Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Pojdite gor čez Prebold, tako da lahko rečete da ste odpeljali "znamenite ovinke". Če imate čas za kavo se javite, sicer imam nekaj "službenih" obveznosti, vendar se bo čas za kavo našel.

Ob kakšni uri :? pa si imel v mislih jutri (čez Prebold?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel s tabo vendar ne upam, nekje mi olje pušča ...

bom mogo počakat x-raiderja, da si vzame čas zame

spodaj? Si pregledal filter, če je dobro zategnjen? Merilna paličica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo društvo,jutri soboto 9.10. ob 13 h je zaključek motoristične sezone v MS pri poligonu Španik.Iz pol.postaje nas vabijo- nas maxi skuteraše na to srečanje(saj so slišali da smo sami" resni")tudi bograč bo,pa spretnostne vožnje...

Če kdo želi pa se naj pripelje.lp iz MS :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodaj? Si pregledal filter, če je dobro zategnjen? Merilna paličica?

Filtri vse je vredo, saj sem mu nazadnje delal servis, kaže pa na semenring v prenosu ali kolesu, žal pa sem trenutno odsoten. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pušča zadaj levo, predvidevam, da nekje na menjalniku

x-raider ... ko boš utegnil mi prosim javi, da ti ga pripeljem

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo časa za vse, jutri bom cel dan na 2 kolesih, ampak na lasten pogon...

...zgleda, da bom zaključil maxi sezono za letos.

No, mogoče pa nas preseniti še kak topel dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri okoli 11-te ure odrinem iz Ljubljane na kavo v Portorož ali Piran, če je

še kdo za eno turistično vožnjo je dobrodošel.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri okoli 11-te ure odrinem iz Ljubljane na kavo v Portorož ali Piran, če je

še kdo za eno turistično vožnjo je dobrodošel.

lep pozdrav

Verjetno se ti pridružim. Kje se dobiva-mo ?B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se ti pridružim. Kje se dobiva-mo ?B)

A se dobimo na Dolgem mostu pri končni postaji 6, na parkirišču, ob 11.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v nedeljo zagotovo... Čas? Vama sporočim dopoldan.... predvidoma pa tam med 13. in 14.uro...

Lp na Koroško

Nedelja hvala bogu sem fraj kam se gremo peljat lahko čez prebold ali proti koroški na golico javite men je vseeno sam da mam motor pod sabo pa da je lepa cesta ena varjanta je tudi proti Kozjem so todi nori ovinki.Za Marijo reko sepravi prebold.Cesta je v gozdu če pa je suha nevem na nekaterih delih sigurno je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljska furca... na "Golico" po avstrijski strani, v smeri Slovenj Gradca, Mislinje, SL. Konjic in nazaj proti Mariboru...   :P

Če ima kdo danes čas, se mi lahko pridruži... @sat500 in/ali @petek123! Mi se lahko dobimo na "Golici" ali pa če boste šla prek Radelj gor, pa na krožišču v smeri Golice...!?   :?

Danes se obeta še en lep jesenski dan in treba ga je maXi izkoristiti...   :worship:

Lp

p.s. Včeraj sem se odpeljal do Sevnice do @Posavca, prek Celja (kjer sem spil kavico z @skuteristom), pa nato prek Prebolda, Marija Reke, Sevnice, Podčetrtka, Rogaške, Poljčan domov (skupaj dobrih 260km)... Fajn turica! @Posavc hvala "prigrizek" in da si me spremljal del poti...   :D

post-22093-016799400 1286695215_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja hvala bogu sem fraj kam se gremo peljat lahko čez prebold ali proti koroški na golico javite men je vseeno sam da mam motor pod sabo pa da je lepa cesta ena varjanta je tudi proti Kozjem so todi nori ovinki.Za Marijo reko sepravi prebold.Cesta je v gozdu če pa je suha nevem na nekaterih delih sigurno je

Ajde fantje gremo kam al ja.a ste vsi na volitvah al kaj javite čimprej jaz grem na motor lahko me kontaktirate na telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde fantje gremo kam al ja.a ste vsi na volitvah al kaj javite čimprej jaz grem na motor lahko me kontaktirate na telefon

Nisi videl moje objave... malo višje? 

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde fantje gremo kam al ja.a ste vsi na volitvah al kaj javite čimprej jaz grem na motor lahko me kontaktirate na telefon

Volitve so za popoldne, jaz grem samo v drugo smer.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem nazaj :010 , vreme idealno v Piranu 20 stopinj :yea1:, kopalcev ne manjka.

post-15350-065659600 1286723503_thumb.jpg

Mene je tudi zamikalo, da bi skočil samo nisem imel kopalk s seboj.

