Skoči na vsebino

Paul


Pravokotar

Priporočene objave

:? :cry:

MANUELA,POVEJPovej!

Povej,

kako naj znova

v sanje tvoje

se prikradem,

kotiček najdem,

kjer spomini so

z imenom mojim! ? ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :cry:

MANUELA,POVEJPovej!

Povej,

kako naj znova

v sanje tvoje

se prikradem,

kotiček najdem,

kjer spomini so

z imenom mojim! ? ....

Ko bi jaz to vedel, bi za tvojega sploh ne bilo prostora.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

Fifty, pomagaj! :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: Kekec III, RAN (pa še vsi tisti za katere ne vem) :arrow: PUSTITE MOJO PUNCO PRMIR :lol: :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

Fifty, pomagaj! :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: Kekec III, RAN (pa še vsi tisti za katere ne vem) :arrow: PUSTITE MOJO PUNCO PRMIR :lol: :lol: :lol: 8)

Fifty, saj tako na daljavo ni nič nevarno.

Ne moreš ratat noseč, tud na gobec je ne moreš fasat in ni problema spljoh.

:D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, saj tako na daljavo ni nič nevarno.

Ne moreš ratat noseč, tud na gobec je ne moreš fasat in ni problema spljoh.

:D :D :wink:

Ne vem če ne - mislim tisto, da na daljavo ni nevarno - moja izkušnja je še zelo sveža :wink:

Moja tudi :oops: :oops: :lol: 8)

Na izkušnjah svet stoji.

Oba sta sedaj zelo izkušena. :twisted:

Kakorkoli, fifty ima fejst punco.

8) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bel dan za bele misli. In bela tema. Paul.

Čustva so tista, ki se v nas preveč razbohotijo in nas zanesejo pod črn oblak. In ne smemo dovoliti, da se preveč razrastejo;ne smemo prilivati olja na ogenj. Znati moramo nehati še naprej iskati rešitve težav, ki so nas pripeljale v godljo, saj prav ti neuspeli poskusi vzamejo voljo...

Otožnost zaradi trenutne brezizhodnosti bo prešla, takoj, ko težave damo "na čakanje", ko si dovolimo predah in si priznamo, da pač nismo vedno razpoloženi in sposobni za reševanje težav.

Otožnost popusti, preneha in mine, če je ne zadržujemo, zaustavljamo;če ji dovolimo, da odide, če ji pomagamo, da prej gre.

Prava rešitev se pokaže šele takrat, ko se v določeni težavi tudi dejansko znajdemo, ko jo v resnici doživljamo...

Po drugi strani pa...

Mar imamo sanje res zato, ker brez njih ne bi mogli prenesti resnice?

Mislim, da smemo imeti radi sebe. Mislim, da je prav, da smo večkrat na svoji strani.

Nisem hudobna, ne. Rada se imam. In rada imam tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čustva so  tista, ki se v nas preveč razbohotijo in nas zanesejo pod črn oblak. In ne smemo dovoliti, da se preveč razrastejo;ne smemo prilivati olja na ogenj.....

Sem tole prav razumel, Manu :?: :?: :?: :shock: :? Reci, da sem se zmotil, pliiiiis. Kaj hudiča mi pa sploh še ostane, če začnem cenzurirati čustva?? Štrik? Vlak??

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tole prav razumel, Manu  :?:  :?:  :?:  :shock:  :?  Reci, da sem se zmotil, pliiiiis. Kaj hudiča mi pa sploh še ostane, če začnem cenzurirati čustva?? Štrik? Vlak??PEPE

Preostane ti NATO :(

BTW: welcome back.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Kaj hudiča mi pa sploh še ostane, če začnem cenzurirati čustva?? Štrik? Vlak??

PEPE

Pamet? Ko tako na koncu ugotoviš, da bi se je moral držati že od samega začetka........ :?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pamet? Ko tako na koncu ugotoviš, da bi se je moral držati že od samega začetka........ :?  

Alla

Življenje samo po pameti brez čustev je kot uživanje izključno zdrave hrane brez začimb in okusa. Če komu teknejo otrobi v popolnoma posnetem jogurtu, naj izvoli. In, mimogrede, saj menda ne pričakuješ presežkov pameti od nekoga po imenu ...

