Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

:kva2::kva2::kva2: hudo k ps.....kok sm se zdele nasmeju....ja k da bi se mi sanje uresničle HAhahaha

jooooooj kwa si use zamudu ucer ane :lol1:

mudel tok se ze doug nism nasmeju k ucer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vroče jim je ratalo od jeze ali od česa drugega? :)

Haha, kaj pa uni k so po hitrem postopku odpeljali, ko smo se pripeljali do vas? :naughty:

Verjemite mi, da imamo mi dovolj drugega bolj pomembnega dela kot je pa iskat napakice in takšne malenkosti na motorjih .)

Vidim, da je Moto G_P res navdušen, ker sem se oglasila tukaj :huh: Pa ja nisi kej jezen ali kej?

Ti povem ko boš v civilu :naughty:

Drugače pa sem prov pogledal ko sem videl tvoje poste....res pohvalno da se oglasiš na forumu in

poveš še svoje mnenje in nisi zdj nekaj več od nas ker si policajka :worship: Še več takih se manjka :worship:

Mi smo na rakitni skoraj vsak dan če je cajt...tako da vljudno vabljena (samo zaželjeno je večkrat v civilu :D) ;)

P.S. Dons ob isti uri kot včeraj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje kako sem se zdejle nasmejala :D Sem kar vedela, da bom danes na tem forumu lahko brala o tej prigodi :rolleyes:

Je bilo zanimivo brat vaše komentarje, res. Ne vem zakaj se nekateri jezijo na nas, mi pač pridemo kamor nas pokličejo oz. napotijo in mislim, da smo bili popolnoma korektni in prijazni, ane? .)

lp

Se je men zdel, da ti je bil tist rdeč motor tako všeč, da si mogla lastnika spoznat ^_^

Haha ... res bi rada vaše nicke povezala z obrazi, ki sem jih gor vidla. Me prav zanima kateri je kateri .)

Ah straza, sej nam pršla ... vidim, da nisem dobrodošla :lol:

Kadar kličejo, da vozimo po zadnjem kolesu in tako naprej, si dobrodošla tudi v uniformi, da nebo nepotrebnih kazni .)

jooooooj kwa si use zamudu ucer ane :lol1:

mudel tok se ze doug nism nasmeju k ucer :lol1:

Sam res :lol:

Casper, straža je mislu kaj vse si zamudu na forumu včer

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, veš kaj bi lahko naredila če bi bila nesramna ... počakala bi še malo in verjetno bi še kakšno sočno napisali in potem bi bilo še bolj zabavno, samo se enostavno nisem mogla upret :D

Zakaj bi policaj bil kaj več? Jaz preziram ljudi, ki se imajo za kaj več :mellow:

Drugače se pa mi (splošni) ne spuščamo v takšne malenkosti na vozilih, to imajo bolj čez prometniki, njih se je potrebno "bati" .)

Drugače pa mi gor sploh ne hodimo, razen če kdo pokliče, seveda (za prometnike pa nevem).

A potem si ti včeraj odkuril domov Mihaa? :lol:

Ja, sej na Rakitni je polno motroristov in kot sem že rekla, sem tudi jaz dostikrat gor (v prostem času).

Drugače sem pa danes ne delam.

LP, Maja

Hehe, sej drugače imam kar nekaj imen v svoji beležki zapisanih :P

Popravljeno . Popravil Mark1984
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U marija, komi sm se zbudu ste že par psotov naklepal...Casper res je učer sm se tud jst tok nasmeju do solz...solze so mi tekla jao... :naughty: Teb so se pa vrata nebeška odprla... :worship: :worship:

Zoki ja jst pridem vrjetn že ob 15:30 k bom dans mal prej gor morm pol tud hitr it...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že skor na vrh k prideš, pa je na levi strani tak parkirišče iz šodra, pa je zdravn klopca pa kontejner...Na ovinku je vse skupi tole...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ste se pa razpisal u tem cajtu k sm biu u florjančku xD ej straži jutr te pokličem če spet vidm uno z YBR 125, da mav stopva u akcijo :P usaj ime lohka zveva pa jo pospremva do doma xD

Jah une z YBR 125 dons nažalost ne bo, bo pa jutr po šihtu najbrž kkšn krog nardila... :P

Kdo je pa fotkou učerej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, veš kaj bi lahko naredila če bi bila nesramna ... počakala bi še malo in verjetno bi še kakšno sočno napisali in potem bi bilo še bolj zabavno, samo se enostavno nisem mogla upret :D

Zakaj bi policaj bil kaj več? Jaz preziram ljudi, ki se imajo za kaj več :mellow:

Drugače se pa mi (splošni) ne spuščamo v takšne malenkosti na vozilih, to imajo bolj čez prometniki, njih se je potrebno "bati" .)

