Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Kdaj bosta pri @X raider-ju? Sem mu obljubil da se bom oglasil in mogoče ...

@blond se še ni javil, če bo vreme porihtal. Računam pa na okrog 13 ure, ko je že bolj toplo...

halooo, @blond !!! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blond se še ni javil, če bo vreme porihtal. Računam pa na okrog 13 ure, ko je že bolj toplo...

halooo, @blond !!! ?

Če morda jutri dobim vse dele bo potem že v petek motor gotov. Javim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če morda jutri dobim vse dele bo potem že v petek motor gotov. Javim !

Vreme že bo .... tega me sploh ni strah.

Najprej naj x-raider v miru porihta kar ima za nardit, potem pa se mi slišimo.

jaz bi potem čimprej v soboto, da še naredimo kakšen kilometer, ker za nedeljo je pa že sneg napovedan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bosta pri @X raider-ju? Sem mu obljubil da se bom oglasil in mogoče ...

tudi jaz bi šel v soboto se malo zapeljati seveda če bo vreme.Bojan k x raiderju boš šel že z hondico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem računal ,da bi štartal že prej med deseto in inajsto.Ob enih je malo pozno,hitro se dan zaključi.tako da povejte kje se dobimo verjetno pri Ivanu in kdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi šel v soboto se malo zapeljati seveda če bo vreme.Bojan k x raiderju boš šel že z hondico

Daj ti naredi plan za sobotno furo ... tam cca 300km (lahko pa skočimo tudi na obalo) ;)

najverjetneje bo to zadnja letošnja fura

Štart pri x-raiderju ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi šel v soboto se malo zapeljati seveda če bo vreme.Bojan k x raiderju boš šel že z hondico

Saj še ni konec oktobra :hmm: , ne me :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ti naredi plan za sobotno furo ... tam cca 300km (lahko pa skočimo tudi na obalo) ;)

najverjetneje bo to zadnja letošnja fura

Štart pri x-raiderju ;)

neki me zajebava neznam poslati linka iz googel meps fura bi bila Mislinja,sg,jezersko čez avstrijo pa do Kranja,proti vranskem,CElje ,Stranice in Mislinja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še ni konec oktobra :hmm: , ne me :pos:

gre pa proti koncu.Zdaj že mene firbec matra kakšna bo saj te ne:pos: maš cajt za:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zajebava neznam poslati linka iz googel meps fura bi bila Mislinja,sg,jezersko čez avstrijo pa do Kranja,proti vranskem,CElje ,Stranice in Mislinja

Si mislil tole? http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=107045344425480496348.0004928f64c9dbd88397f&hl=sl&doflg=ptk&ie=UTF8&ll=46.355459,14.688721&spn=0.437893,0.877533&z=10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tole edino če ve kdo za boljšo furo

Mogoče nazaj preko Pavličevega sedla... v smeri Logarske doline, Mozirja, Velenja,...? Če bo vreme suho, se vam pridružim tudi jaz...  :worship:

Lp

p.s. @Blond... do @x_raiderja te morebiti lahko zapeljem tudi jaz... sicer še nimam "izkušenj" v vožnji sopotnika... je pa treba enkrat začet...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nazaj preko Pavličevega sedla... v smeri Logarske doline, Mozirja, Velenja,...? Če bo vreme suho, se vam pridružim tudi jaz... :worship:

Lp

p.s. @Blond... do @x_raiderja te morebiti lahko zapeljem tudi jaz... sicer še nimam "izkušenj" v vožnji sopotnika... je pa treba enkrat začet... :D

Vožnja z sopotnikom je skoraj enaka na začetku je malo hecna ker motor zadaj malo počepne,spredaj pa ga malo dvigne in je hecen občutek.JEpa problem če sopotnik ne gre z motorjem(se nagiba nasprotno od ovinka)lahko vozniku dela velike probleme.Če pa sopotnik sodeluje skoraj neveš da koga voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko Pavličevo sedlo zanimivo sam tam baje je slaba cesta .Tako je rekel taliban že na avstrjski je že slaba lahko pa tudi do naprej do alpen strase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko Pavličevo sedlo zanimivo sam tam baje je slaba cesta .Tako je rekel taliban že na avstrjski je že slaba lahko pa tudi do naprej do alpen strase

No, ne spomnim se, da bi tam bila "(pre)slaba" cesta... sem pa se letos preko Pavličevega sedla že 2x zapeljal... Osebno v soboto kam "predaleč" ne bi šel, ker so večeri že kar mrzli, pa še vinjeta mi je potekla... Pa tudi časovno bo (za kam dlje) treba prej odrinit od doma, pa vkalkulirat še kaki postanek... pa bo hitro "tema"...  :doze:

