Skoči na vsebino

Land Rover Discovery TDi


robberrt

Priporočene objave

a ma mogoče kdo kakšne izkušnje s tem avtom, tam letnik 98, kolk so vzdržljivi tko za vožnjo po cesti (predvsem mašina), kaj kej crkuje, pa kakšna je cena rezervnih delov??? Pa ce je to kdo mogoce ze vozu nej mal napise kako je to na cest a se dobr drzi a je bolj gugalnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem avtom izkušenj glih nimam, vozil sem se pa že z terencem od Kie, nevem točno modela.

Mislim da bi moral bit vzdržljiv, če se spomniš nekaj časa nazaj so na Camel Trophy vozili z Land Roveri, pa če so tam prestali skoraj brez problemov,pol na cesti tud ne bi smeli crkovat.

Vozne lastnosti terencev na cesti so bolj slabe, v ovinkih se pri malo večji hitrosti karoserija močno nagiba, mene je ful spominjalo na katrco. Tak da se nisem počutil glih varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Camel Trophy niso vozili z Discovery modeli, kolikor vem. Se mi zdi, da so imeli Defenderje 90 in 110...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma mogoče kdo kakšne izkušnje s tem avtom, tam letnik 98, kolk so vzdržljivi tko za vožnjo po cesti (predvsem mašina), kaj kej crkuje, pa kakšna je cena rezervnih delov??? Pa ce je to kdo mogoce ze vozu nej mal napise kako je to na cest a se dobr drzi a je bolj gugalnica...

A bos menju......, ce bos kej tazga kupu, bova pa lahko sla Vikotu pomagat hlode ven vlacit.......,

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Camel Trophy niso vozili z Discovery modeli, kolikor vem. Se mi zdi, da so imeli Defenderje 90 in 110...

Res so nekoč vozili z Defenderji, od leta 1990 naprej pa z Discovery-ji. Citat je s strani http://www.4wdonline.com/Museums/BMIHT/DiscoCamel.html :

"Land Rover Discoveries have been used on the Camel Trophy since 1990 when they replaced Land Rover 110s."

Discovery se mi sicer dopade, vendar je Defender (na splošno zgražanje mojih kolegov) zame eden najlepših terenskih avtomobilov. Pri terencih se mi pač zdi, da k lepoti doprinese duša in ne šminka. Dragega našminkanega terenca je škoda drgniti ob grmovje... Ravno danes sem bral o španski izvedenki Defenderja 110 - "Santana Anibal PS 10":

http://www.autohaus-daub.de/anibal.html

Zverina ima 2800 ccm Iveco turbodizelski motor z intercoolerjem, tehta 2050 kg, dovoljena skupna masa pa je 3050kg. Čista lepota... 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec ima Defenderja in je pravi off-road frik,že od nekdaj sanja o Discotu,tko da mora bit avto prva liga,še posebaj po ceni sodeč....

Leta nazaj sem imel priložnost vozit Defenderja,ki je bil na Camelu na Sumatri,čista off-road varianta.Če si vozal po asfaltu stotko,si ga moral lovit ko starega Pinzgauerja,ampak na terenu...ni boljšega.

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je discovery full hud, pa zunanja oblika sploh ne impresionira, ampak noter je pa zakon sirok, prostoren, udoben, pa ker je visok, pa spredej ga je tud kar nekej, pomoje tud full varna zverina.

Enkrat sem se vozu s suzuki vitaro, kratka izvedba, pa je bla res kanta, za po cest cist ne uporaben avto, trd, zadnji sedezi so bili cist nad gumo, tko da je full nabijal v hrbet, v glavnem cist razocaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imamo Land Rover Discovery 2.0 16v bencin namreč. Jeep je letnik 94 in dela brez vsakršnuh problemov. Udobno, varno,... Teče kot švicarska urca. V naši vasi so še trije novejši dizlaši (prav tko land rover discovery) in vsi so lepo zadovoljni brez problemov. Mislem da je Land Rover avto kot se šika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat o teh avtomobili oz. terencih se nisem slisal nic slabega! Tudi moj stric ga vozi, kupil je rabljenega in nic kaj lepo ne ravna z njim pa mu vseeno laufa kot urica! Masina ima blizu 200.000 km in samo pedal sklopke je za moje pojme "cuden" :roll: :oops: Deluje kot da gre za stikalo (1-0) Vendar je to verjetno posledica "nezne " uporabe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!