Drugače pa mi gor sploh ne hodimo, razen če kdo pokliče, seveda (za prometnike pa nevem).

A potem si ti včeraj odkuril domov Mihaa? :lol:

Ja, sej na Rakitni je polno motroristov in kot sem že rekla, sem tudi jaz dostikrat gor (v prostem času).

Drugače sem pa danes ne delam.

LP, Maja

Hehe, sej drugače imam kar nekaj imen v svoji beležki zapisanih :P

Mudil se mi je :yes:

Aaa jst sm mislu da hodjo gor sam prometniki :hmm:

Nam vsaj lahko zaupaš zakaj je bla prijava? Kakšen je bil razlog? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah une z YBR 125 dons nažalost ne bo, bo pa jutr po šihtu najbrž kkšn krog nardila... :P

Kdo je pa fotkou učerej?

Tud ti si na forumu :kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah une z YBR 125 dons nažalost ne bo, bo pa jutr po šihtu najbrž kkšn krog nardila... :P

Kdo je pa fotkou učerej?

ok zdej k si se še ti tle gor javla me bo pa še sram na konc :blush: no sicer pa če si že tuki, jutr se ustav pr klopcah če ns vidš, zto k zmeri tolk hitr pobegneš :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dogma naš oblaček a.k.a. FRUC je zelo sramežljiv :P haha

A dons ne bo nobenga gor :?

ja edn pa more bit :blush: veš da...:D jah pa jest pridem enkrat pol gor...dons se mogoče grem celo u jezer mal namočt k mi je nmal vroče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, veš kaj bi lahko naredila če bi bila nesramna ... počakala bi še malo in verjetno bi še kakšno sočno napisali in potem bi bilo še bolj zabavno, samo se enostavno nisem mogla upret :D

Zakaj bi policaj bil kaj več? Jaz preziram ljudi, ki se imajo za kaj več :mellow:

Drugače se pa mi (splošni) ne spuščamo v takšne malenkosti na vozilih, to imajo bolj čez prometniki, njih se je potrebno "bati" .)

Drugače pa mi gor sploh ne hodimo, razen če kdo pokliče, seveda (za prometnike pa nevem).

A potem si ti včeraj odkuril domov Mihaa? :lol:

Ja, sej na Rakitni je polno motroristov in kot sem že rekla, sem tudi jaz dostikrat gor (v prostem času).

Drugače sem pa danes ne delam.

LP, Maja

Hehe, sej drugače imam kar nekaj imen v svoji beležki zapisanih :P

kakšna je pa razlika med vami in prometniki? mislim po čem jih prepoznati, uniforma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, veš kaj bi lahko naredila če bi bila nesramna ... počakala bi še malo in verjetno bi še kakšno sočno napisali in potem bi bilo še bolj zabavno, samo se enostavno nisem mogla upret :D

Zakaj bi policaj bil kaj več? Jaz preziram ljudi, ki se imajo za kaj več :mellow:

Drugače se pa mi (splošni) ne spuščamo v takšne malenkosti na vozilih, to imajo bolj čez prometniki, njih se je potrebno "bati" .)

Drugače pa mi gor sploh ne hodimo, razen če kdo pokliče, seveda (za prometnike pa nevem).

A potem si ti včeraj odkuril domov Mihaa? :lol:

Ja, sej na Rakitni je polno motroristov in kot sem že rekla, sem tudi jaz dostikrat gor (v prostem času).

Drugače sem pa danes ne delam.

LP, Maja

Hehe, sej drugače imam kar nekaj imen v svoji beležki zapisanih :P

mene mas zapisanga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah une z YBR 125 dons nažalost ne bo, bo pa jutr po šihtu najbrž kkšn krog nardila... :P

Kdo je pa fotkou učerej?

uuuu...jah kdaj se lahko ta z YBR 125 ustav ane :P

jst pridem gor...pa kawc

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz policistki Maji nč ne verjamem, dokler mi ne pokaže osebne! :yes:

hehehehehe a prides dons gor???

ja kdaj ?

okol 6-ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste nekej oblublal da pridete na marof sprobat kolk ste na rakitni natreniral?

evo..sobota je prosta..čas ki ga lovite pa 1.13.50..tolk ma matex ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste nekej oblublal da pridete na marof sprobat kolk ste na rakitni natreniral?

evo..sobota je prosta..čas ki ga lovite pa 1.13.50..tolk ma matex ;)

jst nism nc oblubu....

od matexa nas nezanima...tvoj cajt :P

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometniki imajo bele opasače in bele šapke (in boljše avtomobile :rolleyes: ).

Mary kaj mi ne verjameš? :)

Miha sej je kolega takoj, ko smo prišli povedal razlog zakaj smo prišli .)

Popravljeno . Popravil Mark1984
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!