Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

k bi enga od vs mogu mal prefukat :P

Kva si spet poun testosterona?? :whistle:

Preveč maš ti ženskih sošolk na zdravstveni...Počas mal vpliva nate pol se pa na nas gor znašaš...heehheeheh

Rajš kacga z trgovske tm nalufti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva si spet poun testosterona?? :whistle:

Preveč maš ti ženskih sošolk na zdravstveni...Počas mal vpliva nate pol se pa na nas gor znašaš...heehheeheh

Rajš kacga z trgovske tm nalufti...

ej rade volje bi se nad kkšnim s trgovske znašu, sam kondicije pa nimam tolk, k bi me polovica šole podila xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampk kva je hudo, k poslušaš folk k sedi za sosedno mizo pa se pogovarja o teb, pa sploh ne vejo da si to ti :D :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala bo kdo dons gor ???

Okol petih samo jst, Lara in Nejko :blink: Ene par gor pa dol...drugač pa prazno :yawn:

Zgleda da res nimam sreče...vsakič ko pridem ni nobenga :)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol petih samo jst, Lara in Nejko :blink: Ene par gor pa dol...drugač pa prazno :yawn:

Zgleda da res nimam sreče...vsakič ko pridem ni nobenga :)

al pa zbezijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol petih samo jst, Lara in Nejko :blink: Ene par gor pa dol...drugač pa prazno :yawn:

Zgleda da res nimam sreče...vsakič ko pridem ni nobenga :)

jah stari mal prej se gor sprau... mi smo bli glih pred vami....zdej je še prej mrz tko da...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah stari mal prej se gor sprau... mi smo bli glih pred vami....zdej je še prej mrz tko da...

Se mi zdi da je konc za ta let...vsaj Rakitne :whistle: Cesta se sploh ne segreje :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol petih samo jst, Lara in Nejko :blink: Ene par gor pa dol...drugač pa prazno :yawn:

Zgleda da res nimam sreče...vsakič ko pridem ni nobenga :)

sei vs bom jes pršu še kei pogleat pa mal cesto ogret samm da motor porihtam... zei ketno skor z zobnika zadnga že dol potegnem...pa je sicer že do konca našponan kok se da..

Popravljeno . Popravil Frankenstein
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne upate xD... sicer pa lohka pridete ja zto k bi enga od vs mogu mal prefukat :P

hahahah unga blont dei če upaš :D 190 pa 110kg.. kople pa pr vodovodarjih u grabnu tk daa.. roke bol jeklene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavc a boš kupu poliestre zate nove?

Pa dej mi povej če si ti pred kšnim mescom bežal smrduhom, pa dobil eno fajn kazen. En mi je govoril neki o enmu Kavčniku iz borovnice z 600rr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavc a boš kupu poliestre zate nove?

Pa dej mi povej če si ti pred kšnim mescom bežal smrduhom, pa dobil eno fajn kazen. En mi je govoril neki o enmu Kavčniku iz borovnice z 600rr.

Jp, mene so lovil s helikoptrjom ja :BUA: Bom vidu če bom sploh obdržu tole cbrko,...vrjetn bom tole drug let prodau, pa drug let še mal delov, pol pa 05 letnik, že kr kšno brez original plastik kupu. Vse to je odvisn od tega kok bom kej med šolskim letom delu, pa kok bom med počitncami pridn :)+ kazn morm še do konca odplačat :slap: :unsure:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peesda zgleda bom od crewa, sam jst mel mopi?? :cry::BUA::?

aja mislm da ne :D mislm da se ti bom 1x prdruzu na sred sezone :P al pa ze prej O:-) O:-) O:-) O:-)

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja mislm da ne :D mislm da se ti bom 1x prdruzu na sred sezone :P al pa ze prej O:-) O:-) O:-) O:-)

tuud jest.. dans šou končno na servis wiiiihaa... od maja že čakam p****m**** ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari a ti prou čakaš da grem jest dol pol pa ti gor prideš al kko :D

Ej sedu sm 15min tam pr skakalnci in čaku da se kdo prkaže od RRT-ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!