Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

hahahah...tis pa tud...Kva pol sprašuješ če maš ceu vikend zaseden...hahahhaha jst en vem...mogoče grem mal na balkanjado... :whistle::whistle: Bomo vidl kok bi interesentov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah...tis pa tud...Kva pol sprašuješ če maš ceu vikend zaseden...hahahhaha jst en vem...mogoče grem mal na balkanjado... :whistle::whistle: Bomo vidl kok bi interesentov :P

ei u petk mam zvečer pomoje še pred osmo turnir beer ponga pol mam pa cajt tko da petk mam u bistvu prost :D sam soboto zasedeno... nedeljo mam pa tud prosto xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaaaaa....Jebo vs beer pong... Ma jst si morm najst prevoz do lj, nazaj bi šu pa s taxijm...Da ga spet mau cuknem lahka... :P

haha se greš z nami beer pong ? XD lohka zarad mene tud prespiš pr men :D ampak se pol seveda ne bi končal samo s pirom če ne bi šu kam naprej... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe Ma ne da mi u kamnk furat

k ni busa... :whistle::whistle:

haha sei maš avto xD ampak drgač pa je bus !!! :D povej kam bi ti kei šu sicer se ga nažrt da nardimo kkšn plan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M sej je še cajt...bomo se zmenl... :naughty: Da vidm kva sploh kje dogaja u lj...Ne da gremo spet u Bljakusa pa vse prazn ...tuga stari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M sej je še cajt...bomo se zmenl... :naughty: Da vidm kva sploh kje dogaja u lj...Ne da gremo spet u Bljakusa pa vse prazn ...tuga stari :P

haha to itq xD ampak sm zdele pogruntu da bom šu raj do ene pičke u petk namest na beer pong pa gremo pol kam...:D kai se bomo jebal če ni treba ?:P oz. obratno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha to itq xD ampak sm zdele pogruntu da bom šu raj do ene pičke u petk namest na beer pong pa gremo pol kam...:D kai se bomo jebal če ni treba ?:P oz. obratno :D

fantje wso sreco z jebanjem :P:P fruc ti pa itak wes kai morš...sam še prej prid na inšturkcije .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje wso sreco z jebanjem :P:P fruc ti pa itak wes kai morš...sam še prej prid na inšturkcije .) .) .)

hahaha stari sei vem kaj morm :D bomo jutr pokazal na testu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej da bo wsaj 2 :P:P:P

haha ei če bo po načrtu bo njena ocena 10 xD

hahahhaha...Pizda stari 1 predavanje pa je že takoj uspešn...Dej Straža jst bi se tud upisu...hehehehe :whistle:

well motogp you must be very special... like VIP special :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe....ugan...baahahahahahah..."rihtam mu motor".. :naughty: :naughty: :whistle:

hahaha cepc en xD usaj dž je nehu padat :D upam da bo tko ustal tko da grem na pumpo tankat pa še po neki :wub::P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tium jst dau cepec...K te bomo iz clasa vrgl...hehehe :naughty: :naughty: Kva greš "dihtnge" iskt?? Mja sej kul da je nehu, grem vsaj u meru na trening ne da pada tm pa da sm mokr... :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti čestitam še tukaj. Lara vse najboljše pa veliko bencina in novih gum :naughty: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tium jst dau cepec...K te bomo iz clasa vrgl...hehehe :naughty: :naughty: Kva greš "dihtnge" iskt?? Mja sej kul da je nehu, grem vsaj u meru na trening ne da pada tm pa da sm mokr... :whistle: :krneki:

hehe bi mogu it sam nism šu... bom šu rai jutr k bom šu tja... :) aha... kam pol jutr zastavmo ? straža bo itq doma premetavu pohištvo in podobne reči tko da ustaneva skor da sama.. edino če gre še kdo ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja wem...Kawca sploh naum več klicu smrduha...vedn zajebe... :P Ne vem, sej sm ti rpej našteu kva bo kje...Al greva pa čist nekam x pa se ga narukava k žvadi...Naprimer rakitna je ql...Udreva u en vikend...heheheheh :evilgrin: :evilgrin: Mal me vleče balkanjada...Že doug nism biu :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja wem...Kawca sploh naum več klicu smrduha...vedn zajebe... :P Ne vem, sej sm ti rpej našteu kva bo kje...Al greva pa čist nekam x pa se ga narukava k žvadi...Naprimer rakitna je ql...Udreva u en vikend...heheheheh :evilgrin: :evilgrin: Mal me vleče balkanjada...Že doug nism biu :P

haha zkaj bi uderu če sigurno kei dogaja u polharski xD u lovski pa nism tolk prepričan ampak možno :D no bom kr zdele tkoj pogledu če je kei :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!