Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Malo še počakava, da vidiva kaj bo z vremenom ...

LJ mi je OK

na obali še tudi nisem bil letos ;)

Za na obalo rabiva malo več časa, se pravi obala = nedelja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam za :beer1:

Ta pir pa bo pasal kot hudič ....

za nedeljo je malo manj sonca napovedano, ni pa pravega mraza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pir pa bo pasal kot hudič ....

za nedeljo je malo manj sonca napovedano, ni pa pravega mraza....

jaz imam čas v soboto do enih potem gremo na kosilo,Ma boljša polovica 30 v nedeljo pa delam do 14 00 in mam čas popoldne.v četrtek in petek mam čas celi dan.Tako,da če je kdo za čet in pet naj javi,ali pa za sob zjutraj al pa ned popoldne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAN vsem skupaj je danes kdo za kakšno furco.Štartal bom okrog pol enih,ali ob enih če je kdo zainteresiran naj javi,Za traso se dogovorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAN vsem skupaj je danes kdo za kakšno furco.Štartal bom okrog pol enih,ali ob enih če je kdo zainteresiran naj javi,Za traso se dogovorimo.

Kaj je zdaj maxiji :?:D:)

No sem našel čas in @petek123 me je spremljal do LJ in nazaj, združili prijetno s koristnim, vmes pa malo :P .

Slik ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bom ob 12.30 na motorju...

skuterist bo priletel do MB in potem bova skupaj krenila nekam ......

smer in kilometri neznani ....

kdorkoli se nama lahko pridruži

če pa ima kdo kak predlog željo kam bi se šlo pa s predlogi na plan :)

nazaj pa bi rada bla pred temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam čas v soboto do enih potem gremo na kosilo,Ma boljša polovica 30 v nedeljo pa delam do 14 00 in mam čas popoldne.v četrtek in petek mam čas celi dan.Tako,da če je kdo za čet in pet naj javi,ali pa za sob zjutraj al pa ned popoldne

vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše, draga Simona, vse najboljše za te :photo: :beer1: :)

M & M iz Raven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spravljamo se na sobotno furo kot lačni k ....

Skuterist dobimo se v MB 12.30 ... kjer hočeš

povej kaj poznaš, da se ne boš iskal

potem pa krenemo nekam proti prekmurju

kje bi naj balonarji dol padli nimam pojma, ker nisem posluša takrat ;)

bom probal nekaj zrisat skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK 12.30 Lent

letimo na Šentilj potem pa po Route 69 ko konca ... t.j do Radgone in tam nazaj v SLO

kaj pravite na to ?

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK 12.30 Lent

letimo na Šentilj potem pa po Route 69 ko konca ... t.j do Radgone in tam nazaj v SLO

kaj pravite na to ?

Če se nam bo pridružil še Matic... morebiti nas malo (spet) zapelje po vinskih cestah... da bo vsaj nekaj ovinkov... ker Route 69 po avstrijski strani je "dolgočana"... pa še omejitve so tam...

ja, se vidimo na Lentu... se počakamo...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo šel jutri v nedeljo okrog kosila malo okrog Celja se peljat (vremenarji pravijo da bo vreme zdržalo) naj mi javi na PM ker ne sfolgam foruma stalno spremljat. pa do 17:00 moramo biti nazaj ker grem delat potem.

lpF

velja 12.30 na lentu ... potem pa kamorkoli samo, da bo letelo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram se opravičiti vsem, ki so me danes brezveze čakali.

zgleda da je odpovedal akumulator

sedaj sem ga dal polniti, da vidim kaj bo se jutri zgodilo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je še en lep dan okoli. Škoda da so tehnične težave usatvile @Blonda, štartali smo zato malo kasneje v smeri Sladkega vrha. "Brod" čez Muro žal ni vozil oziroma vodostaj je bil tako nizek da je "brodar" svetoval da pridemo kdaj drugič (problem klančine na prehodu na brod - prestrmo in možnost podrsanja). Nadaljevali smo v smeri Lenarta in Ptuja ter Ptujske gore, kjer nas je @Matic7 zapustil. @mavti, @Pelikan in jaz pa smo nadaljevali skupaj do Zreč. Sledila je :kava: in nekaj sladkega za "dušo", nato pa ker se je že "ohlajalo" vsak na svojo stran domov.

Posebej nas je veselilo da nas je @Mavti presenetil in zamenjal soboto za nedeljo :naughty: . Foto utrinke bo "prilepil" @Pelikan, tole je samo za vzorec :surrender: .

post-4877-011380600 1288460729_thumb.jpg

post-4877-076153500 1288460753_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x rider,glede na tvoje pohvale na forumu glede servisov,se priporoča tudi moj kymco.

Tole pa nadaljujte v temi moj maxiscooter, zaradi preglednosti. Hvala

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Pozdrav.

Danes  sem se v trenutku odločil da se pridružim fantom na skupni vožnji , pa delo gor ali pa dol ,se na brzino oblekel in  gas pa dolgo luč.  :whistle:

Dobili smo se na  Lentu v Mariboru  malo podebatirali  žav je enega ustavila okvara  :wallbash: ,ostali  pa smo skočili na na  motor  :yea2:  in po okoliških vaseh in hribih  ,vreme je bilo fenomenalno  :yes:   :yes:  :yes:   pa še dodatni veter je dodal h končni hitrosti   :naughty:   :naughty:  

Fantje lepa hvala za družbo in  :kava:   bilo je lepo.  :grupni:

Nekateri že razmišljajo o koncu sezone ampak mislim da bo še kar nekaj sončnih in suhih dni tako da zaenkrat ta potrucani (vztrajni) nadaljujemo.

 PS.pa še mal  za hec, fantje ali smo sploh opazili  :hmm:   :hmm:  da  " skuterist je in ni skuterist".

Lep pozdrav se vidimo:   Anton  :yea1:   :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, sta že @skuterist in @Mavti napisala skoraj vse... Dodal bi le, da "sočustvujem(o)" z @Blond, da ni mogel z nami, ker smo odpeljali eno res dobro maxi furico.... Ko smo ga čakali, smo se spoznali tudi z dvema motoristoma iz Graza (Avstrija). Ker je bil eden skuterist... smo se seveda zapletli v pogovor in ju povabili na katero od naših srečanj... med drugim tudi (v Tomislavovem imenu) v Osijek... pa tudi v...

Kakorkoli... ko smo nekateri že mislili, da je konec maxi sezone, smo danes (v kar toplem vremenu za ta čas) prav uživali v nizanju ovinkov...  Veter? Ja, kar fajn je pihalo... a nas to ni niti preveč motilo, ker smo nekako vsi... lovili še te zadnje letošnje kilometre...

Lep maxi pozdrav do naslednjič...

p.s. @Blond... do naslednjega tedna zrihtaj maxija... napoved je dobra...!!!

post-22093-099791700 1288466717_thumb.jpg

post-22093-094943300 1288466728_thumb.jpg

post-22093-049220900 1288466741_thumb.jpg

post-22093-076147400 1288466751_thumb.jpg

post-22093-013611400 1288466762_thumb.jpg

post-22093-001903600 1288466775_thumb.jpg

post-22093-065507400 1288466783_thumb.jpg

post-22093-009469500 1288466806_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!