Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Bil včeraj tudi jaz na sesalcu... Letu na morje prevert če je voda še mokra in slana :) Je!

Cesta je bila na zanimivih delih še malce vlažna, tako da je šlo bolj po jajcih... a le do Črnega Kala... tam sem pa že lahko malce odpru zadevo.

Uglavnem... super je blo :kva2:

Bravo , zelo lepo. Zkaj pa se nisi oglasil ?? Za kavo bi že našel kak cent v žepu. Upam, da se boš pa drugič.

Kako ti služi nosilev navigacije ??

Ppozdrav z obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo , zelo lepo. Zkaj pa se nisi oglasil ?? Za kavo bi že našel kak cent v žepu. Upam, da se boš pa drugič.

Kako ti služi nosilev navigacije ??

Ppozdrav z obale.

Ni bilo časa za kavo... sem zgolj priletu v Koper, pofotku sesalc na obali za dokaz in letel nazaj... imeli popoldne neke družinske vija-vaje.

Nosilec za navigacijo je pa super. Sedaj moram še štrom prepričat, da pride kam blizu... neko idejo sem že dobil, še realizirat moram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako moj plan vožnje za jutri odpade

nažalost sem danes imel v službi preveč letanja in nisem utegnil urediti papirjev.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

zagotovo pa se bom kam zapeljal v petek ali soboto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znaš samo te pratim i čitam i jako me živciraš.......sredi te papire ili ću ti doći i uzeti burgmana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znaš samo te pratim i čitam i jako me živciraš.......sredi te papire ili ću ti doći i uzeti burgmana

ma nerviram i sebe. Več sam spremiu kacigu, a ....... jebi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji plan je bil zaključiti šiht ob 12.00 in ga nekam pihniti z Burgmanom.

Kot ponavadi se je služba zavlekla in mojega "novega" Burgmana sem zakurblal komaj ob 14.00

Ker je dan šel že počasi h koncu kaj dost časa nisem imel.

Zapeljal sem se do Ptuja in nazaj, ni bilo veliko, zato pa toliko lepše.

Prvih 50km v 2011 in to z mojim "novim" Burgmanom.

Slikati nisem utegnil ker se je bilo tak luštno peljat, da se sploh nisem ustavil ;)

Jutri če bo vreme pa še kak krog nardim.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri- nedelja 20.02 ob 9,30 uri gremo v Umag ( po Istri ) na kavico :kava: . Zbirno mesto kot običajno na bencinski črpalki v Kopru smer Izola.

Hojla vsem .. glede na to, da je pred nami še ( koliko - toliko ) sončna nedelja smo razmišljali, da bi malček segreli motorje in se odpeljali do Umaga na kafe .

Da bi to uspeli predlagam da se dobimo na klasični postaji - črpalka v Kopru -> smer Izola.( bivši Marcedes). Vzemite s sabo pasoše ali osebne in gremo malček na špancir po Istri - seveda če se vam da ..

Kdor pride gre kogar ne bo ne bo....... :yea1: :yea1: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa smo doma. Danes je padla ogrevalna fura po Istri. Zjutraj smo se zbrali v Kopru. Iz Kopra smo krenili proti Umagu. Po kratki ( čik ) pavzi je padel predlog, da gremo obiskat našega prijatelja iz Pule. Vsi so bili za in gremo. A, ne v Pulo temveč v hrvaško Čičarijo, kjer ima naš prijatelj vikend. V Umagu smo zapustili 12°C in se odpravili proti Buzetu, ki je imel 10°C. A, jasno zakaj bi uživali, če lahko zmrzujemo. Tako nas je pot vodila proti Čičarji, natančneje proti Trsteniku, ker je bilo le 7°C. V Trsteniku nas je pričakal naš prijatelj z gospo, kjer smo se v prijetnem ambijentu ( vikendu ) prenovljena Istrska hiša z kaminom okrepčali predvsem pa segreli. Po kratki "čakuladi" - pogovoru smo spet zajahali naše konjičke in se zapeljali do Jelovice ( Cro) kjer smo se ustavili v domači vaški gostilni. Ob obilnem kosilu in "čakulah" je ura kar letela. Ko smo napolnili naše "trebuščke" smo jo mahnili proti domu prek mejnega prehoda Podgorje. Pot proti domu nas je vodila mimo Črnega Kala in nazaj v Koper, kjer so nas spet pričakale lepše stopinje 12 °C.

