Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Nisi nam javil kolko te je stala večerja ( 8.marec ) ?? :naughty: :naughty:

Sporazumno,bo ta večerja in še kaj konec meseca mladosti ve se kje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek dopoldan grem v LJ, je kdo za zraven :whistle:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To značo da si Hondi napravio servis....

:grrr Idem na .....

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona "odprta", moped pripravljen. Na Trojanah kar nekaj mopedov, v Šempetru srečal črnega Xcitinga :hmm:

post-4877-0-97247600-1299861423_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona "odprta", moped pripravljen. Na Trojanah kar nekaj mopedov, v Šempetru srečal črnega Xcitinga :hmm:

:yea1::yea1::010:010:OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa, topla, sončna sobota .... kje ste? kam se bote zapeljali ???

jaz se obračam proti Koroški .... gremo "burgija" pripravit na sezono....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa, topla, sončna sobota .... kje ste? kam se bote zapeljali ???

jaz se obračam proti Koroški .... gremo "burgija" pripravit na sezono....

moj je že tam, kamor greš ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes naredil tehničnega, drugi teden rešim še zavarovanje in registracijo, sredi aprila (ker prej ne bo časa) se bo trebalo odpravit za vami na Koroško, nekje vmes pa še gume menjat - danes me je jedva na tehničnem spustil skozi, saj so gume že čist na meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona "odprta", moped pripravljen. Na Trojanah kar nekaj mopedov, v Šempetru srečal črnega Xcitinga :hmm:

Verjetno moj sosed ga nagovarjam, da se nam pridruži. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes naredil tehničnega, drugi teden rešim še zavarovanje in registracijo, sredi aprila (ker prej ne bo časa) se bo trebalo odpravit za vami na Koroško, nekje vmes pa še gume menjat - danes me je jedva na tehničnem spustil skozi, saj so gume že čist na meji.

Danes sem se peljal mimo Širnika, v koloni stojijo za menjavo gum.

Lani so nekateri čakali po več ur.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ker je bil danes lep in topel dan, čeprav melo vetroven in ker sem imel čas in sem lahko združil prijetno s koristnim sem se odpravil iz MB proti CE in potem na Velenje in SG.

Tam sem pri Xraiderju srečal sat500 in sma na kratko poklepetala. Xraider se je potrudil in pregledal mojega "burgija" zamenjal potrebno in motor pripravil na sezono.

Imel sem priložnost gledati mojstru pod prste in postaviti 1001 neumno vprašanje. Naučil sem se veliko novega o maxijih in vzdrževanju le teh.

Po zaključenem servisu sem se poslovil od Xraiderja in krenil naprej za Dravograd in nazaj proti MB.

Sobota je tako dala 200 prečudovitih kilometrov.

V CE sem na drugi strani križišča videl enega Piaggio MP3 v Vojniku pa še (če sem dobro videl) belega Burgmana in še nekaj .... je bil kdo od nas ???

Tako motor je pripravljen in sezona ODPRTA.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona odptra. Padlo prvih 50 km. Skok čez Trojane in nazaj v Ljubljano. Vroče ni bilo, za to je poskrbel veeeter. Kmalu se vidimo na kakšni skupni furi.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i to se dogodilo, nakon strpljivog čekanja u trajanju od dva tjedna danas smo se provozali 60-tak kilometara....utiske još sređujem....vrijeme je moglo biti i bolje ali kako se kod nas kaže dobar je i led kad nema kiše.....

post-28141-0-74670500-1300025989_thumb.jpg

post-28141-0-56902000-1300026017_thumb.jpg

post-28141-0-53596700-1300026037_thumb.jpg

post-28141-0-27411300-1300026081_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes malo pretegnil "noge" mojemu burgiju. Sicer sem še včeraj dokončal začeto delo okoli osvetlitve, tako da je pripravljen na začetek sezone. Sem se zapeljal samo do Radgone in nazaj, ker je kar precej pihalo tako da ni bilo pravega užitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Lenartu srečal enga burgmana okoli 14.30 ure, okoli 15.30 pa rdečega nexusa v Jarenini. Kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Lenartu srečal enga burgmana okoli 14.30 ure, okoli 15.30 pa rdečega nexusa v Jarenini. Kdo od tukaj?

Ob tem času sem se jaz peljal skozi Lenart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi tuki gor,

no men je pa v dobem mesecu dni, kolikor imam MP3-ja uspelo narediti 500 km :kva2: in tudi v soboto sem bil na furi tokrat iz Ljubljane proti Kočevju in srečal sem kar nekaj maxijev in nekaj motoristov, ki so čudno pogledali :eek: kaj se to vozi po cesti :lol1:, saj v naših koncih niso vajeni maxi triciklov, no potem so tudi pozdravili. :yea1:

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za dobrodošlico.

jutri mogoče pridem na obalo s skuterjam na :kava: , upam da bo lepo vreme, kot ga napovedujejo. če bo kdo od vas za kakšno :kava: ga vabim.

Res upam na lepo vreme brez dežja. :OK::yea1:

LP A

Dežja ne bo, bo pa kar močno pihalo . Na tvojem mestu bi malo premislil . V kolikor prideš dol me skontaktiraj preko gsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežja ne bo, bo pa kar močno pihalo . Na tvojem mestu bi malo premislil . V kolikor prideš dol me skontaktiraj preko gsm

Bom vidu kakšno vreme bo jutri zjutraj, zdele je malo začelo jasnit v LJ , upam, da bo jutri boljše. veter pa ni ovira. če pridem dol se slišva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!