Skoči na vsebino

Motor 125ccm-avtomatska sklopka


kalan

Priporočene objave

Pr nejmu se nikol neve. :evilgrin:

@kalan:Lej karkoli iščeš neboš našel ker tega ni se ne uporablja,razen v midi mototih in razni kitajci.

Zakaj sploh hočeš tako sklopko??? :whistle:

ker so mi taki všeč. Nkrt sm meu enga k je meu sklopko pa sm čist nurmaln prestavlou pa to pa mi je kr neki s sklopko začel j.... pol sm pa pc slisu za te mutorje no te menjalnike in bi rd mal sprobu to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so mi taki všeč. Nkrt sm meu enga k je meu sklopko pa sm čist nurmaln prestavlou pa to pa mi je kr neki s sklopko začel j.... pol sm pa pc slisu za te mutorje no te menjalnike in bi rd mal sprobu to...

Kup si uredu motor k ti nebo j...... ali pa skuter :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nevem zakaj iščer ravno neko polavtomatsko sklopko, saj se vsak motor da šaltat tako kot tega ki nima ročne sklopke, imaš jo, samo je pač ne uporabljaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nevem zakaj iščer ravno neko polavtomatsko sklopko, saj se vsak motor da šaltat tako kot tega ki nima ročne sklopke, imaš jo, samo je pač ne uporabljaš

sam se ti tko pol sklopka polom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se ti tko pol sklopka polom

Koga briga, itak je nikol ne uporablaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga briga, itak je nikol ne uporablaš :lol1:

No sej bom še mal pučaku pol pa bo kar bo. Razn č bi u mutor pc ročni menjalnik vrgu Lamel sklopko. no sej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se ti tko pol sklopka polom

ni res, saj so menjalniki tako narejeni da lahko šaltaš brez sklopke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi navzdol?

tudi ja sam pravjo kao d ni dobr, sam je isti šit, sam ne smeš met visokih obratov.........držiš gas (tolko da je ketna napeta), šalhebl tiščiš dol in spustiš gas, pa imaš eno nižje

Pa ziher nima kaj bit?

jaz na svojem uporabljam sklopko samo za speljevanje in šaltanje dol, pa po 20k km še vse dela tko k treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!