Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

:lol1:

kaj je smešn, povprečna hitrost 140kmh ni mogoče na rakitno..Če si tok prepričana v svojga tipa/kolega.. se pa lahko dons dobimo pa sprobamo če ga res tok pele..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je smešn, povprečna hitrost 140kmh ni mogoče na rakitno..Če si tok prepričana v svojga tipa/kolega.. se pa lahko dons dobimo pa sprobamo če ga res tok pele..

Model je govori sarkasticno, ti pa si mislu da se duva. Tvoja naivnost se ji je zdela smesna :yes: Pa brez zamere. Si pac mislu da je HHV kak rejser .)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ovinki so zajebani, ker ne vidiš ceste pred sabo :BUA: Na tistem ravnem delu od skakalnice proti rakitni je pa možno 140 al pa več notr spravt.

tm gre 200kmh+ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je smešn, povprečna hitrost 140kmh ni mogoče na rakitno..Če si tok prepričana v svojga tipa/kolega.. se pa lahko dons dobimo pa sprobamo če ga res tok pele..

Ni šans, letos ne vozim več.

Sm pa slišu, ja, da rad v nepreglednih ovinkih na nasprotn pas zapelješ, pa da maš več sreče k pameti tam gor čeprav se vsak dan drajsaš ... le počas, pa se boš dolg vozu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

Model je govori sarkasticno, ti pa si mislu da se duva. Tvoja naivnost se ji je zdela smesna :yes: Pa brez zamere. Si pac mislu da je HHV kak rejser .)

Zakaj pa ne, osebno ga ne poznam...ne poznam stila vožnje itd.. Pa še bežno sm prebrau post..pa še nekak sm mislu, da je tist veljal za unga s aprilia tuono, k ga doskrat vidm gor..

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, letos ne vozim več.

Sm pa slišu, ja, da rad v nepreglednih ovinkih na nasprotn pas zapelješ, pa da maš več sreče k pameti tam gor čeprav se vsak dan drajsaš ... le počas, pa se boš dolg vozu..

Od kdaj pa ti tako resno, brez sarkazma pozivas k varni voznji :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, letos ne vozim več.

Sm pa slišu, ja, da rad v nepreglednih ovinkih na nasprotn pas zapelješ, pa da maš več sreče k pameti tam gor čeprav se vsak dan drajsaš ... le počas, pa se boš dolg vozu..

Dej ti raj okrevi pa manj piš, jst po nasprotnem pasu nikol!raj mal mn pa po svojem, na Rakitni me ni blo že dooolg cajta, so bl Ride popularne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa ti tako resno, brez sarkazma pozivas k varni voznji :?

now you got me ...

"Levi pas, to je špas ..." ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

now you got me ...

"Levi pas, to je špas ..." ;)

Upam,da nate naletim(če že morm na koga :D ), ko bom sekal oz. se vozil po levem pasu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je smešn, povprečna hitrost 140kmh ni mogoče na rakitno..Če si tok prepričana v svojga tipa/kolega.. se pa lahko dons dobimo pa sprobamo če ga res tok pele..

Lej Pleya, če bi rad, da dirkava na Rakitno, si boš mogu najprej ornk stroj nabavt, k s tistim, k ga maš v profilu na sliki, bo bol slab šlo. Bo treba it na "jurjaka", k drugač se mi bodo preveč gume hladile, k te bom čaku.... :photo: :photo: :whistle: :wacko: :? :hmm: :hmm: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Pleya, če bi rad, da dirkava na Rakitno, si boš mogu najprej ornk stroj nabavt, k s tistim, k ga maš v profilu na sliki, bo bol slab šlo. Bo treba it na "jurjaka", k drugač se mi bodo preveč gume hladile, k te bom čaku.... :photo: :photo: :whistle: :wacko: :? :hmm: :hmm: :D :D :D

Te čakam pod Rakitno .) 12k rpm+ :) Ti si pa motor nabav, pa prodej to kapelco :P :P :D

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je smešn, povprečna hitrost 140kmh ni mogoče na rakitno..Če si tok prepričana v svojga tipa/kolega.. se pa lahko dons dobimo pa sprobamo če ga res tok pele..

:kva2:

:blush:

Zakaj pa ne, osebno ga ne poznam...ne poznam stila vožnje itd.. Pa še bežno sm prebrau post..pa še nekak sm mislu, da je tist veljal za unga s aprilia tuono, k ga doskrat vidm gor..

:slap: :lol1:

+ se neki je komično --> kako je kolega naenkrat postal /tip in kako suvereno je izključena možnost da bi gor tako peljala jaz... :K (no, az se gor peljem sicer malce počasneje --> cca. 134 povprečna)

a te doma premalo tepejo? :huh:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

:slap: :lol1:

oh SNAP

:kva2:

:slap: :lol1:

+ se neki je komično --> kako je kolega naenkrat postal /tip in kako suvereno je izključena možnost da bi gor tako peljala jaz... :K

a te doma premalo tepejo? :huh:

Nimamo doma diktature temveč demokracijo .)

:kva2:

:slap: :lol1:

+ se neki je komično --> kako je kolega naenkrat postal /tip in kako suvereno je izključena možnost da bi gor tako peljala jaz... :K (no, az se gor peljem sicer malce počasneje --> cca. 134 povprečna)

a te doma premalo tepejo? :huh:

134 povprečna v maline :D :OK:

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst kej poznam nejčija(pleya) bo kr dobr če greste prot njemu gor na rakitno...ker vem kako on vozi...pa tud po rakitni sva šla...pa vm morm povedat da ni tok mal nor k misl da je :P (pozitivno sm mislu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst kej poznam nejčija(pleya) bo kr dobr če greste prot njemu gor na rakitno...ker vem kako on vozi...pa tud po rakitni sva šla...pa vm morm povedat da ni tok mal nor k misl da je :P (pozitivno sm mislu)

Model je prfuknen, voz po levem pasu, ima več sreče k pameti, samo še vprašanje časa je, kdaj bo le še statistika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :slap:

grem :wacko:

+ žal mi je da sem nalimala včerajšnje fotke in temo potegnila iz naftalina..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model je prfuknen, voz po levem pasu, ima več sreče k pameti, samo še vprašanje časa je, kdaj bo le še statistika

dobr veš da nism to mislu...sam v ovinke ga pa zmer po kolenu greš...mah sej je flame povedu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se kregat no.... sam pazte da mi nau kakšn u rt prletu :? ... ker moja povprečna hitrost na Rakitno je 90 km/h :whistle:

:krneki:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr veš da nism to mislu...sam v ovinke ga pa zmer po kolenu greš...mah sej je flame povedu... :D

Hec hec, tamau je reku, da te bo vzel na zadn zic pa, da se prpleta na Ride dons...?

Ne se kregat no.... sam pazte da mi nau kakšn u rt prletu :? ... ker moja povprečna hitrost na Rakitno je 90 km/h :whistle:

:krneki:

maus

Eh to si že prehiter,raj ti pazi kako me boš prehitu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr veš da nism to mislu...sam v ovinke ga pa zmer po kolenu greš...mah sej je flame povedu... :D

izkušen motorist torej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušen motorist torej ...

Kaj je pa kj tazga... js grem vedno do kolena k gume pumpam :kva2: ... sj bi se sklonu pa me u križu boli, tko da vedno na kolena k pumpam gume... še dobr da so ščitniki gor :OK: .

:krneki:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa resno... a se men samo zdi al se res zadnje čase policaji večkrat gor in dol vozijo za motoristi... :? Včasih sem bil dostikrat gor... pa jih skoraj nikoli nisem videl.

:krneki:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!