Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Tako, odločitev je padla... danes grem v Prekmurje... kjer se bom srečal z @dore61..  :worship:

Vsi morebitni interesenti... vabljeni zraven... Predvidoma bom iz MB odrinil med 11.30 in 12.uro...  :surrender:

Za podrobnosti, me kontaktirajte na GSM...

Lep maxi pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor pričakujemo poročilo današnjega izleta

nažalost ne morem zraven, ker sem komaj dobil akumulator.

Sedaj sem ga napolnil s kislino in čakam.......

pozno popoldan ga bom montiral, potem bom pa za jutri za kakšno vožnjo

je pa res, da je za jutri napovedan veter ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako akumulator je aktiviran, napolnjen in zmontiran ... naredil sem 2 kroga okoli bloka, da preverim če je vse OK in parkiral nazaj.

V opravičilo za čakanje pred 14 dnevi vabim jutri vse na kakšno 150+ km furco in hladen pir na cilju.

Kdo se mi bo pridružil ?

vremenska napoved je toplo a veter ... pa vendar se ne dam ... vožnja in pivičko ;) verjetno zadnjič letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@x_raider... ja, tudi jaz sem bil prejšnjo soboto na "Golici"... srečal pa le nekaj motoristov, pa še ti smo bili sami slovenci... .) ...jezero pa je vsakič bolj prazno... Sem si oni dan gori vzel malo več časa... in si pogledal (+poslikal) tudi spomenik, komu je sploh namenjen... ja, zanimivo... :hmm:

...............

Spomenik je posvečen delavcem, ki so umrli ob izgradnji hidroelektrarne Koralpe (videti je da je bil eden celo slovenec).

lepo da se še vozite, sem vam kar malo "fouš" :evilgrin:

tako akumulator je aktiviran, napolnjen in zmontiran ... naredil sem 2 kroga okoli bloka, da preverim če je vse OK in parkiral nazaj.

V opravičilo za čakanje pred 14 dnevi vabim jutri vse na kakšno 150+ km furco in hladen pir na cilju.

Kdo se mi bo pridružil ?

vremenska napoved je toplo a veter ... pa vendar se ne dam ... vožnja in pivičko ;) verjetno zadnjič letos

:headbang:

Pridite v "moje" konce, jaz sem sedaj prepočasen na dveh kolesi da bi šel kam dlje. Lahko pa se vozim brez čelade :whistle:

Pa še ena "spominska" slika, kje vse sem (smo) bili letos (1xGG in Malta sta pa malo nazaj)

post-4877-0-49593900-1289662839_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako akumulator je aktiviran, napolnjen in zmontiran ... naredil sem 2 kroga okoli bloka, da preverim če je vse OK in parkiral nazaj.

V opravičilo za čakanje pred 14 dnevi vabim jutri vse na kakšno 150+ km furco in hladen pir na cilju.

Kdo se mi bo pridružil ?

vremenska napoved je toplo a veter ... pa vendar se ne dam ... vožnja in pivičko ;) verjetno zadnjič letos

Če prideš do Celja, lahko spijeva kavico. Iz Celja nameravam nadaljevati v smeri Laško-Brežice-Novo Mesto-Lj.

Tudi Skuterist lepo vabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš do Celja, lahko spijeva kavico. Iz Celja nameravam nadaljevati v smeri Laško-Brežice-Novo Mesto-Lj.

Tudi Skuterist lepo vabljen.

No sporočita (sporoči) kdaj bosta v CE, jaz rabim do "centra" cca 10 minut. Potem pa najdemo en sončen vrt in popijemo :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako akumulator je aktiviran, napolnjen in zmontiran ... naredil sem 2 kroga okoli bloka, da preverim če je vse OK in parkiral nazaj.

V opravičilo za čakanje pred 14 dnevi vabim jutri vse na kakšno 150+ km furco in hladen pir na cilju.

Kdo se mi bo pridružil ?

vremenska napoved je toplo a veter ... pa vendar se ne dam ... vožnja in pivičko  ;) verjetno zadnjič letos

Žal brez mene... maxi sezona je zame letos končana!    :headbang: 

Danes, v Murski Soboti sem maxija čisto slučajno (na kratkem postanku) postavil tako, da je pred menoj "zaijala" guma brez gume... :eek:  ...in mojega današnjega izleta je bilo konec...  :cry:   ...saj sem samo še obrnil in se počasi odpeljal domov...  :xx:

Lp vsem... s katerimi smo letos naredili kar dosti prijetnih maxi kilometrov...   :worship:

p.s. @Dore61... hvala za povabilo!!! Nisem imel več volje ...nadaljevati vožnjo s tako gumo... Se pa zato (zagotovo) vidimo naslednje leto...   :D

post-22093-0-79622400-1289672616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni je jutrišnji dan skazilo družinsko kosilo ... pa še sam ga morem pripraviti

dobro so me namočili :headbang: :headbang:

tako bom na dveh kolesih samo dopoldan

planiram odpeljati iz MB enkrat med 8.00 in 9.00 in nazaj moram biti ob 12.00

potem pa za šporhet .....

ker nimam plana kam lahko gremo tudi v CE na kafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni je jutrišnji dan skazilo družinsko kosilo ... pa še sam ga morem pripraviti

dobro so me namočili :headbang: :headbang:

tako bom na dveh kolesih samo dopoldan

planiram odpeljati iz MB enkrat med 8.00 in 9.00 in nazaj moram biti ob 12.00

potem pa za šporhet .....

