Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Sem vidu sliko u profilu ja .) .) Jst sm pa res bl začetnik, ampak nima veze, važn da se pele :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo zneslo se vam bom še jaz pridružil :D Tudi bolj kot ne začetnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor v soboto in nedeljo, cesta je res super čista, totalna uživancija. :OK: V soboto so se tri srne pasle na jasi sred dneva (hvala bogu ne na cesti). V nedeljo pa kr dost motoristov gor. Edin proti poznemu popoldnevu je začel mal hladit, tm gor je čist druga klima kokr u Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sm šov na rakitno in na drugem levem ovinku od postaje navzgor naletel na opozorilni znak ob cesti. NAkar sm vidu da je na vseh ovinkih na sredini cestišča posut pesek....izgleda kot ,da bi ga nekdo posipal namerno saj se vidi da ga je nokdo metal saj se pojavljajo kupčki. Zanima me če so to slučajno kaki vaški ukrepi proti vedno večjemu številu motoristov na tem koncu.

post-6618-1150831134.jpg

post-6618-1150831152.jpg

post-6618-1150831162.jpg

post-6618-1150831174.jpg

post-6618-1150831186.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me jebat, celo so dali znake, do zdej sm mislu da se more enn razkantat prvo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se je kakšna drseča zadeva polila... al ni tak pesek?

LP

Pesek je sigurno, ker sem si ga danes skoraj od blizu ogledal, pazite prosim, bom sporočil kdaj ga bodo pometli, se pa bojim, da bo še kdaj priletel na cesti, jebemti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se je kakšna drseča zadeva polila... al ni tak pesek?

LP

mogoče je kak cepec natočil poln rezervoar nafte ....ampak useeno (da so to označll je pa res čudn)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jeba je tud, ker ni skos, ampak je pa ni..Tako da neveš za katerim ovinkom oz. v ovinku te čaka pesek..Bedno... Za dol pa ni..Je sam na strani za gor...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če delajo kakšen hotel na Rakitni pa kamjoni vozijo pesek.... a to pa se niste vprašali :doze:

Vse so takoj krivi lokalci... in nevemkajše :doze:

Pa srečno vožnjo!

Res škoda da je pesek po cesti :BUA:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout ima prav... Razen če ste mnenja da so tiste kamijone in bagerje ob vrhu, kjer se kakšen sok popije tudi domačini naštimali samo zato, da ne moremo v miru popiti željene pijače :blink: To, da se gradi hotel je samo krinka, ne? :ninja: Kaj pa če je vse res? :huh: :grrr

Se mi zdi pohvalno, da so pesek na cesti celo označili :OK:

In ker si ne morem pomagat :blush: Pohvalil bi pusije, ki sekate ovinke :OK: Očitno niste dovolj možje za izbrano hitrost v ovinku in je treba sekat, da zvozite in ste hitri. Raje ne tvegajte z nagibom :OK:

Se bo pa umirilo kmalu, ker se je že začela policijska sezona gor. Brat jih je včeraj že videl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo pa umirilo kmalu, ker se je že začela policijska sezona gor. Brat jih je včeraj že videl :OK:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo pa umirilo kmalu, ker se je že začela policijska sezona gor. Brat jih je včeraj že videl :OK:

Sej po mestu jih tut vidš, pa se še zmeri furaš tm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivec teh kupckov je bilo cestno podjetje katero pa je poskrbelo da so cesto delavci pometali še pozno v noč :OK: . zdej nej bi bla ok :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!