Skoči na vsebino

Risanke


LuCy

Priporočene objave

V mladih letih, skoraj vse, samo da je bila risanka :D

Zdaj pa kak Pink Panter, Modri Dirkac,.....

Trenutno pa se je pojavilo zanimanje za japonske risanke, futuristicne, viteske,.... samo da je krvavo,.... :twisted: :twisted:

Raje imam celo stvar narisano - animirano kot pa da gledam risanke ala James Bond (umrl ko je Connery sel),.......... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pink panter,Tom & Jerry,Baltazar,Popaj,Pipi in Melkijad in tako sta odpujsala spat. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa mucka PI IN PA

"Midva sva pi in pa vaša prijatelja,

radostna sva do vas prišla"

pa ne sam risanke a se kdo spomne ZAJČKE pred dnevnikom- napovedovalce kdaj je treba spat it :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ko sem malce bolj odrasel gledam Simpsone, Southpark, Glavni na vasi, ...

Ko sem bil pa mal mlajš (no tud včeraj sem jih gledu) pa Tomnđeri, kaki Pluto od Diznija, Stripi, A je to, Smrkci, Baltazar, ...

Še vedno veliko rajš gledam risanke kot mehiške nadaljevanke, najrajš mam pa itak dober dokumentarec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa hrabri mišek!!

Pišuka poldi.

Ja,hrabrega miška sm tud rad gledal.Sam kaj,ko so nonstop vrtel samo tiso epizodo o polenti pa polentožeru.Sm bil pol že kr mal sit polente :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa nekaj zame.....obožujem risanke... :wink:

looney tunes so zakon pol pa tom&jerry, smrkci,biskvitki ,snorkci,a je to, pink panter, cow &chiken, čebelica maja,ferdi,jajo in pajo, hrabri mišek,simpsonovi,bubimir :silly:

ja pa celovečernih risank tut ne smem pozabit levji kralj,tarzan, lepotica in zver....

ja pa jutri pride v kino ledena doba prihaja...ne smete zamuditi... :wink: :wink: 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!