Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

@sat500 kje se mi najdemo ??

malo po 10.00 bova midva krenila iz MB za CE

v MB se dobimo ob 9

v CE se dobimo ob 11

vse ostalo vmes je stvar dogovora ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, zaklučil vožnjo za letos z motorji, maxsiji in skuterji ter vse probne vožnje. Jutri generalno očistim skutrčka in ga konzerviram do pomladi, da bo zopet služil svojemu namenu do trgovine ter v službo. Sedaj pa ko bo malo več časa pa v nabavo maxsija ali ???. Kakor kaže da bom težko našel rabljenega maxsija takšnega kot jaz hočem ali podobnega tem ki sem jih imel v zadnjih letih. Do marca ga sigurno kupim in močno upam da v naslednji sezoni naredimo tudi kakšno skupno turo in da bo vreme tudi bolj naklonjeno kot letos. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sat500 kje se mi najdemo ??

malo po 10.00 bova midva krenila iz MB za CE

v MB se dobimo ob 9

v CE se dobimo ob 11

vse ostalo vmes je stvar dogovora ;)

Mojo sopotnico malo skrbi vreme in ji ni najbolj za vožnjo. Če se vam bom pridružil ob 11,00 uri na MOL-u, mi doma ne bo potrebno beliti sobe, he he :naughty: .

Mogoče pa jo nocoj prepričam :wub: , da bova prišla oba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo sopotnico malo skrbi vreme in ji ni najbolj za vožnjo. Če se vam bom pridružil ob 11,00 uri na MOL-u, mi doma ne bo potrebno beliti sobe, he he :naughty: .

Mogoče pa jo nocoj prepričam :wub: , da bova prišla oba

Najbolje bo, da prideta oba... beljenje pa pustita za kak "deževen" dan...    :D

Lp do jutri

p.s. Mi2 z @Blond bova morebiti malenkost zamudila... ker moram jaz zjutraj še prej do vulkanizerja...   :( ...sporočiva, kako se bo zadeva "odvijala"...    .)  

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne bova zamudila .... bova se malo bolj hitro peljala ;)

velja CE OMV 11.00

kdor se ni skril si je sam kriv ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pravkar "prebudil". Ob 11:00 mi je skoraj malo hitro (vreme) vas pokličem oziroma pridem okoli (kakšno minuto me počakajte).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pravkar "prebudil". Ob 11:00 mi je skoraj malo hitro (vreme) vas pokličem oziroma pridem okoli (kakšno minuto me počakajte).

Seveda bomo počakali ponočnjak.Drugače sem pa imel v mislih do ŠEntjurja,Kozje,Krško,Rimske,Laško ,Celje cirka 120 km ali pa podaljšamo Bistrice ob sotli pa ob meji do brežic In do krškega,RImske,Laško.Celje cirka 150km

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bomo počakali ponočnjak.Drugače sem pa imel v mislih do ŠEntjurja,Kozje,Krško,Rimske,Laško ,Celje cirka 120 km ali pa podaljšamo Bistrice ob sotli pa ob meji do brežic In do krškega,RImske,Laško.Celje cirka 150km

No..., prepričal sem jo in sva se odpravila. Pri nas na Koroškem je bilo danes zjutraj lepo sončno vreme: 9°C. Bolj ko sva se bližala Celju in zbirnemu mestu, bolj je bilo neprijetno megleno. V Celju nam je skuterist pokazal svojo belo zverino (še njegov moped je bel!, tako kot vreme v Ce). Potem pa sva jo ucvrla nazaj, vendar po malo daljši poti čez Sleme in Črno domov na Ravne. Od Šoštanja naprej naju je spremljalo sonce! Kljub 7°C na Slemenu (1080 m.n.v) naju ni (preveč) zeblo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tudi mi smo nazaj

števec je pokazal 240km

Hvala vam za družbo in vožnjo.

Še enkrat pa zahvala x-raiderju ... motor je kot nov

ni ga večjega mojstra kot si ti

HVALA

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ga je zrihtal. Ja, ni kaj - pravi je majstor.

Na motorju naredi vse pa še več. Hvala.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na današnjo napoved sobota zgleda "uporabna", bi šel kdo kam? Me vleče proti LJ, bi v TC-ju nekaj pofirbcal potem pa čez Litijo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota pri meni najverjetneje odpade ... če pride do kakšne spremembe javim

bom pa v petek prej zaključil na šihtu in se bom najverjetneje malo zapeljal tam po 12ti uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota pri meni najverjetneje odpade ... če pride do kakšne spremembe javim

bom pa v petek prej zaključil na šihtu in se bom najverjetneje malo zapeljal tam po 12ti uri

tudi jaz v soboto ne bom sedel na motor, grem na izlet v Vipavsko dolino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 15 minut pa odrinem proti morju :grim (upam da bo @Maxiscooter dal za kavo :evilgrin: )

Vi pa :whistle:

Jaz čakam, pri nas je sončno, pa za kavico tudi dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čakam, pri nas je sončno, pa za kavico tudi dam.

