Skoči na vsebino

GSM tehnicna pomoc (flash, update, igre, kode) ce kdo rabi!


Priporočene objave

OK ker sem bil 3 leta kar precej v GSM tehnologiji lahko komu pomagam ce ima kaksne tezave z mobilcem! Flashanje, upgrade nekaterih aparatov, vgradnja SLO jezika, igrice na nekatere modele (tetris na 1018 ipd., menjava vseh mogocih kod, spreminjanje IMEI cifre....ericsson, nokia...... ni blema, seveda ce bo v moji moci in da ste clan Motosveta vam ustimam free kar se bo dalo! Lih tolko ker sem vidu da se drugi ponujajo za razne usluge sem si reku zakaj pa ne :)

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to resno? :wink: Pa to je ja nacionalni šport :!: Odvisno od modela, ampak domači hekerji ti odklenejo skoraj vsakega. Aja, cena sitnica,okoli jurja pa pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se da naredit če je telefon zaklenjen na enega operaterja. Se ga da odklenit?

Seveda da se da vse postimat, predvsem se najvec odklepa telefone, sicer se z nekaterimi novejsimi aparati rahle tezave ampak ponavadi gre vse skozi! Povej mi sam znamko in model aparata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slisal sem da se da nokie 3310 nadgradit v 3315, pa me zanimia ka bi s tem profitiral, ker tega modela (3315) še v praksi nisem srečal?

Drgač pa lepo in veličastno ode tebe, de ponujaš take stroitve.

L.P.

sparonar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3315 obstaja na azijskem trgu. Se pa da 3310 nadgradit v nekaj več (pri nas se je nekako prijelo 3315), pridobiš pa med drugim avtomatsko zaklepanje tipkovnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slisal sem da se da nokie 3310 nadgradit v 3315, pa me zanimia ka bi s  tem profitiral, ker tega modela (3315) še v praksi nisem srečal?

Drgač pa lepo in veličastno ode tebe, de ponujaš take stroitve.

L.P.

sparonar

Mislim da si mislil nadgradnjo na 3330?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, je že prav mislil. Mislil je 3315. To je lahko nadgradnja za 3310. Dobiš avtomatski zaklep tipkovnice, omejitev pri profilih in še en meni za risat slikice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, je že prav mislil. Mislil je 3315. To je lahko nadgradnja za 3310. Dobiš avtomatski zaklep tipkovnice, omejitev pri profilih in še en meni za risat slikice.

Jap res je, da se 3310 spravit na 3315, ceprav pridobis le te stvari ki ste jih nasteli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Ericson R600 zakljenjen na Mobitela. Kaj se da naredit?

Ja, kaj bi pa rad? Dal not kartico Vega čez vikend? :) :wink: Odklenit ga daj. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu? Za koliko? Kaj se sploh naredi ori odklepanju?

Pejt k onim stormtrooperjem na the dark side (Death Star :D )- Mobitel - pa reci, da leeeepoooooo prosis naj odklenejo :twisted: :twisted: :wink:

Ma saj so povsod ti oglasi, kamor kol pogledas skor v LJ imas kje kak pildek "odklepam gsm" itd ... sploh pa - saj se je Racing nekaj ponujal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, morem rect, de sn kr zainteresiran. Posebej avtomatsko zaklepanje tipkovnice je dobra stvar, sploh ker sem bil navajen na siemensa , ki je to tezasko delo sam opravil!

Ce je pa mozno iz 3310 stisnit se kaj vec (ni treba glih a'la comunicator), pol pa tut ne bi blo slabo....

Ce ponudba od Racing-a se velja se priporocam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu? Za koliko? Kaj se sploh naredi ori odklepanju?

Če hočeš, ti po PM pošljem telefonsko odklepalca. Pride skoraj na dom, oziroma se dogovoriš, kje se dobita. Cena 1,5 ksit. kaj naredi? Priklopi telefon na prenosnik, nekaj čara po menijih in hopla, telefon dela v vseh omrežjih. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jupi strokovnjaki z GSM-je a tut serviserate. Ker milo rečeno z kvazi odklepanjem se sesuje 5 -10 % telefonov. Ker, ko ti upgreadaš novo verzijo softwara mu določene parametre prenastaviš. Nokija ma pol tipične probleme z signalom, še posebi če si jo flešnu z kako čudno verzijo.(v mestu kjer je zadosti signala ne opaziš)

A JA če ze odklepate, najprej mejte telefon v uporabi 14 dni da se prepričate da vse OK dela šele pol pejte odklepat. Garancijski servis ne priznava garancije če ste odklepal telefon. Seveda če se pa aparat kasneje popravi se ga pa komot nazaj zaklene.Samo to spet pride neki denarja. Pa mislim da več kot odklepanje.

Miki pa sej vemo da se da IMI številka zamenat, sam bol potiho deli to ker iz lastnih izkušenj vem, da policija in operaterji izmenjujejo podatke.

In sej veš digitalizacija, in vsakič ko daš ti kartico v GSM se on javi operaterju, in na podlagi tvojega signala izračuna lokacijo, kje se nahajaš oz zadržuješ.Upam da predplačniške pakete uporabljaš!

Nič mejte se skrajno lepo!

Pa ni odklepanje vseh telefonov isto denarja!

Zaskrbljeni občan :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni odklepanje vseh telefonov isto denarja!

Zaskrbljeni občan :twisted:

Mislim, da je, vsaj kar se tiče popularnejših znamk in modelov. Je pa res, da nekaterih ni moč odkleniti po navadni poti in je treba številke pošiljat nekam v sibirijo :wink: . Tko je blo za ericssona R520m in siemensa S45.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj nekdo pove če je že bil z SonyEricsonom T200 povezan preko vapa ali GPRS na net. Luckyiju to ni uspelo. Če je komu uspelo naj pove kako, ker sem silno jezen na Svemo ker nekaj propagira kar ne (znamo) moremo uporabljati. Kupil sem namreč ta aparat samo zaradi GPRS na koncu pa ugotoviš da to ne dela. Če ga ne usposobijo bodo kar lepo vrnili denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky še enkrat hvala! Moniki ne verjamem da bi uspelo. Skratka zgodba se je končala tako da so vzeli aparat nazaj in vrnili denar s tem da bodo kljub neuporabljeni SIM kartici poslali račun za 1100sit.

Ma naj imajo tistega jurja saj vem da so na mobitelu sami reveži tik pred stečajem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Siemens M35;želel sem ga odklenit in sem ga dobesedno z enim programom zradiral (dead phone). Poskušal sem z nadgradnjami in nekaj časa je delal tako, da si ga lahko prižgal, vendar SIM ni našel. Sedaj pa tudi to več ne gre. Verzija trenutna je 24 in ne najdem ustreznega software, da jo prepišem oziroma zmanjšam. Kaj naj naredim? Dva GSM sem tako ¨uničil¨!!!!!

Prosim za pomoč (software + navodila za nadgradnjo oziroma oživitev GSM).

LP :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!