PEPE :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje samo po pameti brez čustev je kot uživanje izključno zdrave hrane brez začimb in okusa. Če komu teknejo otrobi v popolnoma posnetem jogurtu, naj izvoli. In, mimogrede, saj menda ne pričakuješ presežkov pameti od nekoga po imenu ...

PEPE   :silly:

Hja, Pepe, samo začimbe so pa tudi premalo..... prava naj bi bila kombinacija pameti in čustev, kajti s čustvi se ne da rešiti vseh problemov.....No, dotična oseba pa že ve koliko ima česa.... :wink:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čustva so  tista, ki se v nas preveč razbohotijo in nas zanesejo pod črn oblak. In ne smemo dovoliti, da se preveč razrastejo;ne smemo prilivati olja na ogenj.....

Sem tole prav razumel, Manu :?: :?: :?: :shock: :? Reci, da sem se zmotil, pliiiiis. Kaj hudiča mi pa sploh še ostane, če začnem cenzurirati čustva?? Štrik? Vlak??

PEPE

Cenzurirati čustva :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nekoč mi je tukaj prisotni,ponovno rojeni,izrekel eno prošnjo......Klimbra,dej d videm,če si še na tleh???????

Kako sem vesel,da so moja čustva nad cenzuro!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvrstno, Alla, zdaj potegniva črto in se vprašajva, ali se lahko strinjava v naslednjem: za POLNO življenje je potrebna mešanica čustev in pameti. Razmerje med obema je pač odvisno od posameznika. Ja, "dotična oseba" že ve, koliko ima česa.

Prijatelj Klimbra je pozabil napisati, zakaj sem mu zastavil tisto vprašanje. Zato ker nadvem, kaj se zgodi, ko se niti s konicami prstov ne dotikaš trdnih tal. Kako te zvrtinči navzgor, ponese v višave & kako nevarno je potem treščiti na tla. Težko bi preštel, kolikokrat sem se že sestavljal v bolečini, strah me je ponovnih padcev. Vendar strah zaenkrat še ni ubil otroka v meni, ni ubil sanj, da letim. Upam da jih tudi ne bo. Ker če se to zgodi, mi ostane samo še lupina in presneto malo vsebine. Premalo.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čustva so tista, ki se v nas preveč razbohotijo in nas zanesejo pod črn oblak. In ne smemo dovoliti, da se preveč razrastejo;ne smemo prilivati olja na ogenj.....

Sem tole prav razumel, Manu :?: :?: :?: :shock: :? Reci, da sem se zmotil, pliiiiis. Kaj hudiča mi pa sploh še ostane, če začnem cenzurirati čustva?? Štrik? Vlak??

PEPE

Ne, nisi prav razumel. :(

Beseda čustva ki sem jo uporabila, ni bila mišljena samo in izključno v povezavi s čustvi ljubezni. Poznamo mnogo čustev - tudi jezo, strah, nemoč, srd.... in (med drugim) prav ta bi bilo dobro včasih malce kontrolirati. Kolikor se pač da. To so moje ugotovitve, za katere pa ne trdim, da se jih vedno in povsod lahko držim. Bom pa poskušala. Ker je potem vse manj zakomplicirano. Predvsem zame . Pa za tiste, ki jih imam najbolj rada in ki imajo najbolj radi mene. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Pepe, se strinjava.......ampak nekje sem enkrat prebrala, da se je včasih potrebno distancirati od čustev, če hočeš preživet.

Tako kot takrat, ko si bolan, ješ samo zdravo hrano brez začimb in okusa...... :?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" Najboljših in najlepših stvari na svetu ne moremo videti ne otipati...

ampak jih čutimo v srcu."

Helen Keller

Kako da ne???? :shock: :?

Jaz najboljše in najlepše stvari na svetu zelo rada vidim, otipam, okušam, čutim, se jim predajam, sem z njimi.....

Brez vsega tega bi jih bilo bolj težko čutiti tudi v srcu. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" Najboljših in najlepših stvari na svetu ne moremo videti ne otipati...

ampak jih čutimo v srcu."

Helen Keller

...zgoraj citirana gospa je bila slepa ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" Najboljših in najlepših stvari na svetu ne moremo videti ne otipati...

ampak jih čutimo v srcu."

Helen Keller

...zgoraj citirana gospa je bila slepa ......

Ja, vem. Sem enkrat nekaj malega (slišala, videla, prebrala) o tem. :twisted:

Kekec, ampak jaz sem govorila zase :!: :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!