko da ne vem ce se spodob kr prit pa jest ;)

joj men je kr nerodn, k nisem v kontekstu, kr zmente se...

wabljeni so usi...sei to bi tko zrihtal da bi usak prnesu kei sabo ane....da bi blo pravicn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!