Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Čudno, pa smo bili gor. Mogoče smo te pa mi videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite, na zadnjem desnem ovinku tik pred rakitno je pesek. veliko peska.

Da smo precizni. Ovinek pred lipo(ne pri lipi !!!) na ravnini tik pred Rakitno. Videl in sprobal. Ni mi pasal. :huh: :huh:

Aja, policaji so imel pa danes več al manj povsod dopust. Sem šel na relacijo Horjul, Lučine. Gorenja vas, Cerkno, Idrija, Logatec, Vrhnika, Borovnica, Rakitna, LJ. Tud za vzorec jih ni blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nobenega nisem videl policaja na Rakitni :rolleyes:

FOČK :whistle:

Včeraj sem te videl na semaforju pri Prigotu, pa me nisi opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet en FOČK :whistle:

:krneki: ..verjetno si bil prehiter...

js prehiter sem ne :grrr

Da smo precizni. Ovinek pred lipo(ne pri lipi !!!) na ravnini tik pred Rakitno. Videl in sprobal. Ni mi pasal. :huh: :huh:

sm vas videl.... ste na travniku stal, sem šel nazaj proti LJ... sem tudi opazil pesek .. malo poslajdal.. ampak se je izšlo... v nedeljo na tem delu ni bilo peska :krneki:

Včeraj sem te videl na semaforju pri Prigotu, pa me nisi opazil.

res nisem videl ... se opravičujem :rolleyes: ... drugič te 2 x pozdravim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest skočim danes popoldne gor(s kolesom)......merkejte uni, k grete danes gor.......na dol se pa lahko mal udarmo :naughty: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In a je bla kaka patrulja včer? K se je govoril da vsak dan čekirajo zdj.

Niso ustavljali. So samo radarsko slikali. Položnice pridejo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da so bili večkrat videni na avtobusni postaji na Dolenji Brezovici, to je tam ko greš ven iz Preserja in se začne 'hruškarjev klanec'. Pa mogoče jih je kdaj za pričakovati tam kjer je skakalnica, tam bi bila možna pozicija za policje (hint,hint :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da so bili večkrat videni na avtobusni postaji na Dolenji Brezovici, to je tam ko greš ven iz Preserja in se začne 'hruškarjev klanec'. Pa mogoče jih je kdaj za pričakovati tam kjer je skakalnica, tam bi bila možna pozicija za policje (hint,hint :D )

Točno! Zadnje čase so aktualni tam parkirani "civilni" avtomobili, pa tudi "zapuščena" avtomobilska prikolica z luknjami v ceradi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo do te rakitne pridit, a se da pol kje pri postojni al pa pivki vn pridit?

postojna-cerknica, imaš levo tablo za rakitno,cca 10 km krasnih ovinkov, potem se spuščaš po 3km makadama (se asfaltira) in prideš ven pri jezeru.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo če startaš iz brezovice...

brezovica, notr.gorice,vnanje gorice, podpeč, preserje, rakitna. potem se ustaviš na kavici gor pri brunarici (:D) in greš samo naprej po cesti mimo jezera, potem imaš nekaj kilometrov makadama in potem prideš na asfalt, potem imaš pa itak table (ne vem točnega vrstnega reda.)

Je pa makadam na tej rakiški strani zajeban, sam je na novo nasut ker bojo delali asfalt

e, to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še počakal potem kakšn mesec da anrdijo asfalt. A ta povezava z postojno je bla skos makedamska al sam trenutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še počakal potem kakšn mesec da anrdijo asfalt. A ta povezava z postojno je bla skos makedamska al sam trenutno.

Tm vmes je bil skoz makadam....oz je še

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bolj povezava s Cerknico in okolico, se pa da seveda od tu do Postojne :)

Drugače pa ja, je bila skozi makedamska in tudi po asfaltiranju bo menda še vedno ostal del makedama (na Cerkniški stranji). Ampak že potrpiš, če sem jaz z GSXRjem prišel, boš tudi ti s fazerjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj bil 4x gor pa ni blo videti nobenega policaja

Si bil tudi danes gor? Enega si spomnim z modro hornetko.

bom še počakal potem kakšn mesec da anrdijo asfalt. A ta povezava z postojno je bla skos makedamska al sam trenutno.

Kot je že DeX rekel bo samo del ceste asfaltiran, druga stran verjetno spada pod cerkniško občino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so res lepi ovinki se bom kdaj zapeljal mimo ko bom šel proti Krku, pa ob lepih ovinkih še na tist makedam pozabiš. :lol:

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... A ta povezava z postojno je bla skos makedamska al sam trenutno.

:doze: :slap:

Pred makedamom je bila proga za vlake na magnetni blazini. Ko jo visoka napetost preveč zjebe, se razsuje v makedam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!