Skoči na vsebino

Zdravstvo, zdravila, vitamini


Robertjur

Priporočene objave

bli smo pri tem kdo je večji butelj in kdo ma rep.

ne pri tem kak šrot je yamaha

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli smo pri tem kdo je večji butelj in kdo ma rep.

ne pri tem kak šrot je yamaha

Rep je podaljšek hrtenice. Hrbtenica pa definitivno ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. verjetno ti bo zanimivo da ima miška, žirafa in človek isto sestavo!! Gre za isto mashino :naughty: , samo format je drug

-isto število vretenc, reber, notranjih organov.....

Mashina je itaq vinska mušica. Mogoče je samo ena minimundus razlika v masi teleščka B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rep je podaljšek hrtenice. Hrbtenica pa definitivno ni :whistle:

kaka hrbtenica majstor?

govoril si o številu vretenc..al maš rep iz enega kosa?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka hrbtenica majstor?

govoril si o številu vretenc..al maš rep iz enega kosa?

Res da ima žirafa repna vretenca (ki imajo čisto drug namen) od katerih imamo mi le trtico. Mišljeno je nosilna vretenca ki tvorijo nosilec telesa in glave.

Mogoč nisem bil dovolj natančen. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da ima žirafa repna vretenca (ki imajo čisto drug namen) od katerih imamo mi le trtico. Mišljeno je nosilna vretenca ki tvorijo nosilec telesa in glave.

Mogoč nisem bil dovolj natančen. :?

odvetniki bi te požrl v trenutku..

na motosvetu te požrejo u tren oka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da ima žirafa repna vretenca (ki imajo čisto drug namen) od katerih imamo mi le trtico. Mišljeno je nosilna vretenca ki tvorijo nosilec telesa in glave.

Mogoč nisem bil dovolj natančen. :?

ne, nisi bil in na podlagi tega si nekoga obtožil, da je butelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvetniki bi te požrl v trenutku..

na motosvetu te požrejo u tren oka :P

Pišuka ste pa res žleht!¨! Še nisem dolg tuki pa moram še precej trenerat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne moreš rešit sistema (zrdavstva ali kateregakoli)! Pred kratkim naprimer je EU z zakonom prepovedala kakeršnekoli naravna zdravila in vitamine.(sam še kemikalije) In ravno tako zdravilo je mojemu otroku pomagalo da nikdar več ni fasal vnetje ušesa (po kroničnih ponovitvah z zdravljenjem z antibiotiki) Vse je do konca zaštrikano in edino kar bi pomagalao je to da bi ljudje imeli vest. To je dns izredno redek pojav ker je sistem uspešno pozombil levji delež prebivalstva ki niti sebe več ne zaznava kaj šele koga drugega. Vse skupaj je kot videoigrica, le da je brez možnosti NEW GAME.

Vir ????

Vsaj link !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. verjetno ti bo zanimivo da ima miška, žirafa in človek isto sestavo!! Gre za isto mashino :naughty: , samo format je drug

-isto število vretenc, reber, notranjih organov.......Zadeve so sicer malčk prilagojene ampak u glavnem je to to.

Nisi povedal nič novega - pač nekaj osnovnošolske ali srednješolske biologije. Problem je, ker se auro in podobne reči tako zelo zlorablja in se 'alternativne' principe 'zdravljenja' pogosto prodaja kot edine/najbolj zveličavne. Ljudje pa potem radi kar pozabijo na 'uradno' medicino.

Na koncu dneva lahko rečemo, da je vse, kar poznamo, sestavljeno iz enakih ali zelo podobnih delcev (subatomskih) - in tu nisi več omejen na podobnost miške/žirafe/človeka, pač pa lahko v enačbo potegneš še vsa druga živa bitja in nežive dele narave ... :whistle: Le sprijazniti se z dejstvom, da sm obolj kot ne naključne zgoščene meglice teh delcev, je malce težje ...

Tistim, ki se jim da brati, priporočam tale sestavek o homeopatiji.

I'm so cool.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi povedal nič novega - pač nekaj osnovnošolske ali srednješolske biologije. Problem je, ker se auro in podobne reči tako zelo zlorablja in se 'alternativne' principe 'zdravljenja' pogosto prodaja kot edine/najbolj zveličavne. Ljudje pa potem radi kar pozabijo na 'uradno' medicino.

