Skoči na vsebino

Risanke


LuCy

Priporočene objave

folk... se kdo spomne ene risanke k se je na nacionalki velik let nazaj vrtela... slo se je pa okrog enga vnucka k je babico pa dedka obiskvou na enmu svetilniku, pa sta mi pol zgodbe prpovedvala... rabu bi pa naslou... mogoce clo naslou uvodnga komada... any1?

To je bou Tomažek v najlepšem svetilniku daleč na okrog :D

folk... se kdo spomne ene risanke k se je na nacionalki velik let nazaj vrtela... slo se je pa okrog enga vnucka k je babico pa dedka obiskvou na enmu svetilniku, pa sta mi pol zgodbe prpovedvala... rabu bi pa naslou... mogoce clo naslou uvodnga komada... any1?

To je bou Tomažek v najlepšem svetilniku daleč na okrog :D

Nista mu zgodbe propovedovala, ampak je tega tamauga v svet zanj popeljal.... hm pomojem pes. Uglavnem, naj bi nekej sanjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kaj pa una ko je neki hecni mulo imel čarobno baterijo? pa ena čupavega kužata...in ko so ga dali spat se je vedno oddrajsal v nek čarobni svet kjer ...pa nek Možek Pomožek je bil tud v igri :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sanjou je :slap: dobr jest se tega ne spomnem... sm biu se premejhn... sam muska mi je bla pa toooook usec :P

kaj je pol tocn naslou risanke? Tomažek? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kaj pa una ko je neki hecni mulo imel čarobno baterijo? pa ena čupavega kužata...in ko so ga dali spat se je vedno oddrajsal v nek čarobni svet kjer ...pa nek Možek Pomožek je bil tud v igri :hmm:

Ja, to je biu pa Jakec s čudežno svetilko...

"Lahko noč Jakec, ti pa tiho Pacek..." pa en polcaj na monociklu se je okol prevažou, pa po toboganu so se dričal, pa... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je biu pa Jakec s čudežno svetilko...

"Lahko noč Jakec, ti pa tiho Pacek..." pa en polcaj na monociklu se je okol prevažou, pa po toboganu so se dričal, pa... :OK:

to je to .. :010:

policaj je bil vrhunsko izpeljan stereotip :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Jurček in avtomobilček z rdečim srcem"...

ravnokar videl na TV po doooooooooolgih letih.. "...pelje se pelje jurček v pravljico..." :D :D že takrat so mi napovedovali hrošča... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se kdo spomne Sokolov? Risanka, narejena iz lutk... dobra stran je imala nekake bojevnike "ničle (zero)", slaba stran pa kocke (zelda in njen mož)?

A se kdo spomne original naslova, bi malo pobrskal po torrentih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojevnike "ničle (zero)", slaba stran pa kocke (zelda in njen mož)?

A se kdo spomne original naslova, bi malo pobrskal po torrentih.

The Terrahawks.

Tisto pa ni bil mož, temveč sin, če se ne motim.

Bojan :)

+ Simon in the Land of Chalk Drawings

simon.jpg

+ intro pesmica izvirnika.

Pri nas je šlo seveda tako: "Saj že veste da sem Simon..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej res kaj je bla že una risanka, k je en tip risu enga modela ... Ta je bla tut svetovna risanka. Pa skos se je neki pol jeziu na risarja . A ni bla Badumbadum?

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej res kaj je bla že una risanka, k je en tip risu enga modela ... Ta je bla tut svetovna risanka. Pa skos se je neki pol jeziu na risarja . A ni bla Badumbadum?

La lineata..jo je nekdo omenil kako stran nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gleda kdo sponge bob?

ja jest ga gledam :blush:

kaj pa samuraj jack?

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!