Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

aja pa dejte me na fbju sprejet u skupino( pa se opravicujem k sm tok objav zaporedoma napisu:P):P

RRT= rakitna racing team?

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa dejte me na fbju sprejet u skupino( pa se opravicujem k sm tok objav zaporedoma napisu:P):P

RRT= rakitna racing team?

that's us.. rakitna racing team

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja sej me je že fruc napizdutongue.gif Mah bla sm mau na tesnem s cajtom, do rid sm se vozila pou dneva ker je bla gužva za ustrelt se pol je pa za nazaj zmanjkal... Sej bi prletela pol do kočevja k je fruc klicu če ne bi bla noč že ob petih popoldnetrance_39_thumbdown.gif

Sm pa srečala nazaj grede še Lojza na zejcusmile.gif ene 5 minut za tabo pomoje

jst sm te pa na logu widu...s traktorjem sm biu :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa dejte me na fbju sprejet u skupino( pa se opravicujem k sm tok objav zaporedoma napisu:P):P

RRT= rakitna racing team?

Lej tko je...k maš 600cc si member taprav, pod 600-250ccm si vajnc, 249-125ccm si fan club, 124->> so pa Junior, tko, da dost dela bo še treba hehehehe... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tko je...k maš 600cc si member taprav, pod 600-250ccm si vajnc, 249-125ccm si fan club, 124->> so pa Junior, tko, da dost dela bo še treba hehehehe... :naughty: :naughty:

sam glede na to da so iz igre izpadl usi razn edn 250 ccm smo pol kr mi že ratal RRT zto k eni pač preprost nimajo motorja :D:P zdej mi pa hitr povejte če se za fuk splača it u lj. glede na to da sm en pir spiu... ? mislm mene zlo vleče bl kukr črna lukna ampak dobr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa nima motorja...jst ga mam a ga prideš pogledat??heheeh...Straža ga ma pa tud... :naughty: :naughty: Zdej če sta ne vozna to še ne pomen da ga nimamo ;) ej klase so napisane padeš tja k si...ne bo nobenga popuščanja pa, take fore da poznaš enga od direktorjev pa to NČ! :naughty: Aja pa tud sexat se ne sme za višje položaje, ker to je korupcija...velja to predvsem za ženski del populacije...hahahahahhahahahahahahhaha :blush::blush: Bomo pa kazni tud za nazaj u vedl...hehehehheheheheeh Al se pa tko zmenmo, če že enga podkupš morš še ostala 2...tud vela za nazaj...hahahahhahahaha :whistle::whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam glede na to da so iz igre izpadl usi razn edn 250 ccm smo pol kr mi že ratal RRT zto k eni pač preprost nimajo motorja :D:P zdej mi pa hitr povejte če se za fuk splača it u lj. glede na to da sm en pir spiu... ? mislm mene zlo vleče bl kukr črna lukna ampak dobr :D

pa kwa je stabo pa ne ano :headbang::headbang::headbang::headbang: jebes jo pa tut ce je sama doma :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa nima motorja...jst ga mam a ga prideš pogledat??heheeh...Straža ga ma pa tud... :naughty: :naughty: Zdej če sta ne vozna to še ne pomen da ga nimamo ;) ej klase so napisane padeš tja k si...ne bo nobenga popuščanja pa, take fore da poznaš enga od direktorjev pa to NČ! :naughty: Aja pa tud sexat se ne sme za višje položaje, ker to je korupcija...velja to predvsem za ženski del populacije...hahahahahhahahahahahahhaha :blush::blush:

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha umru od smeha umes haaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaha LEGENDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je ironija a??? :worship::worship::worship: Straža sej tko se lahka zmenmo, a veš če ze enga podkupi naj se ostala 2...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kwa je stabo pa ne ano :headbang::headbang::headbang::headbang: jebes jo pa tut ce je sama doma :headbang::headbang::headbang:

ei stari ne gledamo kko pa kaj :D lukna je lukna...:D ampak zdej pa k si glih tko grdo povedu pa res nam šu xD :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je ironija a??? :worship::worship::worship: Straža sej tko se lahka zmenmo, a veš če ze enga podkupi naj se ostala 2...

ne nism za :angry: sam mene more se :lol1::lol1:

ei stari ne gledamo kko pa kaj :D lukna je lukna...:D ampak zdej pa k si glih tko grdo povedu pa res nam šu xD :grrr :D

pridn :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je ironija a??? :worship::worship::worship: Straža sej tko se lahka zmenmo, a veš če ze enga podkupi naj se ostala 2...

hahahaha tle raj nam komentiru kei preveč na to če ne bom še kkšn bat od yamahe fasu u glavo xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism za :angry: sam mene more se :lol1::lol1:

Ka pa jst a kolega boš pa suhga pustu??? Prasc...no sej bomo vidl...hahahahhahahah :whistle::whistle: Jst sm untouchable...za zdej se bom umaknu centru, da res naum kej u glavo dobu... :ninja:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism za :angry: sam mene more se :lol1::lol1:

pridn :winkiss:

ma jebi se ti k maš zdej 2 za fukat ne drgač :D pizda smotana :D kaj mam pa jest :D avspuh ??? al pa bom mogu spet kkšno zapet na kkšni pijanici xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti in tvoje kavsanje...Dej tema o kavsanju je mislm, da med kr' neki, pizda si potrebn.... :worship::worship: KEWL!!! :winkiss:

ei stari pa jest bi biu lohka stroj z neki pomoči druzga spola, pa seveda velik cajta u telovadnc ( XD ) sam dobr pa da ti nisi ne :D ... sicer pa jest usaj ne grem razlagat ženski kolk sm potrebn :worship::D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah Prljavo bi to ta a? Može i tako prijatelju... :winkiss: To je biu bolj intelektualen pogovor o sexu, če smo že na jasnm, upraši jo pa boš vidu kaj ti bo povedala... :hmm: Je pa res da ne razglagam jst tega svetovnemu motosvetu...Ampak sm za pogovor z normalno osebo... :lol: Sicer pa važn da se nabija Fruc hehehehehe

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah Prljavo bi to ta a? Može i tako prijatelju... :winkiss: To je biu bolj intelektualen pogovor o sexu, če smo že na jasnm, upraši jo pa boš vidu kaj ti bo povedala... :hmm: Je pa res da ne razglagam jst tega svetovnemu motosvetu...Ampak sm za pogovor z normalno osebo... :lol: Sicer pa važn da se nabija Fruc hehehehehe

aha sei jest bi se tud zdele rad normalno, kulturno pogovarju na msnju al pa facebooku al pa usaj netlogu sam kurc k un jastreb od babe sam čaka kje se bom pojavu da me klikne xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!