Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

pupi še newe da smo bli usak dan 2-3 mesce skup na rakitni :worship::worship::worship::worship:

hahahaha aja??? nism jo widu :blink: :blink: :blink: hahahahaha B)

Ufff jz sm jo pa vidu :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem sm biu enkrat z vami lihk mau, ce se spomnte enkrat sva bla dva z hondo cbr 1000, 2008 letnik pr vm. Takrt ste velik povedal pa tut vidu sm vs ( ste nadrkani rakitne u nulo:P)

A ti si sin, od unga fotra k takoj za ovinkam obrača čez dva pasova :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gospod Miha, pol se ti pa javno opravičujem če sm te zde v teh objavah užalu...Upam da mi oprostiš, pa da bova lahka bla v takem sožitju k pravljica Pike nogavičke... :worship::blush:

@Straža....hahahhahah komu pa ni hahahahahaha

Nisi me užalu. Sam smešn se mi zdi ker najprej pišeš da nj grem na pisto če hočem "dirkat" a dobr veš da smo usi gonil

po Rakitni k budale :) No nema veze zdj...over&out

@straza je sedl k smo se gonil..zelo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jahahahahaha BR' JUTR tud teb straža...Predvsem pa lepim mičnim dekletom, če še je kaka kle kod okol... :worship: :naughty:

je ena :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

sam nebere foruma :BUA::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKKaaaaaaaaaaawwwwwwccccc legendo...hahahahahahahhahahah Dobr da sm meu digiča s sabo...Uno fotko dej gor, kako je bajk lepo okrašen z "cvetjem"... :worship:

Ps: Za soboto RRT tist k ma cajt nej zine, kawc maš??

Kawc tut nima :trance_33_sleep: Teli moji športi me bojo pomoje u grob odnesl,.... no prej pa parkrat še v bolnco :P Ja v glavnm nimam časa, tekma,..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me kera pogreša na Rakitni :fredy:

Maus pa tebe ne pogrešajo sam na Rakitni, tebe pogrešajo use dekline na rakitni in večji okolici :whistle::OK:

Sam da rečeš da Mausa poznaš pa si že v bolši luči pr deklinah(sam sam pr mlajših :P ) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej opciji smo pa že skor celo sezono hehehe :D :D :whistle:

ja tud tu j neki... hehe vztrajnost je lepa čednost, č pa kr celo sezono drži, pol pa bo neki :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawc tut nima :trance_33_sleep: Teli moji športi me bojo pomoje u grob odnesl,.... no prej pa parkrat še v bolnco :P Ja v glavnm nimam časa, tekma,..... :)

ta je pa dobra... :lol1: aj mausi, vidš...hit gasa čne boš mu spomlad prevč dela :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pa tebe ne pogrešajo sam na Rakitni, tebe pogrešajo use dekline na rakitni in večji okolici :whistle::OK:

Sam da rečeš da Mausa poznaš pa si že v bolši luči pr deklinah(sam sam pr mlajših :P ) :wub:

a wes kok bejb sm jst dubu na racun mausa...sam da on to nc newe :OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

NE SE DT KAWC :OK::grupni::grupni::grupni:

aajojjjj... kakšna lagauca sta :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVETTOOOOVNAAA IZJAVA :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, že tko sm ceu polomlen pršu s treninga, pa trebušne bolijo k me je trener nabiju, pol pa še take svetovne izjave preberam HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAA :D :D :P :P

Drgač si pa kr prov uganu da mi ne bo nč jasn ja :P:D :D Sam na trening grem pa se je nabral za 5 strani :OK: tko naprej :OK::P

Sam rdeča puščica mim ush puščic leti :P Sam tok na fertik prleti da se je sploh vidi ne :OK: Pa s te rdeče puščice se drugih barv puščic sploh vidi ne, k tok gre :lol1::kva2:

Tkole pa pol se lahko parkeraš če nimaš izpita,....pa kšn prekršk al pa 2 nardiš :whistle: O:-)

ma kaj vi same puščice neke k pr indijancih.. jes sm pa metk pa kaj zej B)B):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lara zakaj nisi obrnila?? smile.gif S frucom sva se zapelala do Kočevja trance_44_wink5.gif

Ja ja sej me je že fruc napizdutongue.gif Mah bla sm mau na tesnem s cajtom, do rid sm se vozila pou dneva ker je bla gužva za ustrelt se pol je pa za nazaj zmanjkal... Sej bi prletela pol do kočevja k je fruc klicu če ne bi bla noč že ob petih popoldnetrance_39_thumbdown.gif

Sm pa srečala nazaj grede še Lojza na zejcusmile.gif ene 5 minut za tabo pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!