Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Tam ob ene 5ih, ker morm it še mal spat, k sm do jutra šraufu :whistle: :evilgrin:

vidš temu se prau zagretost

No sej jest bom tut še vidu, odvisn od vremenskih pogojev, če bo sončk uprašanje če pridem, ker se ni zanimiv vozt po suhi cesti :P:P če bo pa dž pa sigurn pridem!!! ^_^ :wub:

hahah a je biu to sarkazm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem...K morm itq pol ob 18h dol it... :whistle: Če še kdo prleti pridem...

aja kurc jst sm mislu it tkt šele gor...kwa pa jutr?? prides?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol ja kje si pa ti vozu?? Zdele smo bli mi gor...Nobenga peska al pa kej, sam pač zadni desni za gor je pa vedno tm pa itq...Durgje je pa ql.. :krneki: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol ja kje si pa ti vozu?? Zdele smo bli mi gor...Nobenga peska al pa kej, sam pač zadni desni za gor je pa vedno tm pa itq...Durgje je pa ql.. :krneki: :rolleyes:

zgleda da je šu na drugo stran pogledat čez makedam :P :P zdele ni blo nikjer edin tm mau pa ena drva so vlek čez cesto pa je blo mau umazan sam ne na owinku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol ja kje si pa ti vozu?? Zdele smo bli mi gor...Nobenga peska al pa kej, sam pač zadni desni za gor je pa vedno tm pa itq...Durgje je pa ql.. :krneki: :rolleyes:

ne sej nism reku da je glih u vsakm ovinku pesk no.. je pa kr u enh parih ovinkih pesk ja,skoz treba gledat sploh če si prvič, pa če se userjete :P

šov sm pa do vrha ja, do makedama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh...Sej en vem kva bi reku...Na sceno kao dobr tek...hahahahah :worship: :worship: svaka čast!

hahahahhahaa sm se boriu k moj praded na soški fronti :P sam nakonc sm jst zmagu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil dons tut gor pa nikjer sledu o pesku, razen enih flikc, ki so bolj sled peska kokr pa pesek.

Je bil pa eden z zdemolirano CBR 600 RR l.03/04. Jao jao :closedeyes: Mene je zarad tega vsakič glava bolela. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh...Sej en vem kva bi reku...Na sceno kao dobr tek...hahahahah :worship::worship: svaka čast!

iah jes bi mu meu za rečt sam... uživej! pa uso srečo haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr jutr Rakitna rajderji :)

Neki se sonček kaže...tko da se popoldan vidmo na zbornem mestu :naughty:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni peska, mal je umazan od hlodov, sam res ni panike pa na sred parih ovinkov je mal sledi gum avtov, ki so prpelal iz stranskih cest.

Z eno besedo je cesta trenutno super!

Motorista gor nobenga, sam par se jih je vračalo.

Men je prvič ratal po kolenu pelat, super občutek!

Fajn vozte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni peska, mal je umazan od hlodov, sam res ni panike pa na sred parih ovinkov je mal sledi gum avtov, ki so prpelal iz stranskih cest.

Z eno besedo je cesta trenutno super!

Motorista gor nobenga, sam par se jih je vračalo.

Men je prvič ratal po kolenu pelat, super občutek!

Fajn vozte

Čestitam za prvi khhhššhh :naughty: :P:D Evo RR team gre zdele gor, prid še kej nas pogledat gor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!