Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Vidim, da so ostale slikice že drugi prilimali. Jaz mam samo še eno, ki bi znala bit zanimiva:

Bo še kdo mislil da si prilimal kakšno "staro" sliko :whistle:. Žal ti je lahko da nisi šel znami na posladek. No jaz sem danes sezono zaključil. Nabralo se je dovolj kilometrov (večina s sesalcem :grim ), sedaj pa čakamo novo sezono, ki pa upam da bo najmanj takšna kot letošnja :rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, moral sem vas pustit še malo same, da se znorite in me ne rabite nostop čakat :P Drugač me naslednjič sploh več ne bote zraven vzeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridete v "moje" konce dam za  :kava:

Grem po moji (skoraj) že standardni poti...   :worship:  

Če ne smeš "predaleč"... se morebiti kje srečava, npr. v Zrečah...? Te povabim na "tortico"...   :D

Od doma predvidoma odrinem ob cca. 11.30uri... 

Če ima (še kdo čas)... Vabljen zraven...

Lep maxi pozdrav vsem...

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem po moji (skoraj) že standardni poti...   :worship:  

Če ne smeš "predaleč"... se morebiti kje srečava, npr. v Zrečah...? Te povabim na "tortico"...   :D

Od doma predvidoma odrinem ob cca. 11.30uri... 

Če ima (še kdo čas)... Vabljen zraven...

Lep maxi pozdrav vsem...

Ne bo šlo, sem že prej "pokuril" še zadnje dovoljene kilometre :rolleyes:. Dobil sem obisk, vendat "gost" ni hotel pozirati, zato sem ga ujel samo v hrbet :whistle:

post-4877-0-77669000-1289056480_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo, sem že prej "pokuril" še zadnje dovoljene kilometre :rolleyes:. Dobil sem obisk, vendat "gost" ni hotel pozirati, zato sem ga ujel samo v hrbet :whistle:

Mi pa ga poznamo, čeprav je slikan le v hrbet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Što je rekao skuterist iz Austrije će se priključit?

Ništa nije obečao, uzeo je internetnu adresu i rekao da če pogledat.

A furaste še kej????

Moram priznati da sem v soboto letošnjo sezono(po moje uspešno :rolleyes: ) zaključil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A furaste še kej????

nismo še zaključli ..... čeprav zdaj spet čakamo vreme

na avto že montiramo zimske gume, motorja pa še ne pospravit .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burgi še prede :naughty:

Pozdravljeni

Včeraj popoldne sem naredil izlet proti Ptuju in mejnemu prehodu Zavrč in nazaj približno 240 km  :yea2:  

Cesta od doma že mokra  :grrr  od Mozirja dalje pa suho in lepo vreme,v  Ptuju paje očitno veter doma, nazaj pa je začelo deževati  pri Žalcu in vztraja še danes.  :notworthy:

Vožnja še zmeraj super samo na čiščenje motorja bo treba bolj pazit  :eek:  oziroma več čistit ker so naši cestni specjalci že začeli kar pošteno solit dolčene odseke cest  :headbang:   :headbang: ,saj  veste morajo porabit več soli kot lani če ne niso delavno uspešni.   :slap:   :slap:

lep pozdrav :Mavti.  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo še zaključli ..... čeprav zdaj spet čakamo vreme

na avto že montiramo zimske gume, motorja pa še ne pospravit .....

norci :grim

jaz sem že na zimskem :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota LJ - Trebnje - Sevnica - Celje - Vransko - LJ -> 210 km brez avtoceste, prav lepo je bilo ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeta se lep novemberski vikend :yes: , prav primeren za kakšno vožnjo. Ker sem imel zadnja dva meseca polno raznih obveznosti :angry: in za maxija ni bilo časa, bom ta vikend to poskusil nadoknaditi.

Če je še kdo, ki še ni pospravil :zzz: svojega lepotca na zimsko spanje, se lahko dogovorimo za kakšno furo in kavico.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga še nisem pospravil, ker še nisem dobil akumulatorja.

jutri bom preveril kakšno je stanje s tem nesrečnim akumulatorjem in če ga dobim potem za vikend pade fura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljeno mi je, da dobim jutri nov akumulator.

če bo to res, ga bom jutri aktiviral in v nedeljo bom za kakšno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeta se lep novemberski vikend :yes: , prav primeren za kakšno vožnjo. Ker sem imel zadnja dva meseca polno raznih obveznosti :angry:  in za maxija ni bilo časa, bom ta vikend to poskusil nadoknaditi.

Če je še kdo, ki še ni pospravil  :zzz:  svojega lepotca na zimsko spanje, se lahko dogovorimo za kakšno furo in kavico.

:whistle:

Ne, nismo še pospravili maxijev...  :zzz: ...danes sem po službi še odvozil eno kratko furico... in tudi jutri se zapeljem še malo naokoli...

Če ti ni predaleč, se mi lahko pridružiš...   :)

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljeno mi je, da dobim jutri nov akumulator.

če bo to res, ga bom jutri aktiviral in v nedeljo bom za kakšno vožnjo

Meni je nedelja ok. In tudi štajerski konec mi zaradi vremenske napovedi B) bolj ustreza, kot primorski.

