Skoči na vsebino

Zdravstvo, zdravila, vitamini


Robertjur

Priporočene objave

Ja, tabletki so pa druga zgodba ... preveč jih je ... z njimi skuša naša civilizacija balansirat divji ritem, stresno življenje, preobremenitve, zaradi katerih prihaja na naših telesih in dušah do mehaničnih in drugih okvar ... Tabletka (ali kapljice vode) simbolizira odrešitev ... katero pa lahko marsikdo doseže le, če spremeni način življenja. No, eni pa še zmer rabjo gips, šraufe, operacije, tudi antibiotike ... :-)

Iz tega grma bi kr kkšn trop zajcev skočilo, če se podreza. Kmalu dobimo lekarne v obliki diskontov in ciivilizacija bo lahko s kombiji vozila domov zaloge za domačo uporabo. In to je good. Da kapital raste :devil: :devil: :devil: :devil:

Še tuki povem, da je uradna medicina nujno potrebna, da civilizacija preživi!!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa smo tm (povzeto od m....a nekje drugje)

Emm, ne bi se rad pametnega delal, ampak ...

zadnjih nekaj let sem imel specifične zdarvstvene situacije, povezane s strjevanjem krvi in podobno ...

pa me čudi, da so sedaj to "na veliko objavili", saj so te stvari pravzaprav znane že dalj časa - mene so že pred 3 leti zdravniki v Ljubljani dobro informirali o tem ... in marsikatero informacijo sem dobil že daaaavno prej, predvsem pa:

- da aspirin, oziroma acetilsalicilna kislina, katero vsebuje, lahko povzroča ranice na želodcu

- da aspirin do neke mere zmanjšuje strjevanje krvi (zato ga že doooolga leta predpisujejo srčnim bolnikom)

To dvoje povezati ni prav velika znanost ... namreč, če povzroča ranice na sluznici in če preprečuje strjevanje krvi ... kaj sledi iz tega?

No, evo - velika znanost se je končno 'razkrila', čas kislih kumaric očitno še vedno traja ...

Zdaj bodo samo še pogruntali, da blaženje bolečin z morfijem povzroča zadrogiranost in da medicinski flajštri lahko na koži povzročijo izpuščaje, pa je medicinska znanost 'kompletna' :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Naj tole ne zveni kot reklama, temveč dober napotek za tiste, ki imate(mo) težave s sklepi - kalcifikat, kronične bolečine (ahilova tetiva) in še in še ....

V Velenju imajo v Zdravstvenem domu že nekaj časa zelo dobro terapijo (udarni valovi), ki je sicer samoplačniška (50 €/terapijo), vendar običajno zadošča 3-4 x terapija in bolečine izginejo

Več info na 03 - 89 95 569 Fizioterapija ZD Velenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ni poanta v tem, da nimaš bolečin, zdravstvenih problemov in kožnih izpuščajev. Bistvo je v tem, da se ne sekiraš. Že to je pol zdravja!!! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!