Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

no pa sm se se jz dons oglasu pr klopci. Zakon ekipa se definitivno se kj vidmo

ti kr še kdaj prid ja paa ne bit tok zadržan :D mal bol stran si se držou sj ne grizemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh mene ne bo... edino če me kej prime s sopotnico :P:D

maš da prideš pogledat moje nowe drsnike :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem drsnikom bi lahka dejansko reku, opasno zapaljivo!!! :naughty: :kva2:

raii ne zamano furat :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hehehhe

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh mene ne bo... edino če me kej prime s sopotnico :P:D

Opa fruc....a boš Špelo pelu na zadnem zicu? :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem drsnikom bi lahka dejansko reku, opasno zapaljivo!!! trance_25_naughty.giftrance_41_w00t2.gif

Straža če boš šov ti gor s temi drsniki, res raje gasilce odspodi obvest, zakaj se greevilgrin.giftongue.gif

Pa mene dons tut ne bo, mam kondicijski trening,...trance_25_naughty.gif

P.S. Pa za RRT-jevce na seznamu mam za petk prpravlen en presenečenjewub.giftrance_40_thumbup.gif

Popravljeno . Popravil Kawc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruc če jutr ne prpeleš RRTeamu pokazat svoje nove pridobitve, zate ne bo petkovega presenečenjaevilgrin.giftrance_25_naughty.gifevilgrin.gif

P.S. itq morš svojmu teamu najprej predstavttrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruc če jutr ne prpeleš RRTeamu pokazat svoje nove pridobitve, zate ne bo petkovega presenečenjaevilgrin.giftrance_25_naughty.gifevilgrin.gif

P.S. itq morš svojmu teamu najprej predstavttrance_25_naughty.gif

mislu je najprej direktorjem :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu je najprej direktorjem tongue.gif

Straža jest kr teb prepustim to čast da boš prvi vidu furcovo novo pridobitevtongue.giftongue.gif Ej zmenta se kr za privat sestank v tvoji pisarnievilgrin.gifevilgrin.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža jest kr teb prepustim to čast da boš prvi vidu furcovo novo pridobitevtongue.giftongue.gif Ej zmenta se kr za privat sestank v tvoji pisarnievilgrin.gifevilgrin.gif

ma ni blema use se da poment lahk tut kje na jasi :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu je najprej direktorjem :P

če bodo direktorji kej preveč glasni bom še usabo prnesu salotejp :P ja bom prpelu jutr ne... okol 5 ? mogoče 6? hehe.... ampak boš pa povedu glede presenečenja seveda :D hehe

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo direktorji kej preveč glasni bom še usabo prnesu salotejp tongue.gif ja bom prpelu jutr ne... okol 5 ? mogoče 6? hehe.... ampak boš pa povedu glede presenečenja seveda biggrin.gif hehe

A te pridobitve ne morš drgač drgač obdržat, kukr da jo s salotejpom nase nalepš???evilgrin.giftrance_41_w00t2.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo direktorji kej preveč glasni bom še usabo prnesu salotejp :P ja bom prpelu jutr ne... okol 5 ? mogoče 6? hehe.... ampak boš pa povedu glede presenečenja seveda :D hehe

ne ne ta presenecenje bowa midwa z kawcom mogla se nardit treba se u merkurja it :xx:

A te pridobitve ne morš drgač drgač obdržat, kukr da jo s salotejpom nase nalepš???evilgrin.giftrance_41_w00t2.gif

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahhaha jst bi jo doma pustu hahaahahahha pa cez 2 mesca prpelu ce bo seweda do tkt ze kei :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bosta še en hladilnik nabavla xD ej ampak ta vikend dol nej ne bi blo res nč pizdarij razn da smo nabiti, zto k nej bi kao ceu vikend delal, pa bom meu pizdarije če me bodo delavci vidl ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bosta še en hladilnik nabavla xD ej ampak ta vikend dol nej ne bi blo res nč pizdarij razn da smo nabiti, zto k nej bi kao ceu vikend delal, pa bom meu pizdarije če me bodo delavci vidl trance_44_wink5.gif

Ma ne sej nč tacga ne bomo delaltrance_33_sleep.gif Edino čez tist železn most čez pa morm nujno splezatevilgrin.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah te ******** softiči ne rabjo več kukr 2 deci rakije pa bodo obležal na tleh ;):D... pol jim bom pa po infuziji tanku alkohol če bo treba da se naujo vikenda spomnl xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna, kje je že to? Matr tok cajta me že ni blo gor, da sploh ne vem več kje je....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!