Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Vrhunska guma, res zadovoljna z njo po prvih 1500km-jev prevoženih. :OK: V dežju bomo pa še vidl kako bo...Vredna vsakega eura!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunska guma, res zadovoljna z njo po prvih 1500km-jev prevoženih. :OK: V dežju bomo pa še vidl kako bo...Vredna vsakega eura!

m3 ali z6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno že kdo narezal zadnjo M3 pa koliko od original profila jo je poglobil da ni prišel do platna?

Za 3mm sem poglobil profil pa nisem prišel do platna; pričakujem da bom iztisnil še slabih 1500km na 7000 podlage ! Vprašljiva je prednja guma ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m3!!

Pozdrav!

Spomladi sem imel Z6 pa morda zaradi nižjih temperatur nisem bil najbolj siguren. :wacko:

Zdaj pa sem nataknil M3 pa se mi zdi da sem svetovni prvak.??

Po 3000km imam še 2,5mm po stranskih polovicah.Če bog da še vsaj 2000km dam za mašo. :kva2:

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Scorpion Sync so zakon. Trpežna, drži, kot mora, prijazna do živcev voznika, hitro se ogreje.

Prej so bile na feltnah tudi že Z6, pa D208, D207RR ... Pa se ta najbolj obnese (na tem tipu motorja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cudno........ moja "izkusnja" (po ca. 2.500 km letos v dezju z M3): boljsa kot Z6. pa Z6 ni "ravno slaba".

Zakaj čudno? :unsure: Meni se ne zdi nič kaj čudno; je pa res, da sem letos prevozila okoli 11.000 km (žal mi je za padec preprečil, da bi jih še najmanj enkrat toliko) večinoma po suhem (če odštejem rahlo zmrzal tam februarja) še s prejšnjimi gumami, z M3 pa "le" kakšnih 4.000, ampak tokrat prvič v dežju.

Kot pravi Gody, najbrž sem bila malo preveč pogumna.

Verjetno imaš ti mnogo več in boljše izkušnje, zato sem na primer jaz svoje prvo srečanje z mokrim cestiščem na M3 pač malo dražje plačala.

Zato ne bo čudno, ampak logično, da bom ob naslednji podobni situaciji ravnala še mnogo bolj previdno, kot sem zdaj.

Varno vožnjo želim! :D

Prihaja Z6 "Interact"!

http://www.motorradonline.de/news/tourensp...kelt.304831.htm

Sicer sem pa tudi jaz srecen, da mi je uspelo nabavit "Speeda" s prvo montiranimi M3. :OK:

:worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, same pohvale za M3....Jaz imam na roadsmart veliko boljsi obcutek kot na prejsnjih M3. :krneki:

Zaenkrat (okoli 1000 km) z RoadSmart tudi zelo zadovoljen. Ne morem rečt, da so po suhem tako dobre kot M3, ampak so pa precej boljše od Z6.

Po dežju so pa res mogoče nekoliko boljše od M3 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, same pohvale za M3....Jaz imam na roadsmart veliko boljsi obcutek kot na prejsnjih M3. :krneki:

Halo!

Roadsmart in M3 pa res ne moreš primerjat.Smartke lahko primerjaš z BT21, Z6, PP, ...

M3 je odlična v vseh pogledih tudi v dežju.Kdor trdi drugače ima tudi način vožnje za drugačne vrste gum (turing ipd).

M3 je supersport guma in če jo hočeš ocenit moraš tudi voziti njej primerno. Šport gumo boš težko ocenjeval če morda vržeš sidro pred ovinkom. Pišem nasplošno!

Je pa možno tudi z Roadsmart,Z6,PP ipd vozit seveda športno vendar so meje drugje.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!

Roadsmart in M3 pa res ne moreš primerjat.Smartke lahko primerjaš z BT21, Z6, PP, ...

Jaz lahko le laicno primerjam, kar sem vozu prej in kar zdaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Zdaj pa sem nataknil M3 pa se mi zdi da sem svetovni prvak.??

Po 3000km imam še 2,5mm po stranskih polovicah.Če bog da še vsaj 2000km dam za mašo. :kva2:

Ajd!

Hvala enako, vendar raje za pjačo :beer2: . Mi gre kr na jok, ko gledam kva dela z gumo M3, pa smo se sam mal pošpilal :bounce: . Če bo 5k bo good :hooray: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako, vendar raje za pjačo :beer2: . Mi gre kr na jok, ko gledam kva dela z gumo M3, pa smo se sam mal pošpilal :bounce: . Če bo 5k bo good :hooray: .

Ej!

5t je dobro glede na to da sem z Z6 naredil 6t pa nisem ravno neki superšportnik ( v testih pišejo o 12t). Raj dva manj pa tisto z nekako boljšim občutkom.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kaj delate vi....a burnoute al kaj:P

Moja ma zdej cca 2.000 km pa se na gumi ne pozna velik. Vozi se pa tudi ne glih penzionersko :P

No, ko je prešaltala iz BT015 na M3 je bilo, kot da so se ji odprla nebesa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kaj delate vi....a burnoute al kaj:P

Kr tih bod. V večini akcij si zraven :D . Burn out pa :grrr

Moja ma zdej cca 2.000 km pa se na gumi ne pozna velik. Vozi se pa tudi ne glih penzionersko :P

Nežna ženska roka :?

No, ko je prešaltala iz BT015 na M3 je bilo, kot da so se ji odprla nebesa :lol:

In sedaj je mir pri hiši. Trikrat hura za Metzeler :grupni: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

5t je dobro glede na to da sem z Z6 naredil 6t pa nisem ravno neki superšportnik ( v testih pišejo o 12t). Raj dva manj pa tisto z nekako boljšim občutkom.

Ajd!

Občutek fantastičen. I :wub: M3. Obraba pri malo bolj šarf vožnji pa zgleda kot na BT002 :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po blizu 10k km s kombo M3/Z6 bo treba nove. dalmacija zradirala se zadnje ostanke profila (predvsem spredaj).

ocena: zadovoljen tako z oprijemom/obcutki (M3 vliva veliko zaupanja) kot s kilometrazo. 10k km je ze ok.

ker je bil delez ac sorazmerno velik (skoraj 40%) z sorazmerno visokimi hitrostmi je kilometraza toliko bolj vspodbudna. Z6 ima se vedno ca. 1/2 mm do indikatorjev, medtem ko je M3 na ca. 50% povrsine "illegal". res bo potrebno preobuti damo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes menjal gume na svojmu mopedu.... M3 gume so res de best.... dons sm naredu cca 200km z njimi... sploh ni primerjave z prejsnjimi dunlopkami. ta guma se res fulll drži:) upam da bo tut obraba tm-tm:) dunlopke so zdrzale dobrih 9000km, bomo vidl...:)

Vglavnem...PRIPOROČAM!:) :worship: :worship: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet M3/Z6 je zrdzal 9.884 km. ker sem bil kljub malenkostim zadovoljen spet dal montirati isto kombinacijo (Z6 interact se nima).

ko se odpeljem od sirnika pa :blink: : motor kar sam pade v ovinek. sem rabil nekaj km, da sem se spet navadil na normalno obnasanje gum.

sele v tem primeru se vidi, koliko je potrebno delati pri obrabljenih gumah pri voznji skozi ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!