Saj ne vem če lahko to sedaj tule pišem :whistle:

"Utekalna" vožnja uspela, padlo cca 500km. Pot je vodila iz CE do KP (@maxiscooter dal za :kava:, koliko me bo to na Štajerskem "stalo" še ne vem :grrr ), od tam naprej Umag (pavza), nato pa nazaj preko Buzeta do CE. Na obali sonce prijetno greje, moto sezona se tam še zdaleč ni končala :devil: .

post-4877-007999100 1287836904_thumb.jpg

post-4877-008494500 1287836931_thumb.jpg

post-4877-052506800 1287836965_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi na obali smo bili dejavni . Dogovorili smo se za izlet po Istri.

V soboto zjutraj ( ob 10 uri ) smo se zbrali ob kavici na bencinskem servisu v Kopru. Od tu nas je pot peljala proti Humu ( Hum najmanjše mesto na svetu ). Po ogledu Huma smo se napotili v idilčen kraj poleg Huma, ki se imenuje Kotle.

Dogovor je bil, da bomo zapeljali na vrh Učke a je padel v vodo. Vrh Učke je bil v velikih oblakih, tako ni imelo smisla silit na vrh. Odločili smo se prevozit Učko prek tunela. Pot smo nadeljevali proti Opatiji in naprej do Ike ,kjer smo si privoščili kratko pavzo ob obali. Ura nas je priganjala, tako smo krenili naprej proti vidikovac nad Plominom, kjer me je čakal prijatelj še iz časov vojske. Nisva se videla cca 22 let, našla sva se prek net-a , kajti tudi on vozi dva kolesa le ,da na njegovem piše Ducati. Pavze je bilo konec in pot nas je že vodila prek Motovuna v Livade, kjer so potekali dnevi tartufov. Kratka pavza in brž domov, kajti tema se je že kazala.

V prijetni družbi z lepim vremenom narejeno cca 220 km. Oblaki so nas lovili a nikoli ulovili. Temperatura med vožnjo prijetnih 14- 15°C z sončkom v očeh.

Prilagam nekaj slik, več jih bo v albumu.

Upam,da ni bila zadnja fura letos in da se bo našel še kak dan s soncem in normalno temperaturo....

post-23577-024995600 1287905744_thumb.jpg

post-23577-079124500 1287905780_thumb.jpg

post-23577-092328400 1287905928_thumb.jpg

post-23577-083502600 1287905988_thumb.jpg

post-23577-001718600 1287906060_thumb.jpg

post-23577-090126800 1287906104_thumb.jpg

post-23577-039551000 1287906164_thumb.jpg

post-23577-059911400 1287906199_thumb.jpg

post-23577-063173900 1287906210_thumb.jpg

post-23577-078553600 1287906264_thumb.jpg

post-23577-086459500 1287906312_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj skuteristi :evilgrin:, vidim da se vas še bolj malo vozi :grrr , čeprav je bilo danes vreme idealno. No vsaj tam kjer sem se jaz potikal (dvorec Jeruzalem in "okolica").

Verjetno zadnja "daljša" vožnja letos. Zjutraj me je dež skoraj zadržal doma, vendar so me prijatelji prepričali da sem odšel od doma :lol: . Pot nas je peljala proti "glavi" naše kure (zaradi vremena). Navsezadnje se je nabralo kar nekaj lepi in sončnih kilometrov. Vmes smo malo degustirali in :kava:

Pa še nekaj fotoutrinkov; kdo pravi da jesen ni lepa :whistle:

P.S. kje sta zdaj tisti ki ste me vabili na vožnje ko sem bil brez mopeda :naughty:

post-4877-091176800 1287940213_thumb.jpg

post-4877-068473700 1287940306_thumb.jpg

post-4877-062580600 1287940332_thumb.jpg

post-4877-088914400 1287940389_thumb.jpg

post-4877-026422100 1287940419_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lepo imate pokrito motorsistično sezono Primorci, saj vam vreme dopušča najmanj 8 mesecev, kar sem se prepričal v Italiji ker je bilo v soboto motoristo,maxsistov,... na cesti ogromno, saj jaz ko sem prišel iz severnega dela Slovenjie bi moral tam skoraj uporabljati klimo v avtu. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na www.pro-vreme.net bo vikend na 15C

v soboto sem sicer na šihtu do 12 potem pa bi se kam zapeljal

ali pa tudi v nedeljo

se kaj planira ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na www.pro-vreme.net bo vikend na 15C

v soboto sem sicer na šihtu do 12 potem pa bi se kam zapeljal

ali pa tudi v nedeljo

se kaj planira ???

"Pogruntaj" en pameten krog (da se dobiva nekje na polovici :whistle: ) in sem zraven. Bi pa mogoče nedelja ob tapravem vremenu bila boljša :hmm: , lahko malo prej odrinemo.

P.S. Greva do LJ, (@Drejči da za :beer1: :grrr ) nato pa ob Savi nazaj?

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pogruntaj" en pameten krog (da se dobiva nekje na polovici :whistle: ) in sem zraven. Bi pa mogoče nedelja ob tapravem vremenu bila boljša :hmm: , lahko malo prej odrinemo.

P.S. Greva do LJ, (@Drejči da za :beer1: :grrr ) nato pa ob Savi nazaj?

Malo še počakava, da vidiva kaj bo z vremenom ...

LJ mi je OK

na obali še tudi nisem bil letos ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!