Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Pelikan javi uro in kraj odhoda.... mogoče se vam pridružim

skoraj bi moge Burgmana "domov" peljat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki greste v nedeljo v Mursko Soboto....

...dobimo se v Mariboru na Lentu točka "A" ob 11:00... Do MS bi šli po lokalnih cestah v smeri Lenarta (kjer se nam bo pridružil tudi @Gorazd)... V MS pa se bomo srečali tudi z @Dore61... @hales bo žal (zaradi službenih obveznosti) odsoten...

Lep maxi pozdrav vsem

p.s. Malo sem še čakal z objavo, ker sta italjanska moto prijatelja omenjala, da bosta prišla po AC... morebiti pa tudi, da bosta mogoče prišla iz avstrijske strani (smer Soboth - Radlje - Maribor)... kar pa bom izvedel šele danes/jutri... Kakorkoli... mi bi se dobili na Lentu... njih pa bomo ali pobrali kje po poti... ali pa jih bom jaz kje počakal in pripeljal na Lent...

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki greste v nedeljo v Mursko Soboto....

...dobimo se v Mariboru na Lentu točka "A" ob 11:00... Do MS bi šli po lokalnih cestah v smeri Lenarta (kjer se nam bo pridružil tudi @Gorazd)... V MS pa se bomo srečali tudi z @Dore61... @hales bo žal (zaradi službenih obveznosti) odsoten...

Lep maxi pozdrav vsem

p.s. Malo sem še čakal z objavo, ker sta italjanska moto prijatelja omenjala, da bosta prišla po AC... morebiti pa tudi, da bosta mogoče prišla iz avstrijske strani (smer Soboth - Radlje - Maribor)... kar pa bom izvedel šele danes/jutri... Kakorkoli... mi bi se dobili na Lentu... njih pa bomo ali pobrali kje po poti... ali pa jih bom jaz kje počakal in pripeljal na Lent...

Tako, dejstva so znana! Italjanska moto prijatelja prideta iz Koroške smeri (Radlje - Maribor)... Dogovorjeni smo, da ju počakam pri Fontani (pri študentskih domovih) na Petrolovi pumpi ob cca.11.uri... V kolikor bosta zamujala, ju bom počakal... potem pa skupaj pridemo še na Lent... Vsi, ki imate namen priti... dajte me kontaktirat na GSM... ker ne vem kako bomo časovno vse uskladili...

Vsekakor pa se nam bo pridružil v Lenartu... @Gorazd, s @Skuteristom in @Doretom pa se dobimo v MS... :worship:

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj, zanima me, če ima kdo kak predlog za nedeljski izlet, kam kaj greste?? Jaz sem imel malo v mislih Logarsko dolino ali okolico Bleda - vintgar... ali pa muzej na prostem Rogatec..., če ima kdo kak dober predlog ali bi se pridružil?? ??Naj mi sporoči, da se kaj dogovorimo... Pa maxi pozdrav... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor, pozor - (vigyázat,vigyázat )biggrin.gif

V soboto 16.aprila 2011, načrtujem vožnjo iz MS? ali Lendave? do Blatnega jezera in okoli njega (Madžarska - Magyar),

seveda, če bo primerno vreme worship.gif

Vožnje je za od 6 pa tja do 8 ur ( približno 400 km), pač odvisno koliko bo postankov trance_06_beer2.gif . Verjetno bo padla tudi kakšna hrana, pač po lastni izbiri in režiji yes.gif .

Odhod bo okoli 9. ure, od kod surrender.gif pa bi začeli, se dogovorimo.

Torej, če ima kdo čas in željo, me lahko kontaktira na GSM 041320721 in se pripiše!

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja!

1. @dore61

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor, pozor - (vigyázat,vigyázat )biggrin.gif

V soboto 16.aprila 2011, načrtujem vožnjo iz MS? ali Lendave? do Blatnega jezera in okoli njega (Madžarska - Magyar),

seveda, če bo primerno vreme worship.gif

Vožnje je za od 6 pa tja do 8 ur ( približno 400 km), pač odvisno koliko bo postankov trance_06_beer2.gif . Verjetno bo padla tudi kakšna hrana, pač po lastni izbiri in režiji yes.gif .

Odhod bo okoli 9. ure, od kod surrender.gif pa bi začeli, se dogovorimo.

Torej, če ima kdo čas in željo, me lahko kontaktira na GSM 041320721 in se pripiše!

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja!

1. @dore61

Super zadeva! Sem bil pred leti in je nepozabno doživetje, če bi imel čas se vam pridružim takoj. Kakšen teden še stisnem zobe, bo pa pol ROCENROL :lol1:. Komaj čakam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadeva! Sem bil pred leti in je nepozabno doživetje, če bi imel čas se vam pridružim takoj. Kakšen teden še stisnem zobe, bo pa pol ROCENROL :lol1:. Komaj čakam !

Ni panike, ker kako kaže z vremenom za soboto headbang.gif , bomo izlet prestavili na kasnejši datum, lahko bo tudi kaka nedelja, vendar glede na dolžino fure (tisti, ki bi slučajno prispeli od drugod), bo verjetno boljša sobota, ker ji tako ne sledi ponedeljek wallbash.gif!

