Skoči na vsebino

Risanke


Priporočene objave

Evo tema za možgane preluftat:

Poleti, ko smo bili na morju in je deževalo, smo čepeli pod baldahinom in čvekali ... in tako smo začeli debatirat tudi o risankah. Naštevali smo in naštevali pa jih kar ni zmanjkalo.

Katere risanke ali risane serije so vam bile (ali so vam še) najljubše, najbolj smešne, ....

Meni so najbolj ostali v spominu Smrkci pa Čebelica Maja, Kremenčkovi, Simpsonovi, pa seveda South Parka ne smem pozabit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lolek in Bolek, Baltazar, A je to, Bojan, Medvedek Ušatek, Zvezdica Zaspanka, Himen, Toro in Pončo, Atom mravljinec, Čarovnik iz Oza, Snežna kraljica,....uf še 30 se jih spomnim samo po imenu ne vseh:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pinkpanter, Gasilec Samo, pa oni mali cofeki, kak se jim je že reko?...pa ona mi je bla carska, ko sta bla dva mulca pa sosed mesar, pa sta mu vedno neke bedarije ušpičla :D ...Alf, jaooo..pa oni mali asi ko so bejzbol špilali pa nekega ptiča meli :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

ma vse po vrsti... sam.. joj une k so pa zdaj... k se samo fajtajo pa ne... :roll:

drgac pa... Tom&Jerry.jpg :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palček Smuk .... pa Sport Billy (za tisto malo torbo, k je zmeri neki ven zvleku sm mu se zdej fouš, bi mi še kako prov prisla na motorcku :lol: ) pa na Garfielda ne smemo pozabit.

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbapapa je bil zakon

PS Barbapapina družina vas bo danes zabavala, poučevala in videli boste prav sladko vam bo... :wink:

Za vse nostalgike:Menda jih na ORF 1 spet predvajajo,sam ne vem točnga cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beavis & butthead RULES!!!! drugace pa simpsoni, king of the hill (glavni na vasi) in seveda moj heroj daffy duck 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpsons, Lupin, skoraj vse risanke z roboti, Dragonball, Jaja a Paja,..............(sploh se mi ne da vseh naštevat, ki jih je preveč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!