Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

verjetno en k ma terenca... se mi zdi da toyoto? :)

Ta k ma toyoto landcruiser je fotr od mojga bivšga sošolca... baje da ma kr dost vez pr polcajih vsaj tko mi je njegov sin reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo naslednji vikend velik motoristov gor se zna zgodit d bomo ksne policaje fasal... :xx: ...jasno spet je zivcn model iz gorne brezovce... :naughty:

Ja in kolk je omejitev na ovinkih do Rakitne? :P Jst osebno se na unih ovinkih nimam kej bat polcije...Pa tut če se 100x gor pa dol pelem

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta k ma toyoto landcruiser je fotr od mojga bivšga sošolca... baje da ma kr dost vez pr polcajih vsaj tko mi je njegov sin reku

ja sej se je naki hvalu, kakšne veze ma... sam zgleda da ne prov dobrih, če še sam ne ve, kok je omejitev na rakitno po ovinkih... tip je zabov, da je dau on iz lastnega žepa zgradit to cesto (yea, if you believe in santa) :slap: in da je omejitev 40 :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gor pred gorno brezovco je res znak 40 samo to se razveljavi ...ma sej na da bi se jih bal samo lih zelim si jih pa tud ne...(p.s. nimam izpita taprave kategorije) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gor pred gorno brezovco je res znak 40 samo to se razveljavi ...ma sej na da bi se jih bal samo lih zelim si jih pa tud ne...(p.s. nimam izpita taprave kategorije) :huh:

to pa bol, da tle čimmanj pišeš :D

Ja za tist znak vem, sam se za križiščem razveljavi, tko da je naprej omejitev 90 :) Unmu tipu je dogajal na polno, sej pol se je pa mal umeru :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa bol, da tle čimmanj pišeš :D

Ja za tist znak vem, sam se za križiščem razveljavi, tko da je naprej omejitev 90 :) Unmu tipu je dogajal na polno, sej pol se je pa mal umeru :slap:

Ma vem plavi so povsod na pohodu...ma ja sej vem kermu..sm reku bom nasledn vikend ksna pomirjevala sabo prpelu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta k ma toyoto landcruiser je fotr od mojga bivšga sošolca... baje da ma kr dost vez pr polcajih vsaj tko mi je njegov sin reku

bla bla bla

nc se bat fantje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozor! Če bo šel kdo v kratkem na Rakitno vas opozarjam da je zaradi všerajšnjega neurja na cesti precej peska!

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, eno vprasanje:

Kdaj mislijo kaj asfaltirat odsek naprej od jezera pa do Cerkniskega konca? Kje je problem? Stik dveh obcin? Ni dnarja? Ni pobude?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, eno vprasanje:

Kdaj mislijo kaj asfaltirat odsek naprej od jezera pa do Cerkniskega konca? Kje je problem? Stik dveh obcin? Ni dnarja? Ni pobude?

Pa še eno vprašanje:

koliko km je tam čez neasvaltiranih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno 3

Kar tako naj ostane. Se verjetno tudi domačini zavedajo, da bod z asfaltom dobili še neomejeno število moto drekačev. :evilgrin:

Kdor zna po pameti, zna tudi po šodru, če je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako naj ostane. Se verjetno tudi domačini zavedajo, da bod z asfaltom dobili še neomejeno število moto drekačev. :evilgrin:

Kdor zna po pameti, zna tudi po šodru, če je treba.

:grim

Res je! Mal adrenalinsko, pa vseeno gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako naj ostane. Se verjetno tudi domačini zavedajo, da bod z asfaltom dobili še neomejeno število moto drekačev. :evilgrin:

Kdor zna po pameti, zna tudi po šodru, če je treba.

Se popolnoma strinjam. Mene čisto nič ne moti tistih par minutk bolj počasi.

Bolj me moti pesek na ovinkih na drugi strani, ki pa nima veze z dežjem. Ker je bankina precej visoka jo kak avtomobilist mimogrede povozi in nasuje pesek na asfalt. Lasnko leto se je tik pred mano eden od naših zarinil pod odbojno ograjo. Za dodatek pa moraš še pazit , ker se bčasno lokalni Schumacherji vozijo po napačni strani čez ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa skrajno na zivce. Mirno popoldansko furco tam cez Rakitno do Cerknice in Logatca nazaj mi zmoti en tecen makadam, prah v usta in cel kup avtomobilistov, ki pridivjajo v nasprotno smer, po moznosti po moji strani ceste, meni pa ze takoalitako guma zdrsava brez bremzanja, kaj sele da pritisnem bremzo....

P.S. HHV spet na strani NEmotoristov... tipicno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, eno vprasanje:

Kdaj mislijo kaj asfaltirat odsek naprej od jezera pa do Cerkniskega konca? Kje je problem? Stik dveh obcin? Ni dnarja? Ni pobude?

Kolikor vem, je to državna cesta in zato zadeve premikajo kot se :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, je to državna cesta in zato zadeve premikajo kot se :unsure:

V naši občini (brezovica) so itak vse ceste zje*ane :trance_33_sleep: Tko da ni čudn če je še tist del neasvaltiran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat se popolnoma strinjam z HHVjem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ob 13h štart iz Planinskih rid proti Rakitni. Stil MS(medium sport). Vabljeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa skrajno na zivce. Mirno popoldansko furco tam cez Rakitno do Cerknice in Logatca nazaj mi zmoti en tecen makadam, prah v usta in cel kup avtomobilistov, ki pridivjajo v nasprotno smer, po moznosti po moji strani ceste, meni pa ze takoalitako guma zdrsava brez bremzanja, kaj sele da pritisnem bremzo....

P.S. HHV spet na strani NEmotoristov... tipicno...

pa kaj jocaš - pelji se po drugi poti, pa te ne bo motilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!