Skoči na vsebino

Rabljeni motorji


Torres

Priporočene objave

No js bi pa uprašou kako veš ali je rabljen motor dobro ohranjen? Ali je njegova cena previsoka?

Se ga splača kupiti? In pa še strani kjer se prodajajo rabljeni motorji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js bi pa uprašou kako veš ali je rabljen motor dobro ohranjen? Ali je njegova cena previsoka?

Se ga splača kupiti? In pa še strani kjer se prodajajo rabljeni motorji :)

Ti rajš reč nekomu ki se spozna naj ga pregleda, ker tebe bojo nategn komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js bi pa uprašou kako veš ali je rabljen motor dobro ohranjen? Ali je njegova cena previsoka?

Se ga splača kupiti? In pa še strani kjer se prodajajo rabljeni motorji :)

www.avto[dot]net

&

bolha

ti dve slovenski strani poznam jaz....pa še verjetno v kakem oglasniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajte mu še povedat kako se rit obriše, da bo že enkrat totalno samostojen ! :unsure:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja dajte pomagat človeku.

- kako veš da je dobro ohranjen ??? -TEŽKO, lahko zgleda in deluje neverjetno ohranjeno, pa boš čez en mesec crknil. Lahko pa vsaj pregledaš vidne dele in ohranjenost le teh. Veliko zveš tudi ko ga greš probat (to obvezno). Potipaš, da je motor mrzel, pa ga poiskusiš vžgat. Če je pravilno nastavljen, bi moral takoj užgat. KO pa se segreje, preveriš še samo delovanje, npr. da ne trokira,... ...potem pa je vse odvisno od sreče. Kakor sem napisal na začetku, je to ena velika loterija.

Če je cena previsoka lahko ugotoviš le z primerjavo z drugimi motocikli.

Moraš pa enega sabo vzet, da motor dobro pregleda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če točno veš kateri model iščeš, pomaga če najdeš navodila za vzdrževanje, kjer so popisani podatki o olju, gumah, napetosti verige... pa preveriš forum. določeni modeli imajo tipične napake zaradi konstrukcije, ali načina uporabe. Povabiš prijatelja ki ne bo čustveno udeležen v nakup.

Ko jaz kupujem, sem v principu slep. če vžge, je že moj. pozabim na lak, gume, servisno zgodovino in spregledam dejstvo da pol vozila drži skupaj samo blato in nekaj dobre volje. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če točno veš kateri model iščeš, pomaga če najdeš navodila za vzdrževanje, kjer so popisani podatki o olju, gumah, napetosti verige... pa preveriš forum. določeni modeli imajo tipične napake zaradi konstrukcije, ali načina uporabe. Povabiš prijatelja ki ne bo čustveno udeležen v nakup.

Ko jaz kupujem, sem v principu slep. če vžge, je že moj. pozabim na lak, gume, servisno zgodovino in spregledam dejstvo da pol vozila drži skupaj samo blato in nekaj dobre volje. :blush:

:OK:

Kolk smo si eni podobni O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor sem rekel ena velika loterija. Lahko nevem kako lepo zgleda, pa je nekaj narobe v mašini... se pa dobi motor, slabo vzdrževan, ga skup drži blato ampak kar dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jest tko nardim preverm če je mašina mrzla. ga vžgem mora iz prve. poj se mal zapeljem, preverm vs štrom, gledam servise, pa unga mal povprašam(sj ponavad e že na človeku vid če te probava nategnt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni najlažje zment, če si zares zainteresiran, za preventivni pregled... pelješ ga k pooblaščenem serivserju, on že malo bolj ve... usaj moral bi...

to je če res nič ne veš :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa lahko pri ogledu pogruntaš, če je bil motor paden/karamboliran?

Ker če so ble plastike pa zunanji deli zamenjani se na pogled ne opazi nič, lahko je pa v notranjosti kaj zjeb***.:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa lahko pri ogledu pogruntaš, če je bil motor paden/karamboliran?

Ker če so ble plastike pa zunanji deli zamenjani se na pogled ne opazi nič, lahko je pa v notranjosti kaj zjeb***.:unsure:

En krog naredit, spustis balanco in vidis ce motor kaj plese ali kaj podobnega. Ko bremzas gledas da nic ne trese. Seveda pa tudi plastike so malo zvite, ce je bil na HARD karamboliran ( torej ne stojijo tako kot original )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En krog naredit, spustis balanco in vidis ce motor kaj plese ali kaj podobnega. Ko bremzas gledas da nic ne trese. Seveda pa tudi plastike so malo zvite, ce je bil na HARD karamboliran ( torej ne stojijo tako kot original )

To je tudi tako tako. Meni je tudi treslo balanco s starimi gumami pa je bilo vse vredu, le gume so bile zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tudi tako tako. Meni je tudi treslo balanco s starimi gumami pa je bilo vse vredu, le gume so bile zanič.

Original Yamahe itq vse tresejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ne:trance_33_sleep::trance_33_sleep::trance_33_sleep:

Jst sm pelau do zdj ze 3 in vse 3 so tresle. Tak da nevm no :) ( 2×08 in 1×09 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original Yamahe itq vse tresejo :)

Misliš zaradi original gum ali nasploh? Uglavnem pri meni so bile krive gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš zaradi original gum ali nasploh? Uglavnem pri meni so bile krive gume.

Nevem razloga, vendar balanca je migala levo desno, ko sem jo spustil. So mi pa tudi ostali rekli, da zaradi gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

:?A kdo ve za internetne strani za rabljene motocikle v nemčiji, franciji in angliji???

+ avstrija je ena samo se ne spomnin kak je pomagajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!