Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ja ne vem ane, če hočeš zdej povej, sicer pa ji lahka rečeš da si na partyu...hehehehehehe :worship::worship:

eh ne uno sm že odjebu xD xD .... kua bi šu pa ti gledat... ? jest sm haloween že gledu... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej en vem...dej poglej kva je pametnga... :naughty: Bljah sami neki ebdni filmi...Ej a maš še kacga kandidata? A je kawc tle?.......al pa da gremo skupina jutr...K je halloween party in tha bachus...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej en vem...dej poglej kva je pametnga... :naughty: Bljah sami neki ebdni filmi...Ej a maš še kacga kandidata? A je kawc tle?.......al pa da gremo skupina jutr...K je halloween party in tha bachus...

mislm da ma sicer tekmo... ampak lohka pokličeva pa prašava :D jest bi še najraj gledu brez povratka 4 k je 3D, u xpandu pa še nism biu... :D

ej en vem...dej poglej kva je pametnga... :naughty: Bljah sami neki ebdni filmi...Ej a maš še kacga kandidata? A je kawc tle?.......al pa da gremo skupina jutr...K je halloween party in tha bachus...

ja lohka gremo tud jutr, sam kawca bo treba ugrabt... :D a ne davor ?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj maš pa ti party tm u gasilcu??? Ma bomo ga...Hitr pa efektivno..hehehehe No dej sezmenmo za jutr, pa magar še straža da se ga prepriča smrduha...pa kawca...Da nauva zdej glih sama tm k bo zgleda wierd...hehehehe :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj maš pa ti party tm u gasilcu??? Ma bomo ga...Hitr pa efektivno..hehehehe No dej sezmenmo za jutr, pa magar še straža da se ga prepriča smrduha...pa kawca...Da nauva zdej glih sama tm k bo zgleda wierd...hehehehe :whistle::whistle:

aha :D jah jest mam u gasilcu kadar se odločm :D verjetn so kkšni že gor sam men se na da it že zdele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr je vstop prost če maš masko :D :D

haha bom od unga duhca u scary movie 1 masko uzeu, k ma tko jezk zuni k da je zadet xD

sploh ni slaba maska pa še sveti se u temi xD

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha bom od unga duhca u scary movie 1 masko uzeu, k ma tko jezk zuni k da je zadet xD

sploh ni slaba maska pa še sveti se u temi xD

No ql...kawc prav da ma tekmo jtur...pa neki je softić...Ew jutr gremo nekam...sm se jst odloču!!! Fruc kam bi raj Bachus al XPand...Pa operaijo bo nunjo treba izvest ker se buni smrdo... :fredy: Ej veš kva mi je padl na pamet...Nikol še nism biu u Tuš planetu...dej gremo u celje...majketi...Pol zponoč pa na rakitno :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ql...kawc prav da ma tekmo jtur...pa neki je softić...Ew jutr gremo nekam...sm se jst odloču!!! Fruc kam bi raj Bachus al XPand...Pa operaijo bo nunjo treba izvest ker se buni smrdo... :fredy: Ej veš kva mi je padl na pamet...Nikol še nism biu u Tuš planetu...dej gremo u celje...majketi...Pol zponoč pa na rakitno :D

pizda odločte se :D tle pa res ne vem :D jest sm za oboje :D nei kkšn drug pove še kam bi šli :D bo mogoče kawc jutr povedu k mu bomo roke odvezal xD

kaj a u celju majo tud 3D ? :D kaj bi pa ti na rakitni ponoč s samimi tipi delu xD xD xD

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva bi delu šavre preganju hahahahahaha...ja majo 3D sam je kr en beddn film...Pa sej neki pogledamo pa gremo magar u Escapa na narodno...Ma sej se itq jutr slišmo je še ceu dan cajta da se zmenmo, sam da se ti normaln zbudiš čim prej :D eeeeej u bolivarja gremo lahka na sadno kupo...hahahahhahaa Mal bi šli lahka pogledat...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva bi delu šavre preganju hahahahahaha...ja majo 3D sam je kr en beddn film...Pa sej neki pogledamo pa gremo magar u Escapa na narodno...Ma sej se itq jutr slišmo je še ceu dan cajta da se zmenmo, sam da se ti normaln zbudiš čim prej :D

haha glede na "normalno" bujenje močno dvomm če bo en nejc zraun...člouk k je za moje pojme okoliški rekorder kolk ga model lohka nese xD a ne straži :D

jah aja pa glede narodne ne... pretiravat tud ni treba če že ene par komadov poslušam :D

aia a je zdej milion odprt al zaprt ?

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...Zadnč k ste bli vi u koloseju, sm biu v enmu hudmu lokalu uzadi za metelkovo...zuni majo prostor pa notr je tko kukr en club, ful hudo...Pa dost bejb je blo... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...Zadnč k ste bli vi u koloseju, sm biu v enmu hudmu lokalu uzadi za metelkovo...zuni majo prostor pa notr je tko kukr en club, ful hudo...Pa dost bejb je blo... :naughty: :naughty:

aha :D jah zuni pomoje ne bi bli ne vem kolk k je mrz k ps... pa če je notr zatemnitev pa delajo sam reflektorji in podobno pol bi se dal kei zrihtat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nč jest grem najprej neki zašgt vn, pol se grem stuširat pol pa na dolgo dolgo pot do gasilca :D sam mam občutk da bo za nazaj velik dalša xD

se slišmo jutr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milion v polnem obratovanju :trance_33_sleep:

24ur special report:

Kawc na poti iz države zaradi groženj ugrabitve :trance_33_sleep: :D

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milion v polnem obratovanju :trance_33_sleep:

24ur special report:

Kawc na poti iz države zaradi groženj ugrabitve :trance_33_sleep: :D

haha vrjem... sam povej kkšnmu trenerju če te slučajno nau na tekmo da ti eni grozijo da te bodo ugrabl xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne res ne morm it nikamor :trance_33_sleep:

Mam že druge načrte za dons,.... :)

Dej fuckin' izgovore...kva si svina...Kr odjebou si... :nono::nono:

@Miha br' jutr ja...Res je mrzlo pr ns je 3°C... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej fuckin' izgovore...kva si svina...Kr odjebou si... :nono::nono:

@Miha br' jutr ja...Res je mrzlo pr ns je 3°C... :BUA:

stari ampak ta kawc je prou mucika ena :D zmeri maš kei za delat :P:D

ja miha nmal pa je mrz :D še dobr da sm še u pižami u svoji sobi k je zlo toplo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaah ne se jebat :blush: ...Dans brskam po eni torbi k rabm za fuzbal...Hahah in najdem notr majco od RRT, še zmer diši po uni kremi za sončenje...faaaaq... :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaah ne se jebat :blush: ...Dans brskam po eni torbi k rabm za fuzbal...Hahah in najdem notr majco od RRT, še zmer diši po uni kremi za sončenje...faaaaq... :worship::worship:

hahahahahaha LOL:P

dodejte me na fb ( matic vidmar)

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!