Drugače je morje po novem že pri Planini samo kopalcev ni.

post-15350-015010800 1286723439_thumb.jpg

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rajcaj nas ja ....

če bo vreme bom drug teden skočil tudi sam dol ...

danes sem pač nabiral kostanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rajcaj nas ja ....

če bo vreme bom drug teden skočil tudi sam dol ...

danes sem pač nabiral kostanje ;)

Mi smo pa kostanje pekli in jedli. Pa pili sladki mošt lastne proizvodnje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, še ena nedelja je minila v prijetni maxi družbi! Našli smo se @petek123 (prišel je celo do MB-ja!!!), @sat500+sopotnica, jaz ...pa tudi @x_raider si je "vrtgal" nekaj minut za nas (v Dravogradu)... zelo nas je veselilo, da smo se srečali z njim, ker nam je nekako "manjkal" celo maxi sezono... kakorkoli, ob :kava:  ...smo dorekli plane za prihodnje leto... in se odpeljali po začrtani poti... najprej na "Golico"... in (seveda) nazaj po isti poti, ...potem pa še nekaj KM skupaj, ko smo se razšli s @sat500+ ...mi2 z @petek123 sva se ustavila še v Mislinji, spila...seveda še eno   :kava:  (in vsaj jaz, sem spoznal še eno motoristko, ki se nam morebiti kdaj (na kakem izletu) tudi pridružila(?)..  @skuterissssst!???   .)  Čimprej nabavi motor!!!   :D  )... Torej, po krajšem "maxi" postanku sva z @petek123 nadaljevala v smeri Sl.Konjic (preko Vitanja)..., kjer sva se razšla...

Lep maxi pozdrav do naslednjič...   :OK: 

p.s. Tako, kot že nekajkrat letos... smo se odpeljali v znani družbi, nam najljubše kilometre, kjer smo videli tudi izpraznjeno jezero... btw.   :D

post-22093-058361600 1286734303_thumb.jpg

post-22093-045919100 1286734311_thumb.jpg

post-22093-049978500 1286734321_thumb.jpg

post-22093-059661500 1286734334_thumb.jpg

post-22093-082915600 1286734345_thumb.jpg

post-22093-077146500 1286734357_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem čakal na kakšen SMS, bi s 4 kolesi "pridirkal". Kot kaže je letos sezona zaključena. Vam bom pa tole drugo leto vrnil, Vas bom vabil na izlete :whistle: potem bomo videli koliko je resnih :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem čakal na kakšen SMS, bi s 4 kolesi "pridirkal". Kot kaže je letos sezona zaključena. Vam bom pa tole drugo leto vrnil, Vas bom vabil na izlete :whistle: potem bomo videli koliko je resnih :grrr

Meni je letošnja sezona minila kot bi mignil pa čeprav sem naredil 5500km , zato sem tudi predčasno prodal motor ker je zmankalo časa za vožnjo, žal pa mi je bilo tistih skupnih izletov da se jih nisem mogel udeležiti zaradi vremena,odsotnost,... (kod sem že dejal ,motor imam za samo lepo toplo vreme), bo pa morda naslednja sezona lepša in nam bo vreme tedaj bolj naklonjeno. Sedaj pa v akcijo za nabavo motorja (maxsija). Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem še danes naredil kratko furco do x-raiderja in mu predal motor v varstvo ;)

na kratko sva še kakšno rekla, pa še malco sem dobil ;)

nekaj še bo lepih dni za kakšno krajšo vožnjo, prav paše po šihtu malo glavo prepihat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na lepo vreme ta teden me zanima če že kdo planira kakšno turco za soboto ???

v nedeljo imam družinske obveznosti v soboto sem pa prost in bi šel malo okrog .... lahko tudi kaj daljšega

imam pa en VEEELIIIK problem ;)

motor imam pri X-raiderju

a bi bil kdo tako dober, da bi me zapeljal v soboto dopoldan k x-raiderju po motor in potem dalje na furco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na lepo vreme ta teden me zanima če že kdo planira kakšno turco za soboto ???

v nedeljo imam družinske obveznosti v soboto sem pa prost in bi šel malo okrog .... lahko tudi kaj daljšega

imam pa en VEEELIIIK problem ;)

motor imam pri X-raiderju

a bi bil kdo tako dober, da bi me zapeljal v soboto dopoldan k x-raiderju po motor in potem dalje na furco...

Če boš vreme zrihtal, pa pridem pote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš vreme zrihtal, pa pridem pote

Kdaj bosta pri @X raider-ju? Sem mu obljubil da se bom oglasil in mogoče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!