Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

ej GPjouc od Gangstarr bo itak sam Guru, mislm sej hudo k ps, sam če ni komplet duet je men tko tko....

Se prau gremo u soboto bauncat :naughty: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je pisal da bo tud DJ Project...Walda stari feel tha flow... :worship::worship:

@Fruc jst sm biu prejle mokr k sm laufu...pa vaje delu...heheheeh :naughty: Štekaš vaje...? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je pisal da bo tud DJ Project...Walda stari feel tha flow... :worship::worship:

@Fruc jst sm biu prejle mokr k sm laufu...pa vaje delu...heheheeh :naughty: Štekaš vaje...? :naughty:

hahaha ta tvoj fuzbal me ne zanima xD :kva2::lol1: :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo mel treninga...Sm šu sam delat...A veš, nekateri tud tko skrbimo za svoj fit naturelle... :naughty: :naughty: Pol pa še postla pač..na več področjih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo mel treninga...Sm šu sam delat...A veš, nekateri tud tko skrbimo za svoj fit naturelle... :naughty: :naughty: Pol pa še postla pač..na več področjih :D

uuu na kwa namigujes???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je pisal da bo tud DJ Project...Walda stari feel tha flow... :worship::worship:

@Fruc jst sm biu prejle mokr k sm laufu...pa vaje delu...heheheeh :naughty: Štekaš vaje...? :naughty:

Ja jz sm dons brau, da bo sam Guru, zdj mi pa res pou kurca ni jasn.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva sm vm ocene potalu hahahaha :evilgrin:

stražika lubika prvi minus si dubu :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hytech, po tankem ledu hodiš...Pazi da tudi ti ne zaideš...hehehee :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdj z unim programom Kawc ? ... si naredu al si naredu :hmm:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!