PS: in ja, z tem šarlatanstvom se lahko potem ukvarja prav vsak, ki nima kaj drugega početi ... Z uradno medicino pač ne - tam moraš vsaj šole narediti in iti skozi prakso ter imeti nekakšno statistiko svojega 'koristnega' dela ...

Te alter šarlatane (ki zlorabljajo tiste ljudi, ki so pogosto neozdravljivo bolani ...) je treba vse orenk vzeti pod drobnogled in vsaj tiste najbolj škodljive izločiti. Problem je, ker se poslužujejo tako 'medlih' metod, da tudi škodijo ne - razen, da ni haska in da včasih pokasirajo, so torej pretežno neškodljivi ... no, so pa še zmer šarlatani.

Mimogrede - prodajam eliksir, ki zdravi VSE težave. Zaloga je omejena, cena pa ugoooodna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistim, ki se jim da brati, priporočam tale sestavek o homeopatiji.

I'm so cool.

Na tem portalu smo, ste, so dokazovali marsikatero stvar z nemaloštevilnimi linki.

Vsak bik ma svoj štrik.

Tale link je vsekakor spoštovanja vreden članek nekega skeptika. Meni je to smešno. Ob tem se sprašujem, zakaj je ta veda v nekaterih državah priznana oz. legalizirana s strani medicine?

Smešno ne. Ali pač žalostno?

Ker mam ravno pol žlahte farmacvetkov, ki imajo zelo različna mnenja sem se oglasil.

:friend1: :friend1: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: in ja, z tem šarlatanstvom se lahko potem ukvarja prav vsak, ki nima kaj drugega početi ... Z uradno medicino pač ne - tam moraš vsaj šole narediti in iti skozi prakso ter imeti nekakšno statistiko svojega 'koristnega' dela ...

Te alter šarlatane (ki zlorabljajo tiste ljudi, ki so pogosto neozdravljivo bolani ...) je treba vse orenk vzeti pod drobnogled in vsaj tiste najbolj škodljive izločiti. Problem je, ker se poslužujejo tako 'medlih' metod, da tudi škodijo ne - razen, da ni haska in da včasih pokasirajo, so torej pretežno neškodljivi ... no, so pa še zmer šarlatani.

Mimogrede - prodajam eliksir, ki zdravi VSE težave. Zaloga je omejena, cena pa ugoooodna ...

Dej se še mal pozanimi, kaj moraš narest da si nadeneš naziv šarlatan homepit,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Mashina podatek o teh živalicah je iz otročke knjigice ki sem jo bral otroku pa se mi je zdel zanimiv. Nisem se nameraval spuščati v take podrobnost ampak nekaterim pač ni pomembno sporočilo, recimo da smo vsi narejeni po rahlo prirejenem načrtu ampak da je zadevo treba secirati do onemoglosti.

Šarlatani so povsod vedno bili in vedno bodo. Enoumje je najslabše kar lahko katerokoli stroko doleti. Za dobrobit ljudi mora bit konkurenca ki ne sodeluje med sabo. Žal je danes vse samo še biznis. Če ljudje nebi imeli pozitivnih rezultatov se z določeno vrsto zdravljenja nebi ukvarjali. Če uradna medicina dvigne roke od določenega primera je logično da človek išče drugo pot, in takih primerov je vedno več. Kljub razvoju je medicina na sploh čedalje bolj v temi ker se vedno hitreje v okolju rojeva množica novih dejavnikov katerih ne poznajo. Imajo naprimer hude težave z bolnišničnimi infekcijami ko bakterije sproti preraščajo moč najnovejših hudo močnih antibiotikov. Problem je da ne študirajo kako bi naj prebivalstvo bilo zdravo ampak kako jih držati kot paciente (potrošnike zdravil). Gre pač za posel .

Sigurno kakemu vestnemu medicincu delam krivico ko se trudi po svojih močeh ampak taki so žal v manjšini pa če se tega zavedajo ali ne.

Delajo po nekih kodeksih tako kot pravniki in policaji in si tako olajšajo vest za žgrešene posege in postopke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale link je vsekakor spoštovanja vreden članek nekega skeptika. Meni je to smešno. Ob tem se sprašujem, zakaj je ta veda v nekaterih državah priznana oz. legalizirana s strani medicine?

Smešno ne. Ali pač žalostno?

Ker mam ravno pol žlahte farmacvetkov, ki imajo zelo različna mnenja sem se oglasil.

