Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

kwa rabs fruc??? drugac grem jst dele do une :whistle::whistle::whistle:

aha sei jest bi se tud zdele rad normalno, kulturno pogovarju na msnju al pa facebooku al pa usaj netlogu sam kurc k un jastreb od babe sam čaka kje se bom pojavu da me klikne xD

hahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahah dj na BLOCK :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sei jest bi se tud zdele rad normalno, kulturno pogovarju na msnju al pa facebooku al pa usaj netlogu sam kurc k un jastreb od babe sam čaka kje se bom pojavu da me klikne xD

hahahahahhahaha LEGENDA...jastreb od babe...Mater pošl ji ducat vrtnic pa sporočilce...mater bo še bl napaljena...hehehehe :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa rabs fruc??? drugac grem jst dele do une :whistle::whistle::whistle:

hahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahah dj na BLOCK :evilgrin:

ma dei jebi se ti sploh :D pička ena sploh se nam več pogovarju s tabo :D kua rabm... :D še sprašuješ.... :D ja sei jo bom dau na block tkoj zjutr k se zbudim zto k k se prjavm na msn men še napiše ne dobr pa mam še nov sporočiu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahhahaha LEGENDA...jastreb od babe...Mater pošl ji ducat vrtnic pa sporočilce...mater bo še bl napaljena...hehehehe :whistle::whistle:

hahahaha ei čakam na to glih tolk kukr na cajt k mi bo motor crknu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dei jebi se ti sploh :D pička ena sploh se nam več pogovarju s tabo :D kua rabm... :D še sprašuješ.... :D ja sei jo bom dau na block tkoj zjutr k se zbudim zto k k se prjavm na msn men še napiše ne dobr pa mam še nov sporočiu :D

a da bi te pelu pa pol su wn pa ti bejbo u mojmu awtu posexu??? hahahahhaa :worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pizda če je dzele samo bo mnde tud jutr, pejt popoudne do nje pa jo butn...Pa prid pol na Rakitno, da bomo mal uđival...Da pobereva s Stražo svojo delgove k jih folk dolguje...Pravila so pravila folk :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei prvo kot prvo rabm neki alkohola da bi uno podru zto k trezn jo vidt... se hitr pobereš še predn kei nardiš xD :P

aia pa straža... veš da teb tega ne bi naredu :D lohka bi šli pa u troje ne xD :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei prvo kot prvo rabm neki alkohola da bi uno podru zto k trezn jo vidt... se hitr pobereš še predn kei nardiš xD :P

aia pa straža... veš da teb tega ne bi naredu :D lohka bi šli pa u troje ne xD :P :P

eeeeeeeeeeee kolega to sm caku :worship::worship::worship::worship: kdaj gremo :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če boš pjn, jo boš tvojno vidu, se boš 2× ustrašu, plus kondom boš pozabu gor dt, pol boš meu pa froca, pou zmaja pou fruca...heheheheheheh :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če boš pjn, jo boš tvojno vidu, se boš 2× ustrašu, plus kondom boš pozabu gor dt, pol boš meu pa froca, pou zmaja pou fruca...heheheheheheh :worship::worship::worship:

hahhaa on tok špricne da bi biu sam fruc nc zmaja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če boš pjn, jo boš tvojno vidu, se boš 2× ustrašu, plus kondom boš pozabu gor dt, pol boš meu pa froca, pou zmaja pou fruca...heheheheheheh :worship::worship::worship:

haha verjem tolk soli pa mam u glav tud če sm na mrtvo pijn... no takrt je pol že kei odvisn kakšni bi bli kei refleksi če veste kaj mislm xD :zzz:

no straža ti sam povej kdaj maš cajt pa kero xD ano prauš xD xD

hahhaa on tok špricne da bi biu sam fruc nc zmaja :evilgrin:

ok zgleda da bom klona spočel xD xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha verjem tolk soli pa mam u glav tud če sm na mrtvo pijn... no takrt je pol že kei odvisn kakšni bi bli kei refleksi če veste kaj mislm xD :zzz:

no straža ti sam povej kdaj maš cajt pa kero xD ano prauš xD xD

kasna ana :headbang::headbang:

mam bolš ponudbo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pusta še kej za druge...al pa saj fuk fešto naredta če sta tok v tem poslu :D

haha bomo šli za nou let kam xD mogoče u kkšno lovsko kočo xD

aia pa poglejte u oknčk najbl aktivni člani xD

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha bomo šli za nou let kam xD mogoče u kkšno lovsko kočo xD

OOOOOOOOOOO lowska pa nikol wec nism docaku nouga leta tm se nikol :slap::slap::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOO lowska pa nikol wec nism docaku nouga leta tm se nikol :slap::slap::slap:

haha a jebat ga :D mal se bo treba alkohola navadt al pa mal mn pit pred pounočjo xD xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist zadna warianta mi bl sede :P

haha se mi kr zdi ja xD aja pa davor veš eni mamo dejansko kei od te noči xD ne gremo usi spat al pa komirat xD (kar sploh ni isto xD)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheh...ma teb itq sam sex hod poglav...pizda si k un homer simpson...A men je ql eksotika...hehehehe :whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheh...ma teb itq sam sex hod poglav...pizda si k un homer simpson...A men je ql eksotika...hehehehe :whistle:

al pa jebat ga :D ampak dobr ne hodi mi sam sex po glav... to je tko tema mal za nabijat :P drgač je u glav trenutno 1000 misli od tega je ene 900 skrbi za šolo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov ja učit se pejt raj...heheheheh :naughty: :naughty:

ei stari še vikend ni in ti me boš fuku s šolo k je nasledn tedn :D fuki se :D še tko se med vikendom nkol ne učim, ampak zdej k so pa počitnce je pa res že smešn xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!