Lp

p.s. Hvala za nasvete okoli vožnje v dvoje... Pa še mogoče eno tehnično vprašanje (ki ne sodi glih tu sem): amortizerje (zadnje) je v takih primerih potrebno nastaviti za vožnjo v dvoje...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne spomnim se, da bi tam bila "(pre)slaba" cesta... sem pa se letos preko Pavličevega sedla že 2x zapeljal... Osebno v soboto kam "predaleč" ne bi šel, ker so večeri že kar mrzli, pa še vinjeta mi je potekla... Pa tudi časovno bo (za kam dlje) treba prej odrinit od doma, pa vkalkulirat še kaki postanek... pa bo hitro "tema"...  :doze:

Lp

p.s. Hvala za nasvete okoli vožnje v dvoje... Pa še mogoče eno tehnično vprašanje (ki ne sodi glih tu sem): amortizerje (zadnje) je v takih primerih potrebno nastaviti za vožnjo v dvoje...?

Naravno, jako je bitno da postaviš za vožnju sa više opterečenja.....drugačije se ponaša, tj tvrđi je ovjes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nazaj preko Pavličevega sedla... v smeri Logarske doline, Mozirja, Velenja,...? Če bo vreme suho, se vam pridružim tudi jaz...  :worship:

Lp

p.s. @Blond... do @x_raiderja te morebiti lahko zapeljem tudi jaz... sicer še nimam "izkušenj" v vožnji sopotnika... je pa treba enkrat začet...  :D

X-raider mi je javil, da bo motor najverjetneje že prej končan.

Tako ga bom najverjetneje jutri popoldan šel iskat in ne bo potrebe da me nekdo vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-raider mi je javil, da bo motor najverjetneje že prej končan.

Tako ga bom najverjetneje jutri popoldan šel iskat in ne bo potrebe da me nekdo vozi.

No, pa še vedno ne vemo za uro odhoda. Pa kje se bi dobili..? Še vedno pri @x_raiderju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potemtakem je meni za v soboto popolnoma vseeno

se bom prilagodil večini

pridem vsepovsod in grem kamorkoli ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še vedno ne vemo za uro odhoda. Pa kje se bi dobili..? Še vedno pri @x_raiderju ?

@x raiderja ne bo, kolikor je meni znano.

potemtakem je meni za v soboto popolnoma vseeno

se bom prilagodil večini

pridem vsepovsod in grem kamorkoli ;)

Ker imam danes ponoči delo, jutri ne morem štartati prej kot ob 11:00. Napišite kdaj greste in kje boste "stali". če mi uspe se Vam pridružim, preverim jutri zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@x raiderja ne bo, kolikor je meni znano.

Ker imam danes ponoči delo, jutri ne morem štartati prej kot ob 11:00. Napišite kdaj greste in kje boste "stali". če mi uspe se Vam pridružim, preverim jutri zjutraj.

Tudi jaz ne bom mogel zjutraj z vami startat, ker grem naprej (ob 9.uri) k vulkanizerju, da mi zaflika gumo...   :xx:  

Pokličem naokoli, ko bom gotov...

Lp

p.s. @skuterist, mogoče priletim v CE... (po)gledat tvoj nov motor...     :?

post-22093-086937600 1287163704_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej smo se zmenli ..... DREK

petek tvoja tura še velja ali ?

dajmo vsi skupaj rečt kdaj se lahko dobimo in kje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem rekel pred 11:00 (še bolje pa kakšno minuto kasneje) ne morem štartati, prej bom :surrender: . Če boste krog naredili proti CE se lahko dogovorimo, skratka kot sem rekel preverim jutri.

P.S. ja lahko pridete :whistle: so me presenetili in je bila dobava danes

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pelikan torej se midva dobiva (kdaj in kje) (lahko še kafe spijeva) potem pa letima za CE

tam poberema @skuterista in @petek123 (vpiši čas in kraj)

v Zrečah oz. tam nekje poberema še @sat500, ki bo priletel do tja (vpiši čas in kraj)

iz CE potem skupaj letimo naprej (lahko tudi planirano routo v kontra smeri)

moj predlog, ostali pa dopolnite in popravite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej smo se zmenli ..... DREK

petek tvoja tura še velja ali ?

dajmo vsi skupaj rečt kdaj se lahko dobimo in kje ...

V imenu @petek123-a sporočam, da on predlaga, da se dobimo okoli 11.ure v Celju (na MOL-u). Odpeljali pa bi "Kozjanski Grobnik"... ker bomo malo pozni za ruto, ki je bila prvotno predlagana, pa še vremenska napoved za pozno pololdan (za tisti del) ni glih obetajoča...   :hmm:

Kakorkoli, jaz pridem...   .)  

Lp vsem

p.s. Me je poklical (@petek123) in sporočil, da je v službi in ne more nič napisat v tej debati, lahko pa jo bere...    :(

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!