:friend1: :friend1: :friend1: :friend1:

Mah, saj so tudi igre na srečo legalizirane, pa orožje in podobne reči :naughty:

Enkrat se mormo dobit kej na debati u živo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Mashina podatek o teh živalicah je iz otročke knjigice ki sem jo bral otroku pa se mi je zdel zanimiv. Nisem se nameraval spuščati v take podrobnost ampak nekaterim pač ni pomembno sporočilo, recimo da smo vsi narejeni po rahlo prirejenem načrtu ampak da je zadevo treba secirati do onemoglosti.

Šarlatani so povsod vedno bili in vedno bodo. Enoumje je najslabše kar lahko katerokoli stroko doleti. Za dobrobit ljudi mora bit konkurenca ki ne sodeluje med sabo. Žal je danes vse samo še biznis. Če ljudje nebi imeli pozitivnih rezultatov se z določeno vrsto zdravljenja nebi ukvarjali. Če uradna medicina dvigne roke od določenega primera je logično da človek išče drugo pot, in takih primerov je vedno več. Kljub razvoju je medicina na sploh čedalje bolj v temi ker se vedno hitreje v okolju rojeva množica novih dejavnikov katerih ne poznajo. Imajo naprimer hude težave z bolnišničnimi infekcijami ko bakterije sproti preraščajo moč najnovejših hudo močnih antibiotikov. Problem je da ne študirajo kako bi naj prebivalstvo bilo zdravo ampak kako jih držati kot paciente (potrošnike zdravil). Gre pač za posel .

Sigurno kakemu vestnemu medicincu delam krivico ko se trudi po svojih močeh ampak taki so žal v manjšini pa če se tega zavedajo ali ne.

Delajo po nekih kodeksih tako kot pravniki in policaji in si tako olajšajo vest za žgrešene posege in postopke.

Skupaj si nametal toliko različnih flanc, da se raje ne bom trudil odgovarjati in 'polemizirati', ker toliko časa pa res nimam za stran metat.

Odgovoril bom samo na tisto, kar sem poudaril v tvojem tekstu - iščejo že, iščejo ... koliko pa jih kaj 'uspešno najde'? Zgodb o čudežnih ozdravitvah je verjetno (ugibam, in dokazati ne morem, da pravilno, kakor tudi nihče ne more dokazati, da ugibam napačno) - prav toliko, kot bi jih bilo, če ti ljudje ne bi nič 'iskali', ampak bi samo doma ležali in čakali, kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, saj so tudi igre na srečo legalizirane, pa orožje in podobne reči :naughty:

Enkrat se mormo dobit kej na debati u živo ... :)

Lohk tud večkrat k enkrat :) ti sam javi, kdaj pa kje u radiju 1 km štepanca :). K z biciklom se mi po tej vročini ne da švicat.

Ampak un tvoj link je res tako zaplankano strokoovno mnenje, da je res brez veze. Sm dobu občutek, da malinovc opisuje, ha, ha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak un tvoj link je res tako zaplankano strokoovno mnenje, da je res brez veze. Sm dobu občutek, da malinovc opisuje, ha, ha.

Odpri mi oči ... povej mi kaj, kar bi demantiralo tisti članek :-). Aja, pap azi -dajmo skušat ostat pri dokazljivih rečeh, ne pri nekih flancih ,sumih, željah .... ? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri mi oči ... povej mi kaj, kar bi demantiralo tisti članek :-). Aja, pap azi -dajmo skušat ostat pri dokazljivih rečeh, ne pri nekih flancih ,sumih, željah .... ? :-)

Jest to uporabljam.

Ko boš rabil, poizkusi.

Škodilo ti ne bo.

Ampak homeozdravila niso malinovc, da se ga redči!!!!

Nekaj je redčit in nekaj potebcirat z posebnimi postopki.

Pa da nebi zdej izpadu šarlatan, brez uradne medicine si ne predstavljam tega sveta danes, tukaj , zdaj.

Ampak ne pa kr črto potegnit čez nekaj , ker se je nek mag. podpisal in pokozlal po dolgem in počez in to s takšnimi argumenti, da nekdo ki se vsaj malo razume na to poči od smeha.