Pa smo pričeli nabirat kondicijo za Osijek...........

post-23577-0-84741400-1298213735_thumb.jpg

post-23577-0-89895700-1298213768_thumb.jpg

post-23577-0-43171300-1298213829_thumb.jpg

post-23577-0-66608100-1298213879_thumb.jpg

post-23577-0-37724200-1298214045_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Napovedana je lepa in "topla" sobota. Primorci se bodo zagotovo vozili, kaj pa ostali ?

Bote šli jutri na kakšno krajšo furo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj Blond,daj si masko gor pa se pripelaj v ms,z otroki grem ven( da bova dva velka gusarja) :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masko ??? glede na vreme bi mogo kožuh od koranta oblečt, če nebi hoto zmrznit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sem imel celi ljubi dan čas pa vendar vreme ni bilo za kakšno vožnjo....

...sem pa skoraj prepričan, da prvi vikend ko bo 15+C bom imel neke obveznosti....

zakaj se to ne more nekak drugač zložit skupaj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naših krajih je takšno podnebje, da za motor ni prej kot pa v drugi polovici aprila ko je že topleje +15 stopin, prej za vožnjo pa je brezsmiselno ,pa lahko imaš kakšnokoli obleko, ker vseeno čutiš hlad in to so dolgortrajne posledice zdravja. Jaz sem si skusil na lastni koži kaj je zdravje dokler ga imaš. Vsekakor pa ne bom pametoval, vsak ve zase in za svoje sposobnosti, jaz osebno vem da sem naredil napako ko sem bil mladostnik in v ranih letih prevozil kar nekaj celih zim z mopedom,sedaj se pa že kažejo posledice. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se po dolgem času oglasim še jaz.

Danes sem se malo zapeljal (Ljubljana, Ig, Podpeč, Rakitna, Vrhnika, Ljubljana,pa še malo po Ljubljani) in prevozil okroglih 100 km. Prezeblo me ni preveč, pa čeprav sem prevozil pot brez postanka.

Sem pa letos naredil že več km kot prej v dveh letih.

Lep pozdrav vsem.

Popravljeno . Popravil Jože B.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem dons naredu manjšo turo po Ljublajni in okolici samo malo krajšo kot Jože B., jest nisem bil na Rakitni, drugače pa pot (Ljubljana, Ig, Podpeč, Borovnica, Vrhnika, Ljubljana) okoli 70 km. Prometa ni bilo, je bilo pa zato malo hladno. :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednje dni je kar lepa napoved, upam, da bo mi čas dopuščal in bom lahko to sonce izkoristil za kakšen krog...komaj čakam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeeebeeeee wallbash.gif, zeebeeee headbang.gif, v srcu je pa toplo rolleyes.gif, ko se temperature dvigajooooo!

Komaj čakam trance_41_w00t2.gif ...

Lep sončen trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja pri -7 trance_13_cry.gifsad.giftrance_13_cry.gifsad.gif brrrrr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle bo pa padla ena dolga fura... 1km.Registracija,javim za koliko so me obrali. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle bo pa padla ena dolga fura... 1km.Registracija,javim za koliko so me obrali. :whistle:

Jap, pa res nimaš sreče, najprej registracija cool.gif, potem darila za boobies.gif in vse to na isti dan blush.gif , je pa res, da boš vse to plačal za same užitke yes.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem ugodno... :P 105€ zavarovanje,16€ cestnina,6€stroški.Zdej pa samo še večjih temparatur in gasaaaaaaa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem ugodno... :P 105€ zavarovanje,16€ cestnina,6€stroški.Zdej pa samo še večjih temparatur in gasaaaaaaa .)

Nisi nam javil kolko te je stala večerja ( 8.marec ) ?? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je bila cifra eek.gif , pa se raje tega ne spominja biggrin.gif !

Mislim pa, da se nam taka investicija vsem poplača - mislim na oba zneska. Mene v soboto čaka servis, pa menjava gum tako, da je bil strošek za 8. marec samo senca tega, kaj me še čaka trance_11_confused.gif . Ampak, kot sem že omenil nekaj dni nazaj, za užitek ni škoda denarja trance_05_banana.gif .

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!