PS:

za Borisa, nalepke že služijo svojemu namenu trance_25_naughty.gif ....

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja.

Popravljeno . Popravil dore61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, ker kako kaže z vremenom za soboto headbang.gif , bomo izlet prestavili na kasnejši datum, lahko bo tudi kaka nedelja, vendar glede na dolžino fure (tisti, ki bi slučajno prispeli od drugod), bo verjetno boljša sobota, ker ji tako ne sledi ponedeljek wallbash.gif!

PS:

za Borisa, nalepke že služijo svojemu namenu trance_25_naughty.gif ....

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja.

Če slučajno prestavite na kdaj drugič javite in če bo le kolčkej časa grem zraven ker to je res lep izlet in tudi videti imaš kaj. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa bo res tako, da bo kdaj drugič sad.gif, ker imamo za soboto slabo vremensko napovedheadbang.gif .

O naslednjem terminu pa bom sigurno obvestil!!!

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni vsi maxiscooteristi, 27.4.2011 je Slovenski dan na Grobniku (Rijeka, HR), tko da vsi maxiscooteristi prisrčno vabljeni, da se pridružite temu slovenskemu dnevu vseh motoristov... Za zabavo, hrano dobro voljo in odlično organizacijo kompletnega dneva je odlično priskrbljeno... Vam obljubim, ne bo vam žal, jaz grem sigurno dol... VABLJENI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek bom letel MB - Celovec

planiran odhod iz MB med 12 in 13

se mi bo kdo pridružil ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek bom letel MB - Celovec

planiran odhod iz MB med 12 in 13

se mi bo kdo pridružil ????

Pred 15:00 nimam časa :(

Bi pa v soboto 23.4. šel en "standarden" krog (lahko ga tudi malo "modificiramo"). Če ima kdo čas (in mu ni nerodno it zraven :whistle: ) je vabljen. Računam da bi štartal iz CE okoli 9:30 ure, na in tudi v Zrečah planiram pavzo za :kava:. Javite tu ali na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15:00 nimam časa :(

Bi pa v soboto 23.4. šel en "standarden" krog (lahko ga tudi malo "modificiramo"). Če ima kdo čas (in mu ni nerodno it zraven :whistle: ) je vabljen. Računam da bi štartal iz CE okoli 9:30 ure, na in tudi v Zrečah planiram pavzo za :kava:. Javite tu ali na PM.

najkasneje 17.00 morem bit v Celovcu ... zato mi je 15.00 prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15:00 nimam časa :(

Bi pa v soboto 23.4. šel en "standarden" krog (lahko ga tudi malo "modificiramo"). Če ima kdo čas (in mu ni nerodno it zraven :whistle: ) je vabljen. Računam da bi štartal iz CE okoli 9:30 ure, na in tudi v Zrečah planiram pavzo za :kava:. Javite tu ali na PM.

V soboto se bi znalo zgoditi da bom šel zraven še javim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni

Bi šel kdo na izlet z mano to soboto - 23.4.2011, za uro bi se pa še lahko dogovorili, imel sem v mislih okrog 9h - 10h?? V planu imam jezersko-železna kaplja-proti celovcu-pavličevo sedlo-logarska dolina-savinjska dolina-čez gornji grad-kamnik-ljubljana... Ali pa stara cesta proti jesenicam-kranjska gora-rateče-tromeja-nazaj proti sloveniji-lahko tudi bled-bohinj-kranj-ljubljana... ALI PA KAK VAŠ PREDLOG?? Če koga zanima, da se mi pridruži, naj mi piše ali pokliče... Pa lep maxi :yea1:

P.S. saj gre :OK:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa v soboto 23.4. šel en "standarden" krog (lahko ga tudi malo "modificiramo"). Če ima kdo čas (in mu ni nerodno it zraven :whistle: ) je vabljen. Računam da bi štartal iz CE okoli 9:30 ure, na in tudi v Zrečah planiram pavzo za :kava:. Javite tu ali na PM.

Jutri se ti pridružim, najverjetneje pridem do Vojnika.

Kdaj in kje v Vojniku se dobimo?

Moja trasa bo potekala tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se ti pridružim, najverjetneje pridem do Vojnika.

Kdaj in kje v Vojniku se dobimo?

Moja trasa bo potekala tako.

Sem ti poslal PM, za vse ostale pa: v Vojniku se dobimo med 10:30 in 10:45 uro, če pride do sprememb javim zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se boš pripeljal s smeri MB proti Vojniku boš prišel do križišča za Dobrno, tam zavij desno in na levi strani ceste boš opazil staro graščino. Tam je bife kjer se dobimo...

Taka so navodila Skuterista :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Evo malo nazaj sem prispel domov, po prevoženik 450 km po avstriji in sloveniji... Bilo je odlično, lepo vreme in prijetna družba... Tole moramo ponoviti oz. se zmeniti še za kak izlet.. :notworthy: Hvala skuterist, gorazd, ter vsi ostali. Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!