Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

meni se zdi sploh čudno, da stanovalcem ni dovolj vsega tega vozakanja gor-dol, ki se vrši prav vsak dan.

pozitivno presenečena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi sploh čudno, da stanovalcem ni dovolj vsega tega vozakanja gor-dol, ki se vrši prav vsak dan.

pozitivno presenečena :)

jim je dovolj, zato je tut sklenjen ta dogovor :) Najprej je biu pogovor bolj na ostro, ampak z lepimi besedami se da use zment :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jim je dovolj, zato je tut sklenjen ta dogovor :) Najprej je biu pogovor bolj na ostro, ampak z lepimi besedami se da use zment :OK:

aha.. .se mi je že čudno zdelo, zakaj bi se kdo šel "pogovarjat", pa je očitno bilo to inicirano s strani prebivalstva. Kljub emu se mi zdi, da lahko stvari eskalirajo, saj največji idioti morda tega ne bodo upoštevali al ipa sploh niso internet bajkerji in za ta dogovor ne bodo nič vedeli ...

a overit dogovor ste nesli na MNZ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se pelov mal do jezera na pijačo .... ene par ns je pa blo gor :)

Tut jaz sem šel po dolgem času mal pogledat rakitno in potestirat kako drži asvalt.. tokrat po štirih kolesih sicer, pa zato nič manj uživaško .)

Motorjev pa nekako nisem srečal na rakintni.. razen dveh gor parkiranih pred brunarico..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se pelov mal do jezera na pijačo .... ene par ns je pa blo gor :)

Jp sem te videl, si praktično odhajal tik po mojem prihodu, pa si se še z dvema zapletu v debato na motoparkingu.

Drugač pa kot običajno, lušten, miren in spokojen popoldan na Rakitni. B)

Popravljeno . Popravil platoom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se pelov mal do jezera na pijačo .... ene par ns je pa blo gor :)

Tudi mi (5 kosov) smo bili včeri na Rakitni ob cca 17.00. Super turca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm se včer vozil po tistem koncu in se okol 15:50 ustavu pr jezerčku za enih pet mintu.

LP

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sel na kratko furco do rakitne k sm mel mal casa... (okoli 14h)

Enemu Ducatistu gori na Rakitni: "Sorry stari, lih opremu sem se ze za nazaj in se mi ni dal se enkrat stimat.. pa se zmenjen sem bil.. pjaca drugic."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaksna je cesta a je kaj šodra gor al je ok

Rahlo prašno, kamni na določenih ovinkih..

Skratka nesiguren občutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, majcken srajna je na cesti.. ce nc drugega je bilo na eni krajsi ravnini nekaj nametanega od gozdarjev... neki olupki od drevesa... vecinoma je kul.. sem pa tja pa kaksno srajne... majcken rezerve pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majcken rezerve pa bo...

Ah, kaj bi z rezervo, to je samo neizkoriščen potencial... dejte vsi na polno, da bo hitr red na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, najrajs bi povabil kake fante s celovske naj pridejo brez celad in opreme :OK: pa da vidimo kako gre drsanjanje po tleh brez opreme :kva2: . :devil: Bom prinesel fotoaparat :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, najrajs bi povabil kake fante s celovske naj pridejo brez celad in opreme :OK: pa da vidimo kako gre drsanjanje po tleh brez opreme :kva2: . :devil: Bom prinesel fotoaparat :whistle: .

bravo ta je bla najboljsa :OK: kapo :OK: dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo naslednji vikend velik motoristov gor se zna zgodit d bomo ksne policaje fasal... :xx: ...jasno spet je zivcn model iz gorne brezovce... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo naslednji vikend velik motoristov gor se zna zgodit d bomo ksne policaje fasal... :xx: ...jasno spet je zivcn model iz gorne brezovce... :naughty:

verjetno en k ma terenca... se mi zdi da toyoto? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!