Iz Ljubljane štartam okoli 10 h. Lahko se dobimo npr.Slovenska Bistrica, Zreče...in popijemo kozarec mladega vina !:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nismo še pospravili maxijev... :zzz: ...danes sem po službi še odvozil eno kratko furico... in tudi jutri se zapeljem še malo naokoli...

Če ti ni predaleč, se mi lahko pridružiš... :)

Lep maxi pozdrav

Pelikan, meni nedelja, sobota ne bo znesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelikan, meni nedelja, sobota ne bo znesla.

Nedelja bo "vetrovna"...   :xx:  ...kakorkoli, uživaj maximalno...  :)

Lp do naslednjič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel prost dan in se zapeljem malo na Golico (Sobot) in osuplo gledal v jezero, vode le za peščico :eek:. Zgleda da bodo nekaj delali. Na cesti in ob jezeru na :kava: pa srečal kar nekaj motoristov, pa čeprav ni vikend. Mislim da bo ta vikend kar nekaj motoristov na cestah , ker so zelo ugodne vremenske napovedi za ta letni čas. Kdorkoli se bo vozil naj malo pazi na posledice Martinovanja :alko: in v pondeljek ne pozabit menjat gum na konjičku in če bo zopet naslednji vikend lep in primeren za vožnjo ,ker je od 15.11 obvezna zimaska oprema. No, ne preveč resno jemati tega zadnjega stavka.:lol1::lol1::lol1: Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel prost dan in se zapeljem malo na Golico (Sobot) in osuplo gledal v jezero, vode le za peščico :eek:. Zgleda da bodo nekaj delali. Na cesti in ob jezeru na :kava: pa srečal kar nekaj motoristov, pa čeprav ni vikend. Mislim da bo ta vikend kar nekaj motoristov na cestah , ker so zelo ugodne vremenske napovedi za ta letni čas. Kdorkoli se bo vozil naj malo pazi na posledice Martinovanja :alko: in v pondeljek ne pozabit menjat gum na konjičku in če bo zopet naslednji vikend lep in primeren za vožnjo ,ker je od 15.11 obvezna zimaska oprema. No, ne preveč resno jemati tega zadnjega stavka.:lol1::lol1::lol1: Lp.

Samo da boš vedel, zimske gume na svojih mopedih imajo pa poštarji. Sem lani enega vprašal, ko je po 5 cm snegu priril do nas, kako more - pa mi je pokazal zimske gume :? In ko je speljal v klanec, sem imel oči 10 cm zunaj, tako je šlo po snegu navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel prost dan in se zapeljem malo na Golico (Sobot) in osuplo gledal v jezero, vode le za peščico :eek:. Zgleda da bodo nekaj delali. Na cesti in ob jezeru na :kava: pa srečal kar nekaj motoristov, pa čeprav ni vikend. Mislim da bo ta vikend kar nekaj motoristov na cestah , ker so zelo ugodne vremenske napovedi za ta letni čas. Kdorkoli se bo vozil naj malo pazi na posledice Martinovanja :alko: in v pondeljek ne pozabit menjat gum na konjičku in če bo zopet naslednji vikend lep in primeren za vožnjo ,ker je od 15.11 obvezna zimaska oprema. No, ne preveč resno jemati tega zadnjega stavka.:lol1::lol1::lol1: Lp.

Samo da boš vedel, zimske gume na svojih mopedih imajo pa poštarji. Sem lani enega vprašal, ko je po 5 cm snegu priril do nas, kako more - pa mi je pokazal zimske gume :? In ko je speljal v klanec, sem imel oči 10 cm zunaj, tako je šlo po snegu navzgor.

@x_raider... ja, tudi jaz sem bil prejšnjo soboto na "Golici"... srečal pa le nekaj motoristov, pa še ti smo bili sami slovenci... .) ...jezero pa je vsakič bolj prazno... Sem si oni dan gori vzel malo več časa... in si pogledal (+poslikal) tudi spomenik, komu je sploh namenjen... ja, zanimivo... :hmm:

Ja, morebiti se danes spet odpeljem tja gor, čeprav sem mislil iti v drugo smer... Je še kdo, ki bi šel tja gor....? Kakorkoli, naj mi javi... ali pa naj predlaga še kako drugo varianto, ki ne bo nam štajercem "predaleč"...!??

Lep maxi pozdrav

p.s. @x_raider... Vsekakor pa je dobrodošlo, da si nas "spomnil", da je treba imet obvezno zimsko opreme tudi maxijih... ta tvoj "nasvet" si pa "zasluži", da ga objaviš še kje drugje tuuuuudi... he,he... :D

@Sat500... zimske gume? Ja, morebiti pa res preobujemo maxije na Metzeler Wintec... ker, če bo zima takšna, kot se "kaže" sedaj... bo še kar nekaj kilometrov možno narediti... pa četudi bo sneg... vsaj naši sosedi italjani so to gumo preizkusili tudi v

:xx:

post-22093-0-82839400-1289637661_thumb.jpg

post-22093-0-74939900-1289637670_thumb.jpg

post-22093-0-40190100-1289637682_thumb.jpg

post-22093-0-35607100-1289637692_thumb.jpg

post-22093-0-06381500-1289637700_thumb.jpg

post-22093-0-51997200-1289637708_thumb.jpg

post-22093-0-97291400-1289637717_thumb.jpg

post-22093-0-52621500-1289637727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!