Kdaj prideš na kufe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, saj so tudi igre na srečo legalizirane, pa orožje in podobne reči :naughty:

:topic: Ker sem se držal načela "da je orožje sredstvo za ubijanje", so mi pri slovenski vojski rekli srečno kekec :) :) :) :) Tretji dan sem bil že doma :) :) :) :) Brez kakršnih koli pritiskov incidentov itd.

Kar pomeni da uradne inštitucije štekajo.

Ampak če bi se pa razni tabletki nehal prodajat na konto unih kuglic pa denarnice trpijo. Ne teče več not, kvečjemu manj. Sej veš no. A sta ti lekpakrka sponsor ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak homeozdravila niso malinovc, da se ga redči!!!!

Nekaj je redčit in nekaj potebcirat z posebnimi postopki.

"Dinamizacija" oziroma "potenciranje" poteka tako:

snov se razredči v alkoholu ali destilirani vodi in jo potem desetkrat močno potresejo/potolčejo proti elastičnemu korpusu/napravi, čemur se reče "nasledstvo" oziroma sukcesija. Pri tem naj bi zdravilo, ki je večkrat razredčeno, imelo večji učinek. Hecno je le, da če gram snovi v litru vode sukcesivno redčiš po 20, 30 in večkrat, tudi 200-krat, pride res tako daleč, da v tisti vodi, če je res destilirana, ni niti enega atoma te snovi več.

Zakaj redčenje? Zato, ker snovalci homeopatije izhajajo iz dejstva, da se bolezni zdravi s snovmi, katere v telesu povzročijo podobne 'simptome', kakor bolezen sama. In pač za ziher, da ne bi ti zdravilci koga res 'fentali', so nastali postopki 'potenciranja'.

Ziher je ziher :-)

Na kofe - najraj začetk druzga tedna, ta tedn sem že loaded na urniku ...

Aja, še bizarnost tega redčenja - če bi v eno tipično razstopino, kjer prvotni gram snovi raztopijo v litru vode, in potem to razdelijo na 100 delov, pa potem en del tega spet razredčijo z litrom vode, pa spet razdelijo ... po dvanajstih takih redčenjih je običajno verjetnost ,da bo tisti dvanajsti razredčeni liter tekočine vseboval 1 atom snovi, približno 60- odstotna. Ampak - praviloma se redči 30-krat, torej do potence 10 na šestdeseto ... in takrat postane račun zabaven. Če bi dva milijona porcij tega zdravila dali vsako sekundo cirka šestim milijardam ljudi (kolikor nas je na svetu približno danes, oziroma 7), in bi to počeli 4 milijarde let .... bi morda eden od teh v vsem tem času celo dobil en atom izvirne snovi :-) Vse ostalo pa bi bila voda .... dobro pretresena, destilirana, a še vedno voda.

:-)

In če pomislimo, da bi vsakih 10 mililitrov tega zdravila lahko prodali po 10 evrov ... fijuu ... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Ker sem se držal načela "da je orožje sredstvo za ubijanje", so mi pri slovenski vojski rekli srečno kekec :) :) :) :) Tretji dan sem bil že doma :) :) :) :) Brez kakršnih koli pritiskov incidentov itd.

Kar pomeni da uradne inštitucije štekajo.

Ampak če bi se pa razni tabletki nehal prodajat na konto unih kuglic pa denarnice trpijo. Ne teče več not, kvečjemu manj. Sej veš no. A sta ti lekpakrka sponsor ????

To se vse strinjam. JAz tudi nisem rabil, sem bil proti, pol pa še preveč slaboviden, da bi sploh civilno služil :-) Ampak oni ne 'štekajo', oni samo nočejo težav s takimi, kot sem jaz (in ti).

Ja, tabletki so pa druga zgodba ... preveč jih je ... z njimi skuša naša civilizacija balansirat divji ritem, stresno življenje, preobremenitve, zaradi katerih prihaja na naših telesih in dušah do mehaničnih in drugih okvar ... Tabletka (ali kapljice vode) simbolizira odrešitev ... katero pa lahko marsikdo doseže le, če spremeni način življenja. No, eni pa še zmer rabjo gips, šraufe, operacije, tudi antibiotike ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim pa , da je s tem podobno, kot z religijo. Tisti, ki v to verjame, hvalabogu, ima morda eno možnost več, da se kdaj 'ozdravi' kakšne 'mehkejše' bolezni ... tisti, ki ne, s(m)o pa prepuščeni lastni racionalizaciji in dekonstrukciji obstoječega :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!