Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Pazite na traktorje in na divjad, zadnjič smo z kolegom pri ~100 km/h z avtom zbili srno. Je bilo pa to na tisti ravnini od skakalnice proti rakitni. Asfaltiral bojo, samo zaenkrat samo to rakiško stran, tam ko se začnete spuščati še dol, in se nato peljete ~1 km po šodru pa še ni pripravljen. Bo pa cesta široka in lepi ovinki so.

Ja, ne zdej govorit o času ki je potreben za vzpon na rakitno, s tem si sam lulčke merite.

Pesek, ja nekje ga je res malo, ni pa nikjer panike.

Še ena stvar; zdej so na novo porisali črte po sredini ceste in zna drseti. Če bo jutri slučajno kdo gor prišel in ga bo ujel dež naj vozi telo previdno.

Royko, a se je ta tvoj kolega peljal gor prejšni teden v soboto okoli desete ure dopoldan gor, proti rakitni? Bil je v družbi z še enima dučetom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem se ustavil pri delavcih in jih mal povprasal, kdaj imajo namen koncat zadevo, pa je reku da naj bi do konca naslednjega meseca koncali. Ampak je samo kaka polovica. Cerkniska stran je pa se vedno makadam. Po mojem je finta v pristojnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ja, bolj zamašene težko kje najdeš !

SIcer je tole staro že dve leti, samo...... a bi bilo teb všeč da bi ti vsak topel poletni dan nekdo navijal motor mimo hiše. Bi si upal dati otroke ven igrat? bi si upal iti v gozd z traktorjem in tvegati da bi vate priletela kakšna kamikaza na motorju. Če bi bil na traktorju bi še morda preživel, kaj pa če bi ti en priletel v avto...

bi ti blo všeč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na poti do rakitne ni nikjer peska. mogoče tam gor proti cerknici.

mal sem peljal zdele in sem rabil 19 min za 2x gor pa dol (preserje - rakitna - preserje - rakitna - preserje). če je v eno smer 8 km je to 32 km za 19 min, kar je 100 km/h povprečne hitrosti, z obračanjem zgoraj in spodaj 2x.

in ja, sem plastičar, lol.

Bravo stari...če se že spuščaš v take debilizme (ne bom rekel, da se jaz nikoli ne), vsaj zapri gofljo tu na forumu. Ali morda potem nima učinka, če se nimaš pred kom bahati. Potem je pa jok in stok, ko so na vsakem drugem ovinku policaji...ali pa upravičeno jezni krajani z biločem v roki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem se ustavil pri delavcih in jih mal povprasal, kdaj imajo namen koncat zadevo, pa je reku da naj bi do konca naslednjega meseca koncali. Ampak je samo kaka polovica. Cerkniska stran je pa se vedno makadam. Po mojem je finta v pristojnosti.

Sem bil prejšnji teden gor. Cerkniška stran ni tako problematična ker je makedam zbit, pa se da dokaj normalno peljat. Bolj zoprna je ta stran, kjer pripravljajo podlago, ker pesek beži izpod koles pa ostro kamenje je tudi vmes (nekje sem narezal zadnjo gumo 3cm na dolgo pa 3mm globoko, predvidevam da ravno na tem odseku). Počasi, pa gre čez brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIcer je tole staro že dve leti, samo...... a bi bilo teb všeč da bi ti vsak topel poletni dan nekdo navijal motor mimo hiše. Bi si upal dati otroke ven igrat? bi si upal iti v gozd z traktorjem in tvegati da bi vate priletela kakšna kamikaza na motorju. Če bi bil na traktorju bi še morda preživel, kaj pa če bi ti en priletel v avto...

bi ti blo všeč?

seveda ne in v kontekstu tvojega vprašanja tega sploh misem mislil, moje mnenje o rakičanih je prav posebno zato, ker jih poznam celo življenje in tam gor se marsikaj odvija drugače, jah pa saj ne boš razumel, o pravih domorodcih še vedno tako mislim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa je cajt od gp ovinka do table Rakitna ? To me zanima- jest sm mu z zx-6r nevemkok, pa sm z 750 že podrl- čez ovinke mogoče res malo bolj easy k ni bil še asfalt, ma po ravnini 220+++

Ja kje je pa zdej "GP ovink"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gg ti bom enkrat presdstavil enga kolega ki ima sigurno rekord do gor z duče 1098. Dec je norec

no mislm da so tut bolši pa z dučijem lih ni pomoje nevem kaj delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa tko fajn je na cesti od pikovnika do cerknice, ko ni nobenega prometa, zdej bojo pa spet same kamikaze tam.

bodi še ti kamikaza pa je problem rešen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa tko fajn je na cesti od pikovnika do cerknice, ko ni nobenega prometa, zdej bojo pa spet same kamikaze tam.

Upam stavit da ga ni junaka ki bi tako peljal na rakitno kot on. Miha ti ga morda celo poznaš, iz goric je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam stavit da ga ni junaka ki bi tako peljal na rakitno kot on. Miha ti ga morda celo poznaš, iz goric je.

vem vem ker je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta plavi so dons gor bli. pa ravno tam pri onih dobrih ovinkih pri tistem zaselku.

Kje so pa stal? na avtobusni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi še ti kamikaza pa je problem rešen :D

Viš, to pa tudi jaz podpiram!

Kdaj izvedete napad? Grem snemat. :grim

A da mi naredite kot je treba, ker sicer ste navadne kakane pussyce!!!

240px-USS_Bunker_Hill_hit_by_two_Kamikazes.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsakdan so gor :S

Ja, pač so prišli merit vaše čase. Saj ste najavili, kaj zdej ni v redu? :blink:

Fantje so pač v službi ljudstva in ustrežljivo pomagajo. Reče se hvala, ne pa z glavo v zid nabijat. Tati te dni nima časa vas ujčkat.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nobenega nisem videl policaja na Rakitni :rolleyes:

FOČK :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nobenega nisem videl policaja na Rakitni :rolleyes:

FOČK :whistle:

:krneki: ..verjetno si bil prehiter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!