Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Zdj pa resno... a se men samo zdi al se res zadnje čase policaji večkrat gor in dol vozijo za motoristi... :? Včasih sem bil dostikrat gor... pa jih skoraj nikoli nisem videl.

:krneki:

maus

vidla večkrat...pa tud kasirat sem jih vidla <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa, a vi res nimate nobenega dela tam v službi? A res delate vsi v DU(državniupravislovenskeželezniceinpodobneluknjebrezdnapress)? Do 2h,3h dva do tri taužnt postov, potem pa rata mir :hmm:

:P

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud na rakitni še nism vidu policajev

Jaz sem bil v sobot prvič, pa me je dol grede sledil do doline. Torej se vozijo gor in dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čakam pod Rakitno .) 12k rpm+ :) Ti si pa motor nabav, pa prodej to kapelco :P :P :D

Uf, uf, ti kr nč ne čaki in lepo počas trenirej.....Kapelca bo pa kr ostala, k če bi si mal letošnje "motodogodke" pogledu, bi opazil nov tip le-teh. (V naslovu jim piše....."motosvetovcu v slovo".)

lp, se vidiva na kakšni stezi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer jih jst tut nikol še nisem vidu, me pa ne preseneča da so tm ker je cesta kot dirkališče.

Zarad ovinkov in ne letečih cestakov!

Ko sem se en let nazaj vozu tm se mi je čist strgal ker ko sm dol prišu sm vidu na gumi sledi da mi je že enkrat zadrajsala. Samo zaposlenim pri savi se lahko zahvalim da so naredili za odtenek bolj mehko gumo.

Nikol več tako na polno tam.

Sicer pa off topic <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, uf, ti kr nč ne čaki in lepo počas trenirej.....Kapelca bo pa kr ostala, k če bi si mal letošnje "motodogodke" pogledu, bi opazil nov tip le-teh. (V naslovu jim piše....."motosvetovcu v slovo".)

lp, se vidiva na kakšni stezi

Močno upam, da se vidiva, mi boš podal kakšen pameten nasvet za izboljšanje časa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miljavžnjkrat sem bil gor in pazim, ker poznam vsak centimeter ceste, pa bi se danes skor skantal kurbarija, spet so naši vrli cestarji pesek nasipal za cesto, PAZITE ko greste v Rakitno dva ovinka pred Gornjo Brezovico in dva ovinka pred skakalnico je PESEK NA CESTI !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži sploh tpru ta desn k je dost odprt pa prej je ravnina,se da fajn prletet,pazte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se niste na delavnici varne vožnje naučili, da moraš prvič iti počasi, da najdeš vse peskovnike in oljne madeže, potem pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna kljik

Počasi se daleč pride .)

Ampak fajn zgleda :)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miljavžnjkrat sem bil gor in pazim, .... ... .... dva ovinka pred skakalnico .....

Misim, da sem danes odkril tole vašo skakalnico :glare: ... na nič kaj spodbuden način :xx:

... drgač pa mi je rakitna zlezla pod kožo - pa ne vem zakaj :? Kolk je kej modrih racij gor?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... drgač pa mi je rakitna zlezla pod kožo - pa ne vem zakaj :? Kolk je kej modrih racij gor?

Policaji pridejo šele, ko so v boksih (na avtobusni) več kot tri ekipe serviserjev in vsaj ena TV ekipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za vse rakitna fane: V zadnjemu barjanskemu listu (glasilo občine Brezovica, pod katero spada tudi rakitna) je članek o motoristih, ki motijo mir na rakitni, s tem ko dirkajo gor in dol, poleg tega pa si z auspuhov jemljejo dušilce :lol1: Tko da pazte, ko se boste čez ovinke drsal. Kmetje so rekl, da bodo začel ovire postavlat na cesto, če bo šlo tko naprej <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse rakitna fane: V zadnjemu barjanskemu listu (glasilo občine Brezovica, pod katero spada tudi rakitna) je članek o motoristih, ki motijo mir na rakitni, s tem ko dirkajo gor in dol, poleg tega pa si z auspuhov jemljejo dušilce :lol1: Tko da pazte, ko se boste čez ovinke drsal. Kmetje so rekl, da bodo začel ovire postavlat na cesto, če bo šlo tko naprej <_<

Ja tole sm tut js brau :lol1:

So napisal da ga čez rakitno gonjo motoristi od 120-20 kmh... nevem a ma kšn ata radar na dvorišču postavlen da vejo kok norimo:)

Sam so teli rakičani mal mem užgani

Popravljeno . Popravil Andro90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!