Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

:hmm: Dons bil gor okrog 18 in 30 min. , pa ni blo skor nobenga . Kdaj pa dogaja ? :?

jaz pa ob cca 14h pa tudi ni bilo nobenga :grrr

k'k fajn :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole sm tut js brau :lol1:

So napisal da ga čez rakitno gonjo motoristi od 120-20 kmh... nevem a ma kšn ata radar na dvorišču postavlen da vejo kok norimo:)

Sam so teli rakičani mal mem užgani

Kakšen ata tud Motosvetov forum pogleda! Izdelke vaše lastne video produkcije. In ko mu boš priletel izza ovinka v plug ali špičaste brane na traktorju, katerega bo vozil po ovinku, boš spet vzvišen nad temi ati? Boš ja, dokler ne bo samo še tisti mrzu drek na tleh, ki bo ostal od tebe poscal!

In kaj kurac boš rekel sedaj? Da se vozite po omejitvah in striktno po svojem voznem pasu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......pa v R:I:P temi pripisat kak je bil fajn pubec, pa kak je obvladal, pa kaki kolega je bil, pa sožalje vsem, ki so ga poznali, pa kaki butl je bil foter, ker se je ravno tam peljal z nakladalko, pa da tega on res ni mogel predvidet, pa kak se mora obvezno vsa Motosrenja udeležit pogreba, pa kje točno, pa slike prilepit........ :slap: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne bom nič pametvala

iz čist drugega razloga hodim na Rakitno ... je pa povezan z R.I.P. :unsure:

Pazite nase... in na druge

k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse rakitna fane: V zadnjemu barjanskemu listu (glasilo občine Brezovica, pod katero spada tudi rakitna) je članek o motoristih, ki motijo mir na rakitni, s tem ko dirkajo gor in dol, poleg tega pa si z auspuhov jemljejo dušilce :lol1: Tko da pazte, ko se boste čez ovinke drsal. Kmetje so rekl, da bodo začel ovire postavlat na cesto, če bo šlo tko naprej <_<

Saj ob velikem delu ceste sploh ni nobene hiše, motoristi pa mislim da obračajo že pred naseljem. Pa brez dušilca nisem še nikogar videl. Glede ovir pa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam slepa kura tud zrno najde :naughty:

Ja seveda, če zrno išče !

Naj išče pot in luknjo pa bo prišla tja kamor je treba, zato prosim nemibučeprodajat !

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil prvič z mojo RSko na tej cesti in morem rečt, da je res huda tale cesta! :OK: Gor sem srečal še enga z ninjo in enga z aprilio 1000 mile, a je to kdo od tuki, ker sta ga res dobr pelala? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah usi ovinki so hudi! :P Drgač sm šou pa sam, sam moja RSka je mal prešvoh, sam je useen dobr letel (še bolš bo drug let k bojo nove gume! :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

POZOR!!!! LOPOVI NA RAKITNI!!!!!!

danes sva bla s prijateljem na eni lepi furici na rakitni, seveda sva šla na eno pijačo v brunarico, tam sem odložil na stol ledvični pas, jakne nisem sleku, ko sva spila sva se odpeljala domov, takoj ko sem speljal sem začutil, da mi piha pod rebra, ups, ledvični pas sem pozabil, ni minilo 5 minut, ko sem se vrnil nazaj, ne boste verjeli, mojega pasu ni bilo nikjer več, vprašam natakarja in natakarico, ki pa o tem nista nič vedela, moram reč da je bilo kar nekaj ljudi prisotnih, vendar nihče ni nič videl(mogoče sami taki, ki sovražijo motoriste), kdo bi vedel, to se je dogajalo med 12h in 13h, kaj čmo taki so pač časi, da že ledvične pasove kradejo, tolk v opozorilo vsem, ki hodite na rakitno v brunarico, to je ob jezeru, na pijačo, :BUA: :BUA: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Bil danes na Rakitni , pa še dobr , da nisem šel v brunarco , ker je bilo kar mrzlo in sva s kolegom kar hitro potegnila proti dolini . Sicer je pa treba pazit na svoje stvari in to vsepovsod. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!! LOPOVI NA RAKITNI!!!!!!

danes sva bla s prijateljem na eni lepi furici na rakitni, seveda sva šla na eno pijačo v brunarico, tam sem odložil na stol ledvični pas, jakne nisem sleku, ko sva spila sva se odpeljala domov, takoj ko sem speljal sem začutil, da mi piha pod rebra, ups, ledvični pas sem pozabil, ni minilo 5 minut, ko sem se vrnil nazaj, ne boste verjeli, mojega pasu ni bilo nikjer več, vprašam natakarja in natakarico, ki pa o tem nista nič vedela, moram reč da je bilo kar nekaj ljudi prisotnih, vendar nihče ni nič videl(mogoče sami taki, ki sovražijo motoriste), kdo bi vedel, to se je dogajalo med 12h in 13h, kaj čmo taki so pač časi, da že ledvične pasove kradejo, tolk v opozorilo vsem, ki hodite na rakitno v brunarico, to je ob jezeru, na pijačo, :BUA: :BUA: :devil:

to se ti lahk zgodi tut drge ne sam u rakitn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem srečal vašo ekipo danes, ste se en za drugim podil, gor in dol. pa smo se dvakrat srečal, enkrat za gor, pol pa še za dol. Pa mislim da vas je ena punca s čelado na vrh čakala. Js sem bil pa modri dirkač... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!