Skoči na vsebino

Obleka za na skuterje


manjak

Priporočene objave

Mene zanima, kva mate oblečen, k se pelaete. a mate majco s kratkem, pulovwer, jakno, pa rokavice, ledvičen pas...Jst bi ret kupu ene ornk rokavice, pa ne vem kere bi ble primerne. zaenkrat se furam sam u jakni 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam vetrovko, kmal bom noter dal še podlogo, in rokavice.

Ledvičnega pasu nimam. Upam, da me ne bo na stara leta vse bolelo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mare: te pa mi povej razlog zakaj ga ni obro met vedno??? skodi ziher nene:)

Naprimer da si celi moker poleti in se peljes po mestu. Lahko se peljes samo 5 minut okoli malo, ampak si bos prehladil ledvice...lahko pa si das gor pas, tudi pod majco kratko, ce se peljes mgoce v kratki majci...verjemi, da bo dosti pomagal. eno poletje, ko se nisem mel pasa sem se vozil v kratkih majcah in puloverjih in cez par dni so me ledvice zlo bolele ko sem se premikal, kaj se le ko sem skocil malo pr oksari naprimer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunker, kere rokavice maš.Mežek, ker ledvičen pas je bil tolk pocen. Pol bi ga še jst nabavu. 8) Če ni to že zlo dolh, kar si ga nabavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam ene "smučarske" rokavice. Spodej usnjene, zgorej pa debelo volnene al kakršnekoli. Za padec pr ene 50km/h ni panike, se mi zdi. Testiral jih na srečo še nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pelješ v trgovino al pa v mesto ga valda ne rabiš. če pa si moker pa se itak ne smeš niti pelat (ni dobro). rokavice pa mam jas tudi ene goretex smučarske. noter majo flis tako da ne zebe. mam pa jih samo zato da me ne zebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem iz bresc pa sem v krškem pri češku ali trgomoto kupo ledvičnga ad firme aures za 4400 rokavice mam pa spyke sm jih kupo v delta team v krškem pa so ble 6000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za drugo jih ne nucaš. Jst mam učas čist premrle roke, če se furam dalj časa.Tko de jih kumi premikam. Sem pa dons kupu tanovga motorista.Not je opisan en ledvičen pas za sam 2800. Baje je narjen prov za skuterje :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi od aures ledvicni pas. Rokavice pa trenutno neke usnjene smucarske? majo pa zascito pa neke:) samo ne iz kevlarja... morem si kupit ene boljse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si morem obvezno kupt rokavice. A kej veste ke bi jih prdajal pa če pozim pa prej cene kej padejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa odvisno od vremena. Ledvičnega pasu nimam oziroma ga imam samo ga ne nosim. Ledvice me še niso bolele, to pa verjetno zato, ker mam preveč špeha okol. :D Sem pa zato v jesenskih, zimskih in spomladanskih mescih zlo dobro oblečen. Navadno kakšn pulover pa Dainesejeva vetrovka preko. Rokavice mam ene razpadle od Auresa (k naj bi mele not kevlar), pol mam take dolge spodnje gate, pa ščitnike za kolena pa komolce. Ščitnike mam vedno. Nikol neveš kdaj ti pridejo prav. Čelada pa itak mora bit na glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki, ti si nam svetel vzor!

Sicer jest ščitnikov nimam, nikakor pa ne razumem ljudi, ki se vozijo okrog z čelado okrog komolca.

Velik lažje se je peljat s čelado na glavi, in to da flikneš gor čelado, traja 5 sekund... Jest ne razumem folka.

Če pa mislejo da so tolk lepi, da ne morjo nost čelade, pol nej pa z zlatim kolesom pridejo mimo, da si jih bomo vsaj u miru ogledali, ne pa da priletijo mimo 100km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki, ti si nam svetel vzor!

Sicer jest ščitnikov nimam, nikakor pa ne razumem ljudi, ki se vozijo okrog z čelado okrog komolca.

Velik lažje se je peljat s čelado na glavi, in to da flikneš gor čelado, traja 5 sekund... Jest ne razumem folka.

Če pa mislejo da so tolk lepi, da ne morjo nost čelade, pol nej pa z zlatim kolesom pridejo mimo, da si jih bomo vsaj u miru ogledali, ne pa da priletijo mimo 100km/h.

Heh, ne pretiravat no. :D Ampak počutim se pa ful varneje, če sem v "popolni" opremi. Se strinjam s tabo glede nošenja čelade. Mogoče pa imajo taki ljudje več možganov v komolcu kot v glavi? :P Vsekakor si ne predstavljam, da bi se vozu zvečer okol, potem bi prišu domov, mel bi polne zobe mušic, vnetje sinusov, rdeče oči kot angora zajec... Ampak tisti, ki pa se vozijo brez čelade so pa tega navajeni. Tut pri minus 30. Poznam ene par takih primerkov. Čeprav zasedajo zelo mali del populacije. Mi je pa fotr ene parkrat povedal, kake primerke dobijo na intenzivno. Ljudje imajo raven obraz (se pravi, da so vse obrazne kosti zdrobljene), največkrat nastradajo tudi oči, spodnja čeljust se navadno odlomi in visi vstran itd. Sej enrkat sem bil na eni strani (www.rotten.com) in si ogledal eno težko prebavljivo sliko živega človeka, kateremu je manjkalo pol obraza, ker ni nosil čelade in se je zaletel v drog. Bljak. :splat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!