Skoči na vsebino

Peskovnik Pajkica - Thumper


thumper

Priporočene objave

hvala brembo za to prečudovito igrišče!

še en vrtec dobiva, pa bojo mel tist otroc plac,ke niso letos dobil...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, si me razočaral !

SPLOH SE NE ZNAŠ IGRAT :D

ti boš men govorla? :fight2: včeraj te pa ni blo za dobit nikjer.....sej so povedal....strici...cel dan si se šla mud wrestling.... :fight1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš men govorla? trance_36_spor.gif včeraj te pa ni blo za dobit nikjer.....sej so povedal....strici...cel dan si se šla mud wrestling.... trance_09_box.gifevilgrin.gif

grrr.gif prjat si se zmozu, ironwomen-ka je imel bike rowingtrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrr.gif prjat si se zmozu, ironwomen-ka je imel bike rowingtrance_25_naughty.gif

jaa. ,maš prav... sm se zmolzu - ke sem vse vohune preklical zaradi odsotnosti .... bike rowing ...ja ..je..za ogrevanje..:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ..dons sm se pa potrudu..sm mal bolj zgoden..sm ga odkril de se malo prezrači....pa da ga sonček malo pregreje..grem še mal okol pogledat, ko mam glih čas....OPA...eh, ne....sam pasji...... ja lepo zgleda če je urejeno...:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...človk si vzame nedeljo frej.:eek:...pol pa tko kt de bi na dinos pršu...kaj bi zdej dobr sedu en elektromagnet...poln opilkov je okol..:angry:. en detektor kovin bo treba postavt na vrata...KAJ PA JE TO? čak de probam....ufff, fuuuuj, kakšn čudn drek..:nono:..pa magnet ga prime..... :hmm:

uh ratal je...zdej pa u plavž z njim..:grim..de bo vsaj kej korist od njega.. matr kolk sm se zmatru....evo pa je spet lepo.. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah.ručo...ti kar najedi ....sej si še zdelč ne morm predstavlat kako se počutiš ....včas sm bil jezen nate,zdej se mi pa smiliš...pijem laško..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he,he...lepo čisto.... pa tale pokrov je svetoven...nč mokra mivka...sam odkriješ pa se igraš...:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, jaz grem okoli enih na pir!!! Saj pravim, če koga slučajno zanima...

ti na pir ? kaj se je pa zgodlo ?.... prlet h vaškim .... dam za špricer ---- ???:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk....check .... pokrov na mestu.... nč ne smrdi, nč se na čevle ne popa...ok....grem jst za eno urco odo radosti smrčat... pol pa auf... :yea1: :grim :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si že zih auf :kva1:

vsaj men ne bo treba spet čekirat :whistle:

sm že 10 min nazaj od dohtarja :naughty:...tko de je vse pod kontrolo :OK: ...razen mene sevede... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak nis pod kontrolo :unsure: a je blo hudo še pol učer ? :whistle: :naughty:

bejž spat :evilgrin: :P

a se ti mal hecaš z mano,ane... glih do pojstle sm pršu je že ura ob 5.55 zvonila...no ja 3 minute sm pa zlo konkretno smrčal...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sm naredu eno pauzo...de vidim kako se pokrov obnese...no pa poglejmo... tuki čisto............tuki tud...........tuki tud..........tuki tud......... ja super....

evo še mivko prezračm..... tkole......pa listje u smetnak....no evo .....sej še kr gre..... une tri listke bom pa za drugič pustu,je že zdej tko lepo... če bi jih pobral bi blo že kar kičast,he,he....

kolk lepo de ma človk en svoj mirn kotiček..... pa sam vsake tolk cajta kakšn frend okol pride... evo do naslednjič je u redu.. še mal pa bomo sneg kidal....bo treba tm na hribčku poštamfat de se bojo lohk sankal... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!