ker nimam plana kam lahko gremo tudi v CE na kafe

Kaj je pol fanta? Ob 10:15-110:30 v CE na kavi? Javita kako in kaj da določimo lokacijo, preverim še jutri zjutraj da vidim kako sta se dogovorila oziroma odločila.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol fanta? Ob 10:15-110:30 v CE na kavi? Javita kako in kaj da določimo lokacijo, preverim še jutri zjutraj da vidim kako sta se dogovorila oziroma odločila.

zaradi mene ja .... samo glej, da izbereš eno dobro terasico na sončku in eno dobro :boobies: kelnarco....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol fanta? Ob 10:15-110:30 v CE na kavi? Javita kako in kaj da določimo lokacijo, preverim še jutri zjutraj da vidim kako sta se dogovorila oziroma odločila.

Ob cca 10.30 bom na OMW pumpi v Celju. Ti samo uredi da bo :boobies: pripravljena na najin prihod.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj? Lep dan bo, malo vetra pa vaju ja ne bo prestrašilo?

Če prideta se dobimo v centru mesta. @Blond še znaš priti do tja kjer smo bili nazadnje (@petek123, @pelikan in ti)? V bližini imamo potem nekaj "sončnih" vrtov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da 1965 ne pride in da na vašem koncu piha ... pri nas še ne, bom obrnil smer prekmurje .....

odrinem ob 9.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Po objavi odličnih Pelikanovih slik   :worship:  z  Golice je tudi mene potegnilo v nedeljo tja gor, presenečen nad obiskom ljudi  :eek:  :eek:   in tudi nad dobro ohranjenimi koreninami dreves v jezeru, kod da so bila samo mesec dni pod vodo in ne več let , sem se zapeljal ob jezeru do cerkvice (4km) tam se lepo vidi potok ki teče v jezero.V sezoni pobirajo vstopnino tako da sem nekaj prišparal.

Verme odlično ,miljoni jesenskih odtenkov barve ,zato sem podaljšal pot po Avstriji in čez jezersko v Kranj in domov.

Glede vetra pa naslednje ko se žalim motoristom  zaradi slabe prednje šipe na motorju  :hmm:  mi vsi pravijo da na motorju pa  mora pihat    :yes:  no ptem pa naj piha.  :whistle:   :whistle:   :whistle:

   

Srečal zelo veliko motoristov  :yea2:  pa niti enega  skuterista fantje kaj je zdaj to?   :blink:   :blink:  :zzz:

      Lep pozdrav: Mavti  :yea1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal brez mene... maxi sezona je zame letos končana!    :headbang: 

Danes, v Murski Soboti sem maxija čisto slučajno (na kratkem postanku) postavil tako, da je pred menoj "zaijala" guma brez gume... :eek:  ...in mojega današnjega izleta je bilo konec...  :cry:   ...saj sem samo še obrnil in se počasi odpeljal domov...  :xx:

Lp vsem... s katerimi smo letos naredili kar dosti prijetnih maxi kilometrov...   :worship:

p.s. @Dore61... hvala za povabilo!!! Nisem imel več volje ...nadaljevati vožnjo s tako gumo... Se pa zato (zagotovo) vidimo naslednje leto...   :D

Škoda, da se nisi javil, če si že bil v mojih krajih... bi lahko skočila na :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Netko se nije ni pohvalio (@pelikan ) da je ove godine naredio km da je guma nestala sa felge...... :unsure: :blink: :kva1: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Netko se nije ni pohvalio (@pelikan ) da je ove godine naredio km da je guma nestala sa felge...... :unsure: :blink: :kva1: :yes:

evo moje... druge letos

post-21479-0-41434200-1290118973_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P ozdravljeni

Pravkar sem končal glancanje  skuterja,madonca kakšen sijaj  :whistle:   :whistle:   :whistle:

Sem šel v soboto popoldne službeno v Begunje na gorenskem ,vreme na poti tja sončno toplo odlično  :) , potem pa se je zadeva zavlekla in sem odšel proti domov že po temi in  je bila  kar močna megla tako da bi že meglenke rabil.   :blink:   :P

Na Črnivcu popravljajo del ceste in zato doživiš prave pasti   :eek:   :eek:   :eek:   :eek:  kar ne morem verjet   :BUA:   :BUA:   :BUA:  (sem jo še dobro odnesel) delavcev seveda nikjer pa verjetno imajo helikopter ker drugače ne bi pustili take ceste  :SS   Vsekakor ni bila zadnja vožnja letos  :OK:  

Lep pozdrav: Mavti  :yea1:pa pazite nase !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Netko se nije ni pohvalio (@pelikan ) da je ove godine naredio km da je guma nestala sa felge...... :unsure:  :blink:  :kva1:  :yes:

...Vsekakor ni bila zadnja vožnja letos  :OK:  

Lep pozdrav: Mavti  :yea1: pa pazite nase !

@osnexus...  ja, kilometrov je bilo letos "ogromno"... (preko 12K)... ja. guma pa še (komaj) drži felne...    :xx:

Za mene je definitivno konec maxi sezone...  :(  ...vsi, ki pa še boste lovili "lepe" dni... pa želim varno vožnjo... in se (zagotovo) vidimo naslednjo leto...   :OK: 

post-22093-0-69422700-1290635896_thumb.jpg

post-22093-0-57771500-1290635908_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!