Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

A je bil kdo zadnje čase kaj gor? Po cesti je namreč posuta neka nedoločena zadeva. Rdečkasto blato ali sol??? :?

Ja res je! sam ni nčveč opazno.

Avtobusu je olje puščalo pa je bila tudi ena nesreča zaradi tega. Pa so posuli cesto s absorbcijskim sredstvom (pesek, neki tazga). Sam je pa kr mraz, za jutr pa sneg napovedan ;)

Popravljeno . Popravil bzk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa še sreča, da sem danes izkoristil sonce in skočil do jezera ter nazaj. Cesta je bila čista, se pozna oljnata sled na začetku vzpona, sam ni moteča.

Je pa nazajgrede pred mano vozil avtobus, ki pelje mladino v šolo. Bil je prazen in ga je tako žgal na poti navzdol, da ga nisem mogel ujeti z motorjem :krneki: - no, tudi nisem upal polagati ovinkov, da mi ne bi sprednji konec ušel, sam vseen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil tak majhen, ozek in visok avtobusek? Možakar ki ga vozu je zlo uredu človek. :) me je nekajkrat pobral ko sem štopal.

Ne, velik in vijoličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

O, prelušna Rakitna komi čakam, da te letos spet naskočim! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, prelušna Rakitna komi čakam, da te letos spet naskočim! :rolleyes:

Ti kar navali dons popoldne. Grem glih s trosilcem gor gnoj na njivo pelat. Toplo in vlažno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lep hudič.... :krneki:

Bo treba previdno....

...toplo in vlažno... to me pa na nekaj spominja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
DejaVu, si ti tisti ki je bil na Rakitni tudi včeraj? Motor si imel skozi prižgan.

Sem tudi jaz opazil. Je ogreval kabino, ko je čakal onega, ki mu bo seminarsko nalogo za plačilo napisal. :whistle:

(PussyIsAllwaysPussyPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu, si ti tisti ki je bil na Rakitni tudi včeraj? Motor si imel skozi prižgan.

Ja. To pa zato, ker je akomulator zanič in noče užigat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek se je še dalo, je pa res da sem dvakrat padel v jezero, se mi je led zdrobil pod drsalkami. obakrat sem se na srečo potehnil ven brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ni tak težko dat u drugo, se z eno nogo mal porint, enkrat, pa ja prpali takoj :rolleyes:

Ja, enocilindraško mašino. Kaj pa tiste s štirimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!