Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Verjetno sem srečal vašo ekipo danes, ste se en za drugim podil, gor in dol. pa smo se dvakrat srečal, enkrat za gor, pol pa še za dol. Pa mislim da vas je ena punca s čelado na vrh čakala. Js sem bil pa modri dirkač... :D

Ja ja to smo bli mi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo poziranja na Rakitni :photo: :naughty:

Verjetno sem srečal vašo ekipo danes, ste se en za drugim podil, gor in dol. pa smo se dvakrat srečal, enkrat za gor, pol pa še za dol. Pa mislim da vas je ena punca s čelado na vrh čakala. Js sem bil pa modri dirkač... :D

Vse sem vidu, namreč bil sem tisti ta zadnji, ka je gor šu. Ni3ous tebe že spodi v dolini vidu, sva si pomahala (si bil ta prvi) in pol na ovinkih še bando z SS, ki je divjala dol. Jaz pa lepo počasi z užitkom in mrazom v kosteh, za nekim atekom v A4 furu. No sej je blo lepo. Mogoče vajo ponovim jutri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi ovink na dol je blo tole ane :hmm: Na tistem prevm posnetku se ne bi dobr končal, če bi kdo prpelu po nasprotnem pasu :closedeyes:

Drgač pa lepo :D

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sem vidu, namreč bil sem tisti ta zadnji, ka je gor šu. Ni3ous tebe že spodi v dolini vidu, sva si pomahala (si bil ta prvi) in pol na ovinkih še bando z SS, ki je divjala dol. Jaz pa lepo počasi z užitkom in mrazom v kosteh, za nekim atekom v A4 furu. No sej je blo lepo. Mogoče vajo ponovim jutri :)

Aaaa, sej se te spomnem!! Sem vidu enga Bandita, sem hotu obrnit, pa it za tabo še en krog do vrha samo sem se itak že na hlape vozu in sem moral tankat. Čene bi pa zihr še en častni krog s tabo naredu!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaj bi bilo če bi nekdo nasproti pripeljal v tistem ko si vozil po levem pasu. Eni imate pa res jajca. :nono: ...In srečo...

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi bilo, če bi bilo...

Pametno razmišljaš, samo potem ko enkrat bo, bo prepozno razmišljat. Drugače pa res ni čudno da smo motoristi na slabem glasu in da nas avtomobilisti grdo gledajo. To kar eni delate po cesti je skrajno debilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno razmišljaš, samo potem ko enkrat bo, bo prepozno razmišljat. Drugače pa res ni čudno da smo motoristi na slabem glasu in da nas avtomobilisti grdo gledajo. To kar eni delate po cesti je skrajno debilno.

Dej mal se umer, dotičen motorist res ni razlog, da si ti na slabem glasu

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka smo že pri avtomobilistih in ka sem ta isti dan, ko je ta filmček bil posnet gor bil.

Vam povem, ko sem se dol pelal, je en z (mislim da renault kangoo) bele barve avtomobilom iz ovinka prletu po moji strani in pol še vedno ene 50m še kar ustraju proti meni po mojem pasu. No še dobr, da sem počasi šu (hja tko kot oni kawasaki na filmčku itak še 10 let nebom pelu) in se ustavu, mal mu poblendal in ga gledal kako se zopet na svoj pas postavlja. Še dobr, da je ravnina bla pred mano in sem pol lahk to vse samo na daljavo gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno razmišljaš, samo potem ko enkrat bo, bo prepozno razmišljat. Drugače pa res ni čudno da smo motoristi na slabem glasu in da nas avtomobilisti grdo gledajo. To kar eni delate po cesti je skrajno debilno.

ne delamo nč drugega kt ti,...vozmo se po cest in glih tko plačujemo cestnino .)

kako se pa vozmo pa tebe čist nč ne briga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res kva se eni tok vtikate kko se kšn voz, usak se nj voz tko k mu paše al je to hitr, al počas, al po kolenu.. Če se naprimer jst rd hitr vozm mi tega ne bo noben prepovedu .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat šinfate druge kako vozijo, sebe pa imate za največje angele in strpneže na cestah. V resnici vas je precej prepotentnežev ki ga tišite in vozite brezglavo. Glede na razne posnetke iz MS se res ne čudim da se tok motoristov ubije. Delate bedarije po cestah potem se pa še hvalite kok ste fajn. Samo to sem hotel, povedat, ne mislim se pa zdej kregat. Pamet v glavo fantje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej se pa loh vsi skupi mal omirimo :naughty:

Nekaterih sta se filmčka toliko dotaknila, da enostavno ne gre tako naprej :grrr

Sj zdej je zima, tko da se bodo nekateri lahko malo pohladili :P

Lp Zorman :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes bil po dolgem času na rakitni ampak tokrat z avtom :)

Glede na milo zimo je po cestah že opazit nekaj motorjev.. rakitna je bil danes še prazna in glede na cesto, ki je po večini še vedno mokra in mastna predlagam da tisti ki vas je že prijelo da bli šli obiskat rakitno, še malo počakate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v Rakitno, ne bom solil pamet, samo pazite nase pa boste tudi na druge, tako pač je mlad sem bil nor, star sem pa še bolj, prevozil sem jo verjetno neštetokrat, me pa cca. vsakič desetič malo prestraši :eek: :grim. Bi pa se malo spustil v vašo Slovenščino, ki je neverjetna spakedranščina, katastrofa, ja koliko razredov osnovne šole pa imate ? No sicer pa je tole moje mnenje :topic:, grem !

Srečno se vozite :yea1:

Filmov pa ni več : This video has been removed by the user.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Levi pas, pa sam gas"

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

dons bil na rakitni kr mrzlo ampak toplo pr srcu ker sem probou svoj nov rablen motor :OK: :wub: (zamenu cez zimo),ponekod mal peska na cesti,da se lustn pelat AMPAK fantje in dekleta se POCAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za obvestilo...

S prebivalci manjše skupine hiš nekje na sredini poti na Rakitno je bil sklenjen dogovor. Pri odcepu do njihovih hiš je avtobusna postaja (tam, kjer se obrača) in če je že treba navijati motor v obrate, je dogovor da se to začne po prvem levem ovinku od te avtobusne postaje (za zadnjo hišo). Tako jim prišparate vsaj malo zvočnega onesnaženja kateremu so drugače izpostavljeni...

Zakaj?

Ker ko gre kateremu od nas kaj narobe, so največkrat ravno oni tisti, ki pomagajo. Za to pomoč vsem motoristom, ki so je bili potrebni se jim lahko zahvalimo s to malenkostno gesto, s tem kančkom uvidevnosti...

PS: Vsem, ki so bili priča sklepanju omenjenega dogovora ni potrebno kaj posebej komentirati... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!