Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

@macak je je tuki gor...

@Fruc....Na Rakitni je mrzlo pa se mejčkn skrivamo po naših becirkih...hehehehe :naughty:

ti si zdej glasn :D namest da bi zanč gor z avtom prletu :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če se komu da zdejle gor prletet nej pride, prpeljem enga novgawink.gif Drugač bi se pa lohk res na kšnm čajčku čez vikend dobil, pa u mau večji udeležbi kot nazadnje.. (Če bo vreme, midva s frucom mava pomoje dost dežja za neki cajtaheadbang.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če se komu da zdejle gor prletet nej pride, prpeljem enga novgawink.gif Drugač bi se pa lohk res na kšnm čajčku čez vikend dobil, pa u mau večji udeležbi kot nazadnje.. (Če bo vreme, midva s frucom mava pomoje dost dežja za neki cajtaheadbang.gif )

jah dogma dons si pa mal za****** ne :P lohka bi še mal dl ostal gor da še jest pridem pogledat kko tmav vozi :D pa še klučavnco bi mimgrede prnesu...;)

Popravljeno . Popravil fruc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če se komu da zdejle gor prletet nej pride, prpeljem enga novgawink.gif Drugač bi se pa lohk res na kšnm čajčku čez vikend dobil, pa u mau večji udeležbi kot nazadnje.. (Če bo vreme, midva s frucom mava pomoje dost dežja za neki cajtaheadbang.gif )

jao jao.. škoda da nism pršu... ja ei mogoče bom uleteu ane... saaam bom bol klopco greu :D pa slikou vs!

novinca pa še kdaj prpel ;)

Popravljeno . Popravil Frankenstein
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao.. škoda da nism pršu... ja ei mogoče bom uleteu ane... saaam bom bol klopco greu :D pa slikou vs!

novinca pa še kdaj prpel ;)

ei križman maš da si dons gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei križman maš da si dons gor :D

eo bom dans probu bit čene pa jutr za 100%

še kšn mladi nadobudnež??

Popravljeno . Popravil Frankenstein
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo bom dans probu bit čene pa jutr za 100%

še kšn mladi nadobudnež??

jah dons me pomoje nau, jutr bomo pa vidl če bom meu že kkšn per pod kapo... k pol ne pridem....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena punca z rdečo/belo R6 dons padla gor? kkšna od tuki? Upam da ni hujšga?:?:(

Okoli 19.15 so bili samo še policaji in vlečna služba, ki se je trudila z motorjem. Če sem prav videl, je čelada tam ležala, tako da si mislim, da voznica ni čist ok :(

Drugače je bila (približno ob istem času, verjetno malo kasneje) še ena nesreča v Preserju, na križišču pri Rožci, mislim da BMW F 800 S. No, tu pa je, vsaj z voznikom, zgledalo vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 19.15 so bili samo še policaji in vlečna služba, ki se je trudila z motorjem. Če sem prav videl, je čelada tam ležala, tako da si mislim, da voznica ni čist ok :(

Drugače je bila (približno ob istem času, verjetno malo kasneje) še ena nesreča v Preserju, na križišču pri Rožci, mislim da BMW F 800 S. No, tu pa je, vsaj z voznikom, zgledalo vse ok

motorist se je v motorista zaletu v tem primeru :doze::doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 19.15 so bili samo še policaji in vlečna služba, ki se je trudila z motorjem. Če sem prav videl, je čelada tam ležala, tako da si mislim, da voznica ni čist ok sad.gif

Drugače je bila (približno ob istem času, verjetno malo kasneje) še ena nesreča v Preserju, na križišču pri Rožci, mislim da BMW F 800 S. No, tu pa je, vsaj z voznikom, zgledalo vse ok

Mal pred osmo so se še vedno matral z motorjem, policaji so pa glih dol pičil... motor ni bil preveč motorju podobn, tko da je mogl bit kr hudo:/ Je blo pa to na uni taprvi mal daljši ravnini po unih začetnih ovinkih, tko da me res zanima kaj se je dogajal..

Bemfa so pa tut nalagal okol osmih, križišče totalno usran od olja, motor je zgledu pa čist cel tko da verjetno ni blo krize.

Dons kdo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No donc je pa tud men prvič ratal obiskat Rakitno :worship: čist navdušena , ful mi je lpo gor :worship:

Res da sm po nepotrebnem pstila gor desn žmigovc in zlomla zavorno ročko :headbang::headbang::headbang: ampak smo skočl do Primc in porihtal :blush: crash padi zoped opravl svoje delo :whistle: pa tist debev avspuh tud :xx: stestiral smo motor in odšli čez Cerknco dam na pico :OK:

Drgač pa...še bom šla k je nora cesta, sam pesk pa listje mi nista bla lih najljubša O:-)

post-21547-125372309095_thumb.jpg

post-21547-125372312074_thumb.jpg

post-21547-125372315126_thumb.jpg

post-21547-125372321092_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No donc je pa tud men prvič ratal obiskat Rakitno :worship: čist navdušena , ful mi je lpo gor :worship:

Res da sm po nepotrebnem pstila gor desn žmigovc in zlomla zavorno ročko :headbang::headbang::headbang: ampak smo skočl do Primc in porihtal :blush: crash padi zoped opravl svoje delo :whistle: pa tist debev avspuh tud :xx: stestiral smo motor in odšli čez Cerknco dam na pico :OK:

Drgač pa...še bom šla k je nora cesta, sam pesk pa listje mi nista bla lih najljubša O:-)

Andreja kaj ga pa biksaš na naših koncih :P Kaj si padla na pesku pred brunarco?

Rakitna je še zmeri zakon ja :OK:

Drugič povej če greš gor ;)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andreja kaj ga pa biksaš na naših koncih :P Kaj si padla na pesku pred brunarco?

Rakitna je še zmeri zakon ja :OK:

Drugič povej če greš gor ;)

tole si pa povedu k da se še zmer vozš gor xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No donc je pa tud men prvič ratal obiskat Rakitno :worship: čist navdušena , ful mi je lpo gor :worship:

Res da sm po nepotrebnem pstila gor desn žmigovc in zlomla zavorno ročko :headbang::headbang::headbang: ampak smo skočl do Primc in porihtal :blush: crash padi zoped opravl svoje delo :whistle: pa tist debev avspuh tud :xx: stestiral smo motor in odšli čez Cerknco dam na pico :OK:

Drgač pa...še bom šla k je nora cesta, sam pesk pa listje mi nista bla lih najljubša O:-)

Najprej enkrat gor pa dol v izvidnico lepo počas, da ne pride do tkaih neumnosti:wacko:No drgač pa sam da ni hujšga, pa lepo je slišat da še kdo greje asvalt gor :whistle::worship:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!