Skoči na vsebino

Peskovnik Pajkica - Thumper


thumper

Priporočene objave

sm naredu eno pauzo...de vidim kako se pokrov obnese...no pa poglejmo... tuki čisto............tuki tud...........tuki tud..........tuki tud......... ja super....

evo še mivko prezračm..... tkole......pa listje u smetnak....no evo .....sej še kr gre..... une tri listke bom pa za drugič pustu,je že zdej tko lepo... če bi jih pobral bi blo že kar kičast,he,he....

kolk lepo de ma človk en svoj mirn kotiček..... pa sam vsake tolk cajta kakšn frend okol pride... evo do naslednjič je u redu.. še mal pa bomo sneg kidal....bo treba tm na hribčku poštamfat de se bojo lohk sankal... :grim

če je mirn bomo še vidl :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kje sta fakerja :P ? da mal posmetim pa pospravta pol za mano..hvala :):chase:

evo ... kva pa noriš brembo...tud usral se nis nič... jaka svinarija.... evo trikrat z grablam pa je..:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne upam...smetit? :lol1:

ja si pa res nemarnež.. tm na vhodu so bli trije svaljki od tazadne gume...:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ni cajta a ne thumper :naughty:

zdej so druga igrišča v igri :P:whistle:

ja,he,he...mam končno spet jajca na vibratorki...:yea1: ...telje ---- http://p1.bikepics.c...459166-full.jpg

jutr greva prot ridam.. če bo kolen zdržal... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

tako "zavarovalno polico " lohk skleneš na vsaki pumpi ,majo kondome čist pri blagajnah

:lol1::lol1::lol1: sej tud, če ne vem zakwa se gre se pa vsaj dobr bere :lol1::lol1::lol1: k bom dost velik mi boste že razložil :lol1::lol1::lol1: vsaj upam lahko :hmm::hmm::hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdej banda minusarska... omejenci nimajo kej tle minusov talat...zato mate druge teme... sam nered pa smetenje delajo ....otroc nedorasli ke mislijo de so vso pamet na tem svetu s tavelko žlico pojedl...pol pa mislejo de so smrkavi se jim pa spamma čez nos preliva ... še dobr de sm listje pustu do konca dol past... se vsaj drek asfalta okol peskovnika ne prime...:evilgrin:

sam pokrov je pa svetoven... not je vse čisto....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,he,he...mam končno spet jajca na vibratorki...:yea1: ...telje ---- http://p1.bikepics.c...459166-full.jpg

jutr greva prot ridam.. če bo kolen zdržal... :kva2:

jutr greva prot trojanam ... pa pol prot zbilam... kolen me zdej zaboli če nism dva dni na suzi...glih tolk de me spomne de je treba mal masaže sprejet:D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1::lol1: sej tud, če ne vem zakwa se gre se pa vsaj dobr bere :lol1::lol1::lol1: k bom dost velik mi boste že razložil :lol1::lol1::lol1: vsaj upam lahko :hmm::hmm::hmm::?

kolkr jst vem te lohk kdo nategne kolkr hoče pa ne boš več zrasu..... drgač pa ne skrbet kar se tiče psihe.. bolš bit nor kot pa uni ,ke misljo de so pametni so pa sam dolgo šolani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem te lohk kdo nategne kolkr hoče pa ne boš več zrasu..... drgač pa ne skrbet kar se tiče psihe.. bolš bit nor kot pa uni ,ke misljo de so pametni so pa sam dolgo šolani....

bolj star bolj nor ..... kdaj greva zdej spet tale peskovnik u red spravt? sej viš da čist dolgcajt tuki :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj star bolj nor ..... kdaj greva zdej spet tale peskovnik u red spravt? sej viš da čist dolgcajt tuki :unsure:

ke pade sneg bo prišla klapa vsa pod pokrov na enega dobrega...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem te lohk kdo nategne kolkr hoče pa ne boš več zrasu..... drgač pa ne skrbet kar se tiče psihe.. bolš bit nor kot pa uni ,ke misljo de so pametni so pa sam dolgo šolani....

To se pa čist strinjam s tabo :lol: :lol: :lol:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glih taprau cajt opazu... evo za jurčka sm šou prevert pokrov... trden ko skala kost.... :yea1::OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha..sm opazu de če gledam svoj profil kaže 1000 objav... tuki pa piše 1013 ... ha,ha,ha.... tko si človk lohk točn zračuna kolk ma zbtisanih ... :010 :hooray: :yea2::lol1::grupni::beer2::drunk::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha..sm opazu de če gledam svoj profil kaže 1000 objav... tuki pa piše 1013 ... ha,ha,ha.... tko si človk lohk točn zračuna kolk ma zbtisanih ... :010 :hooray: :yea2::lol1::grupni::beer2::drunk::smoke:

:hmm: a tud brisat znajo :kva1: boš ti zmogu vse tole žogovje realizirat:hmm: nekej si o kolenu jamral zanč :cry:

ha,ha..sm opazu de če gledam svoj profil kaže 1000 objav... tuki pa piše 1013 ... ha,ha,ha.... tko si človk lohk točn zračuna kolk ma zbtisanih ... :010 :hooray: :yea2::lol1::grupni::beer2::drunk::smoke:

:hmm: a tud brisat znajo :kva1: boš ti zmogu vse tole žogovje realizirat:hmm: nekej si o kolenu jamral zanč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a tud brisat znajo :kva1: boš ti zmogu vse tole žogovje realizirat:hmm: nekej si o kolenu jamral zanč :cry:

:hmm: a tud brisat znajo :kva1: boš ti zmogu vse tole žogovje realizirat:hmm: nekej si o kolenu jamral zanč :cry:

jutri je sreda... he,he... malo po malo pridejo kot iz zemlje gliste... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pajkica, kaj sem ti slabega nardil?!? :unsure: nimaš več une fajne slikce.... zdej bo forum dosti bolj dolgočasen, prej sem ga pogledal da sem vsaj tvojo fotko pogledal :kva2: no sej ta tut ni slaba, sam una je bla